Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Taką sobie traskę zrobiłem ;d
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 29 lipca 2009, 20:39    Temat postu: Taką sobie traskę zrobiłem ;d Odpowiedz z cytatem  

Siemacie, trochę mi się nudzi, więc postanowiłem zrobić sobie mapkę Wink Długość ok. 33 sekund, mój czas to 32.90 ale myślę, że najlepsi zejdą jeszcze pół sekundy niżej :p

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1584610

Oczywiście proszę o wysyłanie repków i awardy jeżeli trasa się spodoba ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BoLLeK
Jeździ konno


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 87
Skąd: Wołczyn

PostWysłany: 29 lipca 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie za bardzo podoba mi się ten skok w ok. 15 sec jest taka prędkość że nie idzie dobrze wejsc , chyba ze się bardzo do hamuje ;//
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 sierpnia 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niezła trasa Maciek! Wink zakręt w 15 s nie jest wcale taki trudny, jeśli się wie jak Go wziąść. Razz Ode mnie rada, aby przy następnej trasie postawić na to, żeby skoki(jak tu na trasie)/zakręty były wymierzone. W tej trasie przy skoku postawiłeś na szybkość. Boost nie gwarantuje tego, że dobrze wjade. ;p Bardzo ładna sceneria, screen...i nazwa, bo pomysłowa. Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?