Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Czemu Skina Nie Widać ?!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalecpl
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 12


PostWysłany: 15 sierpnia 2009, 17:08    Temat postu: Czemu Skina Nie Widać ?! Odpowiedz z cytatem  

Otóż tak, mam TMUF oryginał, i kupiłem skiny do aut za miedziaki, i jak już wybieram te auta i pytam się ludzi czy widzą mój skin to mówią ze widzą tylko szary standardowy wóz. Kupiłem drugi skin i też nic, niektórzy mówią że trzeba mieć jakiś "lokalizator" a inni ze musi się skin naładować. Ale jak czekałem by ten skin się naładował ok. (30 min) na tym samym serwie i dalej nic. Może ktoś z Was ma ten sam problem co ja. Proszę Pomocy Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 15 sierpnia 2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Im więcej MB zajmuje auto, tym dłużej się ładuje. A co do lokatorów to poczytaj pkt.7 w tym temacie http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=4533
Po ściągnięciu auta z www.trackmania-carpark.com masz jeszcze możliwość do ściągania stąd lokatorów. I wklejasz do tego samego folderu, gdzie twoje samochody są.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vox populi
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Cze 2009
Ostrzeżeń: 4
Posty: 166



PostWysłany: 15 sierpnia 2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W prawym górnym rogu masz taki żołty pasek, który się ładuje..jak nie będzie tam tego żółtego paska to znaczy że już wysyłanie i pobieranie skinow zakonczone i powinno być widać...

ile waża skiny, jaką mają nazwa kto jakiego ma skina itp itd mozesz zobaczyc podczas gry naciskajac "-" 2 razy..


Pozdrawiam Abradab

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalecpl
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 12


PostWysłany: 16 sierpnia 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzkieki chlopaki, temat zamkniety. Ale mam jeszcze jedną sprawe- czy mogę jakoś w ustawieniach gry sprawic zeby nie tylko moje slady opon były widoczne tylko innych tez?, sry za offtop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?