Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
CyberArena36i6 - kwalifikacje
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 04 września 2009, 10:11    Temat postu: CyberArena36i6 - kwalifikacje Odpowiedz z cytatem  

Znane są już zasady i warunki przystąpienia do turnieju www.CyberArena36i6.pl i tmpl.info. Warunkiem było wykupienie konta GOLD w serwisie CyberArena. Po wnikliwym sprawdzeniu nie wszyscy zapisani posiadają takie konta, więc ostateczna lista graczy znajduje się >>TUTAJ<< .[more]
System rozgrywek : Będzie on podobny jak w eliminacjach do tegorocznych eliminacji WCG.
Mianowicie trzeba wejść na serwer CyberArena36i6 (który znajduje się w lokalizacji Polska -> Śląskie) i podać hasło – które zostanie wam przysłane na podane w liście Gadu-Gadu.
Następnie zrobić jak najlepszy czas w trybie TimeAttack na mapie która znajduje się na serwerze. Macie czas od północy 05.09.2009 do północy dnia 08.09.2009.
Następnie gracze zostaną podzieleni na 5 grup po 5 zawodników. Z każdej grupy do finału wychodzą po 2 osoby.
Tryb zarówno w finale jak w grupach to CUP.
Mapą na eliminacje jest ta, która znajduje się na wyżej wymienionym serwerze. Na fazę grupową i finał będą 2 mapy wybrane z mappacku z tegorocznego WCG które zostaną podane po eliminacjach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 04 września 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Mapą na eliminacje jest ta, która znajduje się na wyżej wymienionym serwerze. Na fazę grupową i finał będą 2 mapy wybrane z mappacku z tegorocznego WCG które zostaną podane po eliminacjach.


:? ... lepiej być nie mogło. Wiem, zaraz powiecie że te osoby które jadą na wcg nie będą musiały trenować nowych map..., ale myślę że 2 nowe mapy by nie było problemu, załatwić dla turnieju w którym pula nagród = 1200zł.
a co by pewnie uatrakcyjniło zabawe.

to tyle ode mnie, wiem że zawsze ktoś narzeka itd. po prostu napisałem co myślę Razz reszta spoko

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TheVip, mam nadzieje, że żartujesz z tymi trasami z wcg... To jest niesprawiedliwe wobec osób które ich nie grały.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 04 września 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehehe trochę lipa z mapami ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 04 września 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mowilem vip Ci na gg? to nie!

odpwoeidz vipa na gg jak mu pwoeidzialem ze mapy wcg to bezsens

dameK 11:15:22
pograli...
2804809 11:15:24
jak nie pasuje mozesz nie grać ..

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 04 września 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to już lepiej dać trasy z nowego mappacka esl ; ] niby dobrze dla tych którzy są w top8 wcg.pl i tych którzy grali je wcześniej, ale trochę lipa dla innych :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 04 września 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niom, to samo mowilem o nowym mappacku, napisal by do ordonka i w godizne ordonek zrobil by 1/2 mapy bardzo fajne, ale poco? lepiej isc na latwizne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 września 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiedy będzie faza grupowa?
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Można też użyć tras które nie dostały się do pl8, ale nie... trzeba dać wcg na których połowa osób ma już rega i ma w d*pie. Z fajnego turnieju robi się g*wno, aż szkoda tych 50gr.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 04 września 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Można też użyć tras które nie dostały się do pl8, ale nie... trzeba dać wcg na których połowa osób ma już rega i ma w d*pie. Z fajnego turnieju robi się g*wno, aż szkoda tych 50gr.



I do innych, normalnie porazka - kto wam kazal nie jeździć map z wcg, jak teraz wszyscy jeżdżą/jezdzili je. Jak tak chcecie to wam dam te pieprzone inne mape. zamknac japy. skt7 - jak ci szkoda, przyjedz na wcg to osobiscie ci oddam te 61gr.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 04 września 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

docencie ze Vipek się wcale nie musi tym zajmowac ot co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 04 września 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ot co, jest pelno map których nikt nie uzywa do niczego !

P.S ludzie trenili i maja już rega na wcg, ja umiem tylko jedna mape nic wiecej a inni każda mapa prefekcyjnie i reg 90% a to sa trudne mapy,

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 04 września 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DameK napisał:
ot co, jest pelno map których nikt nie uzywa do niczego !

P.S ludzie trenili i maja już rega na wcg, ja umiem tylko jedna mape nic wiecej a inni każda mapa prefekcyjnie i reg 90% a to sa trudne mapy,


UMIESZ CZYTAĆ ?

Napisałem że koniec tematu, będą 2 mapy ordonka - tak jak chciałes. Masz takie szanse jak wszyscy. A to ze inni maja wieksze szanse to znaczy ze wiecej grali. Koniec tematu map.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 04 września 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DameK napisał:
ot co, jest pelno map których nikt nie uzywa do niczego !

P.S ludzie trenili i maja już rega na wcg, ja umiem tylko jedna mape nic wiecej a inni każda mapa prefekcyjnie i reg 90% a to sa trudne mapy,


ja nie potrafie zadnej z wcg i nie placze ze szkoda było wysylac sms za 61 gr

k**wa ludzie wyjdzcie na dwor za oknem tekstura się nie konczy ;f

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak szopku, nie musi. Ale jak już coś robić, to chyba dobrze, nie?
TheVip, nikt nam nie bronił, ale były wakacje i nie każdy miał ochote i czas grać na trasach wcg. Nie rozumiem w ogóle czemu chcesz wsadzić trasy z innego turnieju, w dodatku wiedząc ,że niektórzy na tym skorzystają, a niektórzy ucierpią. Więc dla sprawiedliwości każdy powinien zaczynać od zera. Tak samo jak byś dał dla tcw trasy na pl8, oni by wytrenili wszystko mając 10x więcej czasu od reszty, zgadnij kto by wygrał?

Nie mam na celu cię urazić, ale naprawdę, to by było nie sprawiedliwe.

Co do tych 61gr, to nie bierzcie tego tak dosłownie, plz...

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 04 września 2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Obiecuje, że nie zbugowane. ;d
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Tak szopku, nie musi. Ale jak już coś robić, to chyba dobrze, nie?
TheVip, nikt nam nie bronił, ale były wakacje i nie każdy miał ochote i czas grać na trasach wcg. Nie rozumiem w ogóle czemu chcesz wsadzić trasy z innego turnieju, w dodatku wiedząc ,że niektórzy na tym skorzystają, a niektórzy ucierpią. Więc dla sprawiedliwości każdy powinien zaczynać od zera. Tak samo jak byś dał dla tcw trasy na pl8, oni by wytrenili wszystko mając 10x więcej czasu od reszty, zgadnij kto by wygrał?


pol by wygralo bo w pol same zule sa <skromny>

skejcik, widzisz, normalne rozgrywki gra się coraz czesciej na tych samych mapach z jednego jedynego powodu - BRAKU CZASU na trening wiekszej ilosci map (a wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy graja wcg, dwa turnieje od ESL, było jeszcze TEX i jest Cybersport - bo widocznie maja ochote i czas!), Ty jednak widocznie bierzesz udzial w dwoch turniejach na rok i nie masz pojecia jakie to może być trudne... co nie zmienia faktu ze Vip to Cipkaa przez duze C skoro się Damka slucha Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 września 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miło by było, gdyby ktoś odpowiedział na moje pytanie. : )
CO do map - mi to pasuje, bo musze ogarniać mappack nowy eslowy, za jakiś czas pewnie się zacznie STC potem PL8 i im wiecej mapek tym bardziej niezdrowo. : )

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 04 września 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shadow, ale czy każdy kto zapisał się na ten turniej, grał w WCG? ... Tak jakby na ESL'u dać mapki z PL7 i ciekawe czy inne team'y z innych narodów by się nie pluły że z Polski już to jeździli...
z 2 strony nie masz czasu nie musisz grać ...
ale z 3 nie pasują Ci zasady nie musisz grać

więc każdy ma tu racje Rolling Eyes
Ja po prostu jak zobaczyłem Cybersport, wielki turniej to nawet nie wyobrażałem sobie żebyśmy mieli grać znowu na WCG, gdzie tak jak mowa przy zapisach : bo niektórzy nie chcieli płacić tych marnych 61 groszy bo zwykle i tak wiadomo kto by wygrał ... tak teraz tym bardziej w dużo lepszej sytuacji były by botki które pół wakacji starały się o slota na wcg


ale dobra, skończę już bo będzie tak jak Vip zadecyduje, ja tylko chciałem swoją opinie wyrazić Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 września 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szadole, to trochę głupie co napisałeś Razz
Bo z tego co piszesz, wynika,że lepiej grać 5różnych turniejów na tych samych trasach, bo ludzie nie mają czasu trenować innych, niedorzeczne.
Jeśli nie wyrabiasz, to sorry, nie łap się za kolejny turniej. Czemu przez to, że ktoś się nie wyrabia gracze tacy jak np. ja mają mieć do tyłu?

(Dodano 04 września 2009, 16:03)
Z resztą gracze pokroju metexa czy reszty czołówki, spokojnie przejdzie kwali spędzając na trasie jakieś 1-2h max.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?