Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jeśli WCG, to tylko z BVG
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 17 września 2009, 23:04    Temat postu: Jeśli WCG, to tylko z BVG Odpowiedz z cytatem  

W imieniu jednej z największej organizacji esportowych w Polsce mam okazję zaprosić na relację z odbywających się w Warszawie finałów World Cyber Games 2009. Warcraft 3, Starcraft oraz nasza Trackmania Nations Forever. Wszystkie informacje na temat tych 3 gier będziecie mogli znaleźć na stronie Betsson Voodoo Gaming.

W relacji tej znajdziecie szczegółowe aktualności z kolejnych etapów wspomnianej powyżej imprezy - wyniki pojedynków naszych zawodników, informacje dotyczące ich nowych blogów i zdjęć, a także inne ważniejsze wiadomości traktujące o tym evencie. - zapowiada zarząd BVG.[more]

Na pewno zaskoczeniem może być fakt, iż relacja ta w dużej mierze będzie się skupiała na TMNF. A to dlatego, że Marcin „Flagg” Jasiak, Igor „Metex” Dominik oraz Paweł „Paweł” Jaworski, czyli dotychczasowi zawodnicy Teamu Cioci Wiesi, będą występowali właśnie pod banderą „laleczek”. Czy to oznacza opuszczenie naszego teamu przez wspomnianą 3 na dobre? A może jest to tylko przymiarka do przyjęcia całej naszej drużyny pod skrzydła tej organizacji? A może jest to tylko chwilowa sytuacja, mająca przynieść korzyści obu stronom? Na stronie TCW również nie ma jasnej odpowiedzi, dlatego też na ostateczne informacje będziemy musieli poczekać przynajmniej do weekendu, kiedy to 9 graczy BVG będzie walczyła o jak najlepsze lokaty.

Warty wspomnienia jest również konkurs organizowany przez Betsson’a, w którym to dzięki dobremu wytypowaniu finałowych graczy, można zdobyć 50 zł. Więcej informacji pod tym TYM linkiem.

Natomiast relacja będzie, a w zasadzie już jest, dostępna TUTAJ.

A tak wygląda bolid, w którym występować będą gracze TMNF na wspomnianej imprezie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 17 września 2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a fefan zostal sciagniety do bvg jakos myjka bolidow, dlatego tak się swieca ;d

(Dodano 17 września 2009, 23:09)
lol

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 17 września 2009, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
a fefan zostal sciagniety do bvg jakos myjka bolidow, dlatego tak się swieca ;d
Ty uwazaj, zeby fefan Ciebie jeszcze z BVG nie wywalil ;P
a w temacie, to ciekawa relacje się szykuje Smile

(Dodano 17 września 2009, 23:29)
btw. dzięki Tomerq za skina Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 września 2009, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gratulacje chlopaki z TCW za wspolprace z duzym polskim multigamingiem.

mi się wydaje, ze to jakos wlasnie fajniej wyglada na zewnatrz, jak w PL gra np FF vs BVG.
a ci co się znaja i tak wiedza, ze to [POL] vs TCW, wiec chyba nikt na tym nie przegrywa.

good luck

PS: fefan zepsol forum!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 18 września 2009, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratki chlopaki! a Tobie Fefan jeszcze raz gratuluje ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 września 2009, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

PS: fefan zepsol forum!!


całe życie muszę po nim sprzątać ;p

Thx Jakub i Oddo. Miejmy nadzieję, że współpraca się ułoży i przyniesie wiele dobrego nie tylko dla TCW Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 września 2009, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Jakub napisał:

PS: fefan zepsol forum!!


całe życie muszę po nim sprzątać ;p

Thx Jakub i Oddo. Miejmy nadzieję, że współpraca się ułoży i przyniesie wiele dobrego nie tylko dla TCW Wink

specjalnie tak zrobilem, zebys się nie nudzil w pracy ;P
Nie tylko dla calego tcw, co tylko dla mnie Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2009, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sam luknij tu vipek, ile szumu było kolo WCG, sam tak robiles, ile tych topikow było.
http://www.tmpl.info/forum/viewforum.php?f=15

ile newsow o WCG.

a tearz wygral ktos kto wam nie pasuje i już jakos topik zmarl.

a ty jeszzce mi banami grozisz Smile

jeszzcez sam ty reklamowales relacje z teamu BVG newsem na glownej stronie tmpl. inne relacje byle ignorowane przez Ciebie (np h5f, np esports itp)

wes mi nie pisz tu bzdor ze ja jakos nie mam ok w lbie, sam ocen się pierwi dokładnie sprawdz co robisz, potem pisz, bo jakos tracisz objektywnosc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2009, 3:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli WCG, to tylko z BVG!!

takie hasło na bezstronnej stronie internetowej trackmanii.

jestem ciekawy kiedy wrescie ludzie zczaja co wy to wyrabiacie.
ta strona już dawno nie jest bezstronna.
jeżeli chcecie przyklad, to zapraszam no liste adminow, która od oststanio jakos rosnie i o dziwo zawsze sa to kumple irreda.

pisales mi kiedyś irred, ze jednak myslisz nad tym co ja ci pisze, wiec pomysl o tym.

i serio mam w d*pie co mi piszecie, za jakub najebyny pisze itp.
przeczytajcie co ja wam mowie, a nie już ze jakub się najebal.

naprawdę zal ch** d*pa ch** i kto mysli i ma otwarty leb to widzi, co tu się dzieje.

zeby k**wa team z daleko najwiecej wygraymi turniejach musial się k**wa tlumaczyc, LOL! i to od paru lat.

tmpl zal. a ja tu bylem przed adminami. i polowa naszego teamu także Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2009, 4:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze coś.

było w ch** topikow na glownej stronie o kwali na WCG.

teraz jest koniec WCG, gdzie jest k**wa post gratulacyjny dla shadowa?
chociasz jeden.

VIP, masz czas k**wa pisać 100 postow o kwali, masz czas teraz mnie wyzywac chujem i jak ja psuje shadowa wygrana.

CZEMU k**wa NIE MASZ CZASU NAPISAC NEWSA O TYM , KTO WYGRAL WCG I MU POGRATULOWAC?

patzre na rosnaca liste adminow ina tmpl i jakos dziwie się ze ja i pol ludzi w naszym teamie było tu już dawno przed nimi, a jednak oni nam tu dadza ZP i inne zabawy.

zbanujcie mnie, mi nie zalezy.
pokazcie jacy jesteście mocni.


to już i tak nie jest TMPL, ktore kiedyś było.

jeśli WCG, to tylko z BVG!!
dziwnie, ze nikt na to nie reaguje. reklama w ch**, ale ok, wy lubicie z siebie robić ch**ow widocznie.

szkoda,ze mastera postaranie NIKT NIE ZAUWAZYL.
on pisal super relacje na stronie H5F.

widocznie jak ktos się stara o dobre TMN musi być kumplem irreda, aby się dostac na strone główna tmpl.

ale jak WCG, to z BVG, bo przeciez irred jest adminem tmpl Sad


master, ja czytalem twoja relacje i naprawdę było fajna, WIELE lepsza niz ta na stronie BVG.
GG master, sa ludzie ktorzy czytaja, jak ktos się stara.


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 września 2009, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaproponuj niusa piczko a nie się wyrywasz ze nie ma kto pisać ; d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 22 września 2009, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam jeszcze pytanie, skoro tak narzekasz na tych adminów, to powinieneś im podziękować, że nie zbanowali jeszcze taiego najebanego idioty jak ty. Ile chcesz jeszcze pisać to samo? Że wszyscy przeciw POL, wszyscy ssą, wszyscy poza tobą to spisek i kumple Irreda, a tylko biedny Jakubek nie ma moda. Wiesz czemu tak się dzieje? Bo jesteś człowiekiem po 30, który jest całkowicie nieodpowiedzialny za swoje czyny. Pozdro Jakub, zastanów się nad swoim życiu.

Envy, zawsze płaczesz na spam itp. a tutaj nawet nie ma ostrzeżeń? Śmieszne trochę Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 września 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy ... wiesz co Jakub ... jeśli 10 osób z tmpl zechce żebyś to Ty był tutaj adminem, to zarówno ja, jak i zapewne Vip i wszyscy moi 'kumple', którzy mają tutaj mody z chęcią oddadzą Ci wszystkie obowiązki. Tylko obawiam się, że wtedy, wbrew temu co myślisz o poczytności swoich postów może nie być tak kolorowo z odwiedzinami tej strony.

Pomijam Twoją dwulicowość, gdy raz chcesz poprawiać relację, a zaraz potem próbujesz (słowo klucz Wink ) szkalować moją osobę.

Gwizdam na to co myślisz o mnie, bo już dawno przestało mnie to obchodzić, ale lubię mieć jasność sytuacji i rozwiązywać sprawy do końca, więc albo Ty zostaniesz tutaj adminem, albo spełnisz swoją obietnicę (z czerwca bodajże) i stulisz swoją urodziwą buźkę w poduchę.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 22 września 2009, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mr. Redzik - moj kolego ;d prawda, ze jesteśmy szajką ! i chcemy go zniszczyć, a tak naprawdę - to poprostu nie odpisujmy na jego posty, wtedy będzie piekny monolog z jego strony który nikogo nie będzie obchodził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 września 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie nie obchodzą mnie Wasze konflity na tmpl, ale tutaj parę rzeczy napiszę ;p
Jakub napisał:
ja i pol ludzi w naszym teamie było tu już dawno przed nimi, a jednak oni nam tu dadza ZP


Co ma długość pobytu na forum do zakazów? ZP przysługuje tylko nowym użytkownikom?

Gdyby IrRed koniecznie chciał stworzyć tmpl pod siebie, już dałeś mu od cholery powodów, by usuńąć niewygodną dla siebie osobę z grona użytkowników, nie sądzisz?

A dlaczego nikt Ci nie daje ZP? Wszyscy szanują to, co zrobiłeś, nie zatrzyj tych dobrych wspomnień Sad Nie zapominaj, że nie jesteś nietykalny, kiedyś możesz przekroczyć granicę i tmpl już nie będzie dla Ciebie, każdy ma równe szanse otrzymać bana, ale Ty ku temu robisz najwięsze kroki.

Mówisz, że adminami tmpl zostają tylko kumple IrReda. Może teraz to durnie zabrzmi, ale... nie uważam się za jego kumpla, bo mało gadaliśmy, a jakoś moderatora mam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 22 września 2009, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, jeśli chodzi Ci o relacje na stronie BVG, to przestan się czepiac Vipa, gdyz newsa napisalem ja, a Vipa tylko poprosilem o jego wklejenie, a mimo ze jestem "kumplem" Reda (chyba mam racje?), to jakos admina tutaj nie mam. Master widac wolal napisac tylko topic na forum, bądź po prostu nie pomyslal, zeby napisac do ktoregos z adminow, a jestem pewien ze znalazl by się takowy, który zgodzilby się walnac o tym newsa. I tyle w temacie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 22 września 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do newsa, to był moj pomysl (taka tez mam prace), wiadomo także ze dla mnie, bvg, sponsorow, jest najwazniejsze rozpoznawalnosc marki, czyli czysty pr i marketing. Wiec Kubus, tak masz racje to byla czysta reklama, ale tej reklamy dopuscic się mogl każdy, zaznaczam każdy. Bo nie wierze w to, ze Vip nie zamiescilby newsa o relacji, FF X-Fii czy H5F, poprostu w to nie wierze, bo nawet jeśli nie Vip, to kaktus (który jest chyba bardziej Waszym - POL/FF - znajomym niz Reda) prawda? BVG zamiast na główna dawac reklame o dojsciu TMNF.TCW do BVG, dalo odrazu info o relacji, konkursie etc. co w tym zlego?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 22 września 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm...napisałbym coś, a może jednak nie warto pisać swojego zdania ^^

powiem tyle, Jakub masz racje że to była reklama, ale skoro właścicielem strony jest ktoś z "jakiegoś" otoczenia to po prostu jak jest szansa to to swoje otoczenie wspiera i tyle.

Co do relacji Mastera(ustna przekazywana Mariachiemu chyba który pisał Razz) to racje masz ^^ dla mnie też była lepsza i co ważniejsze aktualniejsza niż ta z bvg ^^ a Master o ile mi wiadomo nawet akredytacji nie miał x]

(Dodano 22 września 2009, 14:01)
oczywiście nie mówie (kurna czemu tej edycji nie ma Happy) że innym relacjom/newsom by odmówili... ^^

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22 września 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ekhm... Chciałem napisać niusa o Shadole, ale stwierdzilem że raczej nie ma sensu skoro już i tak wszyscy o tym wiedzą lol. Nie było sensu, bo i tak już na scenie szumiało, kto chciał to o tym wiedzieć, wiedział a kto nie wiedział widocznie nie miał takiej potrzeby.

Jakub napisał:

teraz jest koniec WCG, gdzie jest kur** post gratulacyjny dla shadowa?
chociasz jeden.


Były posty gratulacyjne. poza tym po co to? Kto chciał to mu pogratulował na żywo/gadu/telefonie/tsie, po co napisać na forum? Na pokaz? Gratulowało Shadowowi dużo osób. Tak czy siak wydaje mi się, że gdyby wygrał Paweł ludzie ze sceny, by byli bardziej zadowoleni:).( tylko mi się wydaje, nie stwierdzam tego, żeby nie byłoSmile

Jakub napisał:
szkoda,ze mastera postaranie NIKT NIE ZAUWAZYL.
on pisal super relacje na stronie H5F.

Co jak co ale to jednak była wina Mastera. Mógł poinformować kogos z tmpl, żeby napisał niusa lub coś np. mnie, a chętnie by ktoś przedstawił to scenie. Niestety Master nie pomyślał wcześniej, i to była tylko i wyłącznie jego wina, nie ma sensu obwiniać innych.

Jakub napisał:
widocznie jak ktos się stara o dobre TMN musi być kumplem irreda, aby się dostac na strone główna tmpl.


Może być jeszcze moim, tak się składa że mam za mało na n-k:PPPP



Jakub lubię cię ale poprzez niechęć do niektórych ludzi, popełniasz wiele błędów. Nie wyciągasz wniosków i nie myślisz nad tym co piszesz. Czy ja jestem kumplem IrReda? Nie. Nawet z nim nie gadałem, a w jakiś sposób mam większy dostęp do forum niż zwykli userzy.

Na przyszłość - zastanów się nad tym co piszesz, i zamiast wszczynać kłótnie, zrób to spokojnie , przedstaw po kolei co ci nie pasuje, pogadaj np. wcześniej z Vipem czy mógłby napisac niusa itp. itd. na pewno to pozwoli lepiej się dogadać z graczami a nie od razu wyciągać pochopne wnioski. Zamiast wszczynać kłótnie ignoruj flame innych i napisz coś mądrego coś co pozwoli wznieść konkretne rzeczy do tematu.

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 września 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co ciekawe, w legowisku IrReda, sercu jego mrocznego królestwa, na stronie tcwclan.net znalazł się i news o relacji, i o wynikach (w którym były gratulacje), a przy tym wiele ważnych dla nas (jako teamu) newsów, których nikt nie próbował nawet dawać na tmpl (na przykład o tym, że TCW skończyło 2 lata). Coś ten zuy IrRed niekonsekwentnie postępuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?