Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kamikadze Drivers bez dachu nad głową.
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 września 2009, 18:49    Temat postu: Kamikadze Drivers bez dachu nad głową. Odpowiedz z cytatem  

Kilka minut po 17 znane wszystkim K&D team zakończyło współpracę z multigamingiem H5F. Powodem wyrzucenia graczy z organizacji był brak jakichkolwiek poważnych turniejów na scenie TrackManii, a jedynie zawody 4fun. Niewątpliwie argument niedorzeczny. Zastanawia mnie jedno. Czy zarząd H5F nie potrafił powiedzieć wprost że są niezadowoleni z graczy lub nie mają funduszy na finansowanie drużyny, czy są na tyle głupi że nawet nie potrafią się zainteresować scenami swoich dywizji. [more]

Oświadczenie lidera Jakuba "Psik" Zeida

"Otrzymałem dzisiaj telefon od głównego menadżera Michała Bogacza, o tym, że są zmuszeni zakończyć z nami współpracę. Jako jeden z powodów podał "Na scenie trackmanii są głównie turnieje 4fun" . Dokładnych szczegółów nie znam ani ja, ani żaden członek K&D, ale pewne jest to, że to my już kilka razy mówiliśmy im o tym że odejdziemy bo nie dostaliśmy tego, co mieliśmy dostać według obiecań. Za każdym razem mówiono nam że będzie to jak najszybciej załatwione. Ogólnie ciągłe problemy z serwerem, koszulki obiecywane od lutego, jedynie zwroty(w jakiejś części) za dobre miejsca na lanach jakoś udawało się załatwić. Zawsze zarząd wydawał mi się ogarnięty i może to moja wina, że tak długo u nich zostaliśmy, poprostu jakoś się chyba przywiązaliśmy. "


Miejmy nadzieje że K&D poradzi sobie samotnie, i umocni się jeszcze bardziej na polskiej scenie TrackManii. Tymczasem życzymy drużynie powodzenia i wiele sukcesów.

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 23 września 2009, 19:05    Temat postu: Re: Kamikadze Drivers bez dachu nad głową. Odpowiedz z cytatem  

Kaktus napisał:
Miejmy nadzieje że K&D poradzi sobie samotnie.

Śmiem twierdzić nawet, że poza zmianą tagu to nie odczują żadnej różnicy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 września 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Kaktus za newsa ^^

Według mnie zarząd zrobił to w najgorszy sposób jaki mógł... Bez wcześniejszych ustaleń po prostu telefon i pa.

Co do wyników zastrzeżeń nie mieli, zapewniał mnie nawet dzisiaj o tym Michalekk.
Ogólnie nie pozwalają nam nawet już pisać na stronie mg mimo że nikt z nas nikogo nie obraził.

^^ trochę z historii (z dystansem Dertego) na www.kdteam.pl

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 23 września 2009, 19:07    Temat postu: Re: Kamikadze Drivers bez dachu nad głową. Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
Kaktus napisał:
Miejmy nadzieje że K&D poradzi sobie samotnie.

Śmiem twierdzić nawet, że poza zmianą tagu to nie odczują żadnej różnicy Very Happy


zniknie nam jeden serwer, który i tak działał kiedy chciał
a reszta dokładnie, tak jak mówisz ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 września 2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda ;/ Ale może znajdziecie nowy team Wink powod który podal wasz boss jest zenujacy, tak jak wypowiedz ArtLighta w wywiadzie z Shadowem
Cytat:
niestety scena trackmanii musi jeszcze przejsc dluga droge, zanim wyrosna na niej jacys prawdziwi mistrzowie i osobowosci takie jak w cs, wc3, sc.

nie ma co się przejmowac, g*wno wiedzia i g*wno się znaja, szkoda tylko Was ze miesliscie obiecane jakieś tam rzeczy i lipa z tego wyszla. prawie jak pgs ^^. może coś laczy PGS i H5F ^^ fuzjaaaaaaaaaaa powah.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 23 września 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie możemy skomentować tego na stronie mg, bo się boją ,że ktoś znów podsumuje szybkość wywiązywania się z obietnic.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 września 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli i tak ich nic (lub mało) kosztowaliscie, to co im przezkadzaliscie?
przeciez master nawet się staral o newsy itp.
dziwne to wszysko, rzeczywiście przypomina trochę PGS.
jakby nie wiedzieli, czy na pewno chca trackmanie w swoim MG, czy nie.
w takiej sytuacji niestety jako gracz jesteś ostatnia d*pa, trzeba miec nadzieje, ze inni gracze na takie coś nie wpadna i poprostu pisać gdzie się da, jak multigaming traktuje graczy zle.

a powaznych turniejow w TMN jest wystarczajaco.
przeciez wiekszosc polskich lanow ma TMN.
może im poprostu nie wystarczaly wasze wyniki, może ich było za mało lub za slabe, cul wie, może poprostu nie mieli forsy na utrzymanie was (choć, jak i tak nic nie dawali, to tez jakos dziwne).

jeżeli tak szybko z jednym dzwonkem was wyrzucili po jednorocnej wspolpracy, nie byli warci, zeby ktokolwiek u nich gral, nie martwcie się wiec.

ps.: a wiecie jak tam z innymi dywizjami? one tez sa olane, czy im jakos szybciej zwracaja itp?

@oddo
jestem ciekawy, czy to ten sam artlight, który calkiem niedawno szukal tu druzyny TMM do multigamingu swojego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 23 września 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I gitara Very Happy Dawno mówiłem żeby zostawić ten niby MG ;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 września 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to tak Jakubie :

Wyniki - z tego co wiem ani razu nie narzekali że było źle, OUT - miejsce 2 i TL2 - 1 miejsce - było satysfakcjonujące, moje 3 miejsce na HLC , Fista i Koziola top1 i top3 na scrapplanie,tunera top8 na pga, chyba też było OK(?) .
Za te lany udało nam się uzyskać po małych zwrotach.

Inne dywizje :
CS'a wywalili, bo mało grala w ostatnich(swoich) czasach dywizja, planują podobno nową.
A po naszym rozstaniu zostało im tylko AA, które chyba gra w 2 lidze LC (może 1 nie pamiętam).

Wczoraj jeszcze z Michalkiem obgadywałem sprawy koszulek i Łodzi, dzisiaj taki telefon. nie wiem sam.

Też mi się zdaje że tych turniejów jest wystarczająco i w sumie w każdym prawie staraliśmy się brać udział.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 23 września 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja dodam, że H5F teraz już nie jest Multigamingiem, bo maja jedną dywizje (american army) mwhahahahaha! Very Happy NIE POLECAM TEGO "MG"! Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 września 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
@oddo
jestem ciekawy, czy to ten sam artlight, który calkiem niedawno szukal tu druzyny TMM do multigamingu swojego.


tak jakub to na 99% on Smile sam się zdziwilem ;s

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 23 września 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałem tylko zaznaczyć,że w osiągnięcia połowa wyników to właśnie wyniki z TM (dokładniej 8/14 Happy)...więc nie wiem o czym oni pier*** Very Happy
_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 września 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh dobre spostrzeżenie Razz
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 23 września 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To teraz Master będzie musiał się przechrzcic na allegro, n-k i większosci stron pewnie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 23 września 2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najlepszy tekst:
Cytat:
Chłopaki spędzili w naszym gamingu ponad rok, przez ten czas staraliśmy się zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwijania swoich umiejętności.

Taaak padający serwer to je to!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 września 2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
To teraz Master będzie musiał się przechrzcic na allegro, n-k i większosci stron pewnie Very Happy


Master nie jest w h5f jako gracz od wiosny tego roku, jest redaktorem i bezpośrednio go nie dotyka decyzja związana z h5f.tmnf ^^.
Co zrobi Master to jego sprawa Razz
oczywiście dla mnie jeśli na H5F nadal będzie zainteresowanie tmnf to jako redaktor pewnie zostanie Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 23 września 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodziło mu oto, że wszedzie ma w nicku H5F.Master ;]


A co do tematu, to zarząd pewno chciał wyników, coś w rodzaju pga, hlc, ESWC (Jak było), WCG .. bo któres tam miejsce na scrapplanie to chyba nie za duży wyczyn .. takie moje skromniutkie zdanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myst0
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 1


PostWysłany: 23 września 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ze strony H5F powiem tylko tyle: TheViP trafił w sedno.

Część została źle odebrana lub przedstawiona ale nie ma sensu wdawać się w dyskusję. KD team życzymy jak najlepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23 września 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mnie osobiście zachowanie h5f kojarzy się trochę z organiacją plegf. Wszystko pięknie na papierze, pokazywanie na każdym kroku jak już wszystko jest zaawansowane i zaraz już coś będzie, a jak przyszło co do czego to za przeproszenie d*pa.

Jak kd się buntowało to kolejne obietnice, że już zaraz wszystko będzie. I tak jak to teraz z koszulkami - do końca: "będą za tydzień", po tygodniu "coś jakiś problem, bo fima z koszulek się nie wyziwązała, ale będzie za tydzień", po tygodniu, znowu jakas fajna wymówka, byle to jak najdłużej ciągnąć, a jak już nie było coś wymyślac, bo to było by wprost przegięciem pały, to sprytny ruch i zamiast czekac aż na dniach sami pewnie bysmy poszli, to h5f chciało "zachowac honor", ze to niby sami pozbywają się dywizji, a nie dywizje od nich odchodza. Hmm... ja dziękuje za taki honor, jak kd tak na dobrą sprawe dowiedziało się wszytkiego w newsie na stronie h5f (trochę jak benhaker w telewizji, o zwolnieniiu z kadry, hehe).

Inne obietnice? a na przykład serwer, jak doszedłem do h5f to już/jeszcze (tego nie wiem) go nie było, a jak już znaleziono "coś" co ledwo nadaje się na postawienie serwa w tm to zamiast znaleźć informatyka, który to ogarnie, michalik zaczął poszukiwać kogoś w teamie by postawił z ofertą iż coś tej osobie za to zapłaci. Akurat potrafie takie rzeczy robić, więc się zgłosiłem, zrobiłem i... od czerwca otrzymuję obietnice i wymówki, że raz problemy z przelewem, raz, ze został wysłany, a ja o tym nie wiem, a jak zarządałem potwierdzenia przelewu, to się magicznie okazało, ze takowego nie było, ale zaraz będzie zrobiony i zaaaraaazzzz. Żeby jeszcze chodziło o dużą kwote, a jak na ogarnięciu burdel w msql, postawienie od 0 serwa + aseco, ustawienie panelu i skonfigurowanie panelu miałem dostać aż 50zł, hmm... Już pomijając, że ten host co znaleźli lubiał się sam wyłączać kiedy chciał Happy

Nie mniej graty dla h5f, skoro potrafili utrzymać dywizje poprzez mydlenie oczu... aż cały rok ^^

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 23 września 2009, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A bo faktycznie,wasze inne dywizje mają zajebiste osiągnięcia!

America's Army - Ostateczna Rozgrywka 2008 - HLCpbk -4miejsce
Psikuta - Ostateczna Rozgrywka 2008 - HLCpbk -3miejsce

Happy postawcie sobie strone na domenie żal ;]

_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?