Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy kwalifikacyjnej nie będzie! [UPDATE]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 27 września 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
Magda, no ale sama rozumiesz, że my jako płeć żeńska nieliczna w tym środowisku, musimy dbać o to, aby mieć dostęp do różnych tutejszych stanowisk i funkcji, więc ja nie mogę oddać swojej kandydatury na żula roku jakiemuś facetowi! Very Happy Very Happy Very Happy HE HE HE Very Happy


chciałem zaznaczyć, że pół kandydatury ;]

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 27 września 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ledwo wspomnieliście o PL8, a już takie kwiatki.
Dziękuję zarządowi. Będę miał się z czego śmiać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 27 września 2009, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow, o ile dobrze pamietam, to sam wpadles na pomysl napisania takowego newsa Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 września 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przecież do tego PL były wybrane osoby z każdego TOP teamu to ja nie czaje czemu k**wa samowolka i nagle 2 strony coś robią ... O co w końcu biega kto mi powie , bo raczej jestem kumaty a tu się zgubiłem ... A fakt jest taki że czasu mało..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 29 września 2009, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak na razie to mi to przypomina parodie pl8. Zobaczymy co będzie dalej...
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Jak na razie to mi to przypomina parodie pl8. Zobaczymy co będzie dalej...
zamiast krytykowac, mogles się sam wziac za organizacje pl8...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
Przecież do tego PL były wybrane osoby z każdego TOP teamu to ja nie czaje czemu kur** samowolka i nagle 2 strony coś robią ... O co w końcu biega kto mi powie , bo raczej jestem kumaty a tu się zgubiłem ... A fakt jest taki że czasu mało..


szczerze mowiac tez jestem trochę zdziwiony.
parę tygodni temu chybek jeszcze pisal, ze wszystko idzie dobra droga. kiedy chciałem mu pomoc z kontaktem do ESLa, powiedzial, ze nie ma potrzeby, wiec mysallem, ze wszystko jest spoko.
także myslalem, ze każdy jest zadowolony z rozwiazaniem tym, ze z kazdego z 4 prowadzacych teamów będzie co jeden gracz w "zarzadzie" polish league (po upadku rbf sa to 3 pS, TCW, FF, ale mozna by wziasc kogos z XX po dobrym wystepie na WCG).
teraz nagle irred i baser się tym wzieli (wiec 2 graczy z jednego teamu) i mozliwe, ze PL znow będzie na tmpolska lub na tm-cup (strona irreda).

dolanczam wiec do xardasa klubu zgubionych i niekumatych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
teraz nagle irred i baser się tym wzieli (wiec 2 graczy z jednego teamu) i mozliwe, ze PL znow będzie na tmpolska lub na tm-cup (strona irreda).
Taa oczywiście. PL8 będzie organizowana tak, zeby tcw wygralo. zadowolony? tak samo zreszta było, kiedy to te same osoby organizowaly PITMC... Hmm chwila... O ile się nie myle, to jakos wtedy tcw nie wygralo, a organizacje wszyscy ocenili bardzo dobrze, lub dobrze. Zreszta, jeśli już tak mowisz o 2 adminach z 1 teamu, to chyba trasy wybieralo 2 graczy z pS. Chyba ze się myle.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 29 września 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
skt7 napisał:
Jak na razie to mi to przypomina parodie pl8. Zobaczymy co będzie dalej...
zamiast krytykowac, mogles się sam wziac za organizacje pl8...

Chyba żartujesz?
Jestem nowy na scenie, a organizacją pl8 mieli zająć się cl'e głównych teamów.
Świetny pomysł, gratuluje fefanie.

(Dodano 29 września 2009, 16:20)
Może niech hard lord zajmie się organizacją pl8?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 29 września 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już spina? Może najpierw niech wypowiedzą się osoby, które powinny, czyli raczej główni organizatorzy obecni. Faktycznie były obietnice współpracy z ESLem i tego nie widac. Chyba nie ma sensu rozkręcania następnej kłótni na 20 stron...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Fefan napisał:
skt7 napisał:
Jak na razie to mi to przypomina parodie pl8. Zobaczymy co będzie dalej...
zamiast krytykowac, mogles się sam wziac za organizacje pl8...

Chyba żartujesz?
Jestem nowy na scenie, a organizacją pl8 mieli zająć się cl'e głównych teamów.
Świetny pomysł, gratuluje fefanie.

(Dodano 29 września 2009, 16:20)
Może niech hard lord zajmie się organizacją pl8?
Nie chcesz się w to mieszac, to nie krytykuj. Cyberarena, oczywscie krytykowales. PL8, oczywiście krytykujesz, mimo ze się jeszcze nie zaczelo. Wiec jeśli coś Ci się nie podoba, to bys mogl coś zaproponowac, a nie od razu mowic, jak to jest zle.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Jakub napisał:
teraz nagle irred i baser się tym wzieli (wiec 2 graczy z jednego teamu) i mozliwe, ze PL znow będzie na tmpolska lub na tm-cup (strona irreda).
Taa oczywiście. PL8 będzie organizowana tak, zeby tcw wygralo. zadowolony? tak samo zreszta było, kiedy to te same osoby organizowaly PITMC... Hmm chwila... O ile się nie myle, to jakos wtedy tcw nie wygralo, a organizacje wszyscy ocenili bardzo dobrze, lub dobrze. Zreszta, jeśli już tak mowisz o 2 adminach z 1 teamu, to chyba trasy wybieralo 2 graczy z pS. Chyba ze się myle.

fefanie,
napisalem tylko, jakie do tej pory były umowy i informacje i chyba mam prawo być zdziwiony, jeżeli wszystko co było umawiane się zmienilo.
napisalbym to samo, jeżeli 2 glownych organizatorow było by z kazdego innego teamu, nie wazne czy TCW czy SMD.
rozwiazanie z reprezentantom z 4 teamów wydawało mi się porpostu najbardziej sprawiedliwe i nie znam powodu, czemu ono było zmienione.
także dziwie się, czemu teraz znow w rachube wchodzi tmpolska lub tm-cup.

pitmc tu nie ma nic do rzeczy. to jest turniej od kogos dla kogos, kiedy pl jest turniej sceny dla sceny.
wcale poza tym nie powiedzialem, ze jesteście stronni, zapytalem się tylko czemu sa takie drastyczne zmiany w planach do PL.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 września 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Fefan napisał:
Jakub napisał:
teraz nagle irred i baser się tym wzieli (wiec 2 graczy z jednego teamu) i mozliwe, ze PL znow będzie na tmpolska lub na tm-cup (strona irreda).
Taa oczywiście. PL8 będzie organizowana tak, zeby tcw wygralo. zadowolony? tak samo zreszta było, kiedy to te same osoby organizowaly PITMC... Hmm chwila... O ile się nie myle, to jakos wtedy tcw nie wygralo, a organizacje wszyscy ocenili bardzo dobrze, lub dobrze. Zreszta, jeśli już tak mowisz o 2 adminach z 1 teamu, to chyba trasy wybieralo 2 graczy z pS. Chyba ze się myle.

fefanie,
napisalem tylko, jakie do tej pory były umowy i informacje i chyba mam prawo być zdziwiony, jeżeli wszystko co było umawiane się zmienilo.
napisalbym to samo, jeżeli 2 glownych organizatorow było by z kazdego innego teamu, nie wazne czy TCW czy SMD.
rozwiazanie z reprezentantom z 4 teamów wydawało mi się porpostu najbardziej sprawiedliwe i nie znam powodu, czemu ono było zmienione.
także dziwie się, czemu teraz znow w rachube wchodzi tmpolska lub tm-cup.

pitmc tu nie ma nic do rzeczy. to jest turniej od kogos dla kogos, kiedy pl jest turniej sceny dla sceny.
wcale poza tym nie powiedzialem, ze jesteście stronni, zapytalem się tylko czemu sa takie drastyczne zmiany w planach do PL.
Jakub, ok. Ale jak nie zauwazyles, to Ci co mieli się tym zajmowac, czyli osoby z top4, nic nie pisaly. Podobno był regulamin i na tym koniec. Natomiast teraz mamy niewiele czasu na rozpoczecie pl8. A teraz jakieś osoby się za to wziely, wybrano sedziow, adminow itp i wg mnie widac ze im zalezy zeby to pl8 odbylo się w miare "luznym" terminie, czyli zanim zacznie się nc itp. A jeśli chcemy, zeby zdazyc, to wg mnie nie ma czasu na ponowne wybieranie osob, ktore maja się tym zajac.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 29 września 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja to mam gdzieś jaki to będzie portal organizujący PL8, jeżeli organizacja ma być dobra. TMPolska zasługuje na pochwały po bardzo dobrej współorganizacji PL7, myślę, że warto im zaufać ponownie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 29 września 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest jak jest i koniec. Zobaczymy jak to wyniknie. Według mnie trzeba się zamknąć i się cieszyć. Jak się umawialiście to nie moja sprawa, ale pragnę zauważyć, że w pl8 nie będą grały tylko 4 najmocniejsze teamy. A na temat map to lepiej, żeby były od graczy. Najlepsze w większości dorównują eslom. A trzeba dać robotę (pasję) graczom robiącym mapy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 29 września 2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow pierdoli. ;p

Oczywiście, ze będzie jeden turniej! Very Happy obie strony połączyły siły i idzie lepiej niż osobno. ^^

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 września 2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a szkoda, ze nie będą graly tylko najlepsze teamy, moim zdaniem to był akurat jeden jedyny dobry pomysl wixa ; d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 29 września 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To było jakoś tak:

28 stycznia bieżącego roku: PL8 będzie na ESL, świetnie! Będzie większy rozgłos, będziemy fajni!
Wiosna-lato (gdzieś tam w każdym razie): Wszystko umówione, admini z każdej z czołowych drużyn, trasy wybrane, jest git!
Czerwiec: ach, wakacje! Jedziemy nad morze!
Lipiec: wciąż wakacje, jedziemy w góry!
Sierpień: końcówka wakacji, może pojedziemy na jakieś kajaki czy coś?
I tydzień września: hm, coś tam chyba jakieś PL8 miało być?
II tydzień września: aaa tak, PL8. To jak, koledzy, wszystko już ustalone z ESL? Nie? No to trzeba ustalić.
III tydzień września: noo tak, mamy regulamin, no. Co? Dalej nic nie wiadomo z ESL? No co jest panowie, róbcie coś, to przecież nie moja działka!
IV tydzień września: o kurde, ale już późno, czemu nikt nic nie zrobił? Cholera, nic nie pozałatwiane, nikt się z tym nie ruszył, a tu trzeba za 2-3 tygodnie zaczynać, żeby przed STC zdążyć.
Koniec września/początek października: no dobra, nic z ESL nie jest załatwione, pewnie i tak już nie pamiętają, że mieliśmy tam grać. Trudno, robimy po staremu na tmpl i na stronie Reda.

Oczywiście to tylko moje złośliwe wymysły, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że przynajmniej część z tego, co tu napisałem, jest bliska prawdy.

Jakub, wybrane osoby, o ile wiem, przez znaczną większość czasu robiły nic albo prawie nic, głównie oglądając się na siebie i czekając, aż ktoś inny zacznie coś robić i dyrygować innymi. (Bo jak wytłumaczyć, że od stycznia (!) leżało to wszystko niepozałatwiane jak należy?) Efekt jest jaki jest, jak chcesz PL8 na ESL, to może do wiosny się doczekasz. Może.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 29 września 2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli ktos uwaza ze jestem stronniczy bądź jakiś inny "sedzina" Razz to niech wali prosto z mostu, to zrezygnuje jak coś.
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 września 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wg mnie to wszystko przez Jakuba. To on podniecal się ESL-em, ze nie będzie Wixow jako adminow. Potem odszedl od kapitanowania i ESL tez zaczal miec w d*pie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?