Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL8 - rozmowa z gg
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 01 października 2009, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to jeśli trasy z pl8 już sa w obiegu, to pozostaje tylko pogratulowac wyboru tych, ktorzy te trasy mieli wybierac. Bo coś mi się wydaje, ze tylko oni mogli się trasami podzielic.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 01 października 2009, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak sobie czytam to i naprawdę dziwną macie atmosfere tu.

Może moja wypowiedz niema wiele wspołnego z tym tematem ...ale

My gramy nadeo i aktulanie mamy turniej NTC organizowany przez TMPOLSKA i KLAN ŃP ( głowny organizator). niema żadnych adminów dodatkowych organizatorów. Mapy są wybierane przez ŃP i zarząd tmpolska (jak się domyslam to to samo Razz).

Jakos unas niema zadnych problemów nikt nie szuka dziury w całym i nawet powiem wam dlaczego ....

LICZY SIĘ DOBRA ZABAWA I ZDROWA RYWALIZACJA a nie pi***olenie bzdur i szukanie problemów.

To tylko takie moje przemyslenia Razz i za przeproszeniem Jakub mimo ze cie nieznam ale nie robił byś z siebie debila ... bo wysyłanie wedługmnie prywatnej rozmowy gg na forum publiczne jest trochę niestosowne.

Ja tu widze po prostu próbe podkopania dobrze zapowiadającego się turnieju lekko osłoniete niby szukaniem "sprawiedliwosci" ...

_________________
www.zenter.pl


Ostatnio zmieniony przez CzarnyWilk dnia 01 października 2009, 14:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 października 2009, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, ale ten regulamin to jest tylko jakiś logiczny zbior tych wszystkich reczy, ktore omawiaja wszyscy od kilku dni na tmpl. Nie będzie tam nic co kogos zaskoczy, nie będzie tam jakichś moich ustalen tylko te, które ustatlili wszyscy poprzez tmpl.

@Xard - no coż w takim razie mapa na kwali będzie inna wiec tamta mozecie sobie odpuscic.

Pozdrawiam mapowych oszustow Smile

@Oddo - przecież pomagaja w tworzeniu regulaminu, decyduja co do sytemu rozgrywek itd !! Ja chce to tylko zbrac w kupe, nic więcej.

Jak chcesz Jakub pomóc mi "pisać" regulamin to możesz mi prawy alt trzymac jak będę musial zrobić "ą,ę" itd.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR' Wizard_The_One
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 57


PostWysłany: 01 października 2009, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chyba zaczne tu zaglądać coraz ciekawiej może by tak rozesłać drużyną cały mappack pl i będzie po problemie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 01 października 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytając 158 wątek z bezsensownymi kłótniami w których ciągle powtarza się jedno i to samo, przychodzi mi na myśl tylko jedno:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 października 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
czytając 158 wątek z bezsensownymi kłótniami w których ciągle powtarza się jedno i to samo, przychodzi mi na myśl tylko jedno:



jw. Rolling Eyes

Proponuję coś na kształt ciszy wyborczej do czasu podania mapy kwalifikacyjnej, zero gadania o PL8, każdy post, który będzie zawierał sformułowanie "PL8" będzie kasowany :wink: Co najśmieszniejsze, to to, że Jakub już nie pierwszy raz swoimi dyskusjami i problemami tworzy nerwową atmosferę przed PL :F Jak ja się ciesze, że mój team nie ma szans na zwycięstwo i gramy dla zabawy... Mad


Ostatnio zmieniony przez KD Maciuś dnia 01 października 2009, 15:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 01 października 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
A już 3 OSOBY CHCIAŁY MI MAPKE KTÓRA MA być NA QUALI wysłać ..... ( dochodziły mnie słuchy ze mapka się plęta i jest trenowana na solo przez niektórych ludzi konkretnie przez 2 teamy , a mapke wysłaś mi chciały osoby nie będące w żaden sposób powiązane z organizacją PL ...

Xard, może podasz nicki tych de...likwentów i ktoś mi wytłumaczy jak to jest k**wa możliwe?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 października 2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
1X4rd451 napisał:
A już 3 OSOBY CHCIAŁY MI MAPKE KTÓRA MA być NA QUALI wysłać ..... ( dochodziły mnie słuchy ze mapka się plęta i jest trenowana na solo przez niektórych ludzi konkretnie przez 2 teamy , a mapke wysłaś mi chciały osoby nie będące w żaden sposób powiązane z organizacją PL ...

Xard, może podasz nicki tych de...likwentów i ktoś mi wytłumaczy jak to jest kur** możliwe?


Nie bo podając nicki tych osób na takim forum jak to i w ogóle je udostępniając zrobił bym wbrew ich prośbą , a prosili o dyskrecje ....

Jako jeden z adminów tej "ligi" proszę o zmianę decyzji o mapie dopiero w dniu jej ogłoszenia i wypieprzenie dzieci poniżej 16 roku życia z niedowładem prawej półkuli z ich wybierania .... dzięki

BTW denerwujecie mnie tymi obrazkami k**wa mać to nie jest fotka.pl ani nk ani żadne inne pierdzielstwo ....

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 01 października 2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@xard, chodzi Ci o mnie? bo tylko ja nie miałem 16lat z tych, którzy wybierali. Razz co do organizatorów z TCW, to sądzę, że dobrze, że się tym zajęli. Bo po braku neta u Chybecka zostałem poproszony o załatwienie wszystkiego z ESL i innymi pierdołami, a że ja mały 15-letni gnoejk, to sobie z tym nie poradziłem. Very Happy

Za to teraz staram się pomagac jak mogę Baserowi. Wink

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 października 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Temat miał dotyczyć adminów w PL8 i powiedziałem już, że JA NIE BĘDĘ SIĘ TYM ZAJMOWAŁ. I to jest ostateczna decyzja. Także nie widzę sensu dalszej dyskusji na ten temat.

Co do sugestii Jakuba na temat tego, iż gracze TCW znają mapę kwalifikacyjną oświadczam wszystkim, że jest to wierutny stek bzdur.

To jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Pozdrawiam

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 01 października 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak sobie siedze caly dzień i czytam Happy i musze wam powiedziec ze tak jak dzisiaj to się nigdy nie usmialem Wink)

k**wa sracie się ta gra jakby to było nie wiadomo co, te PL tez robimy sami dla siebie nikt nam za to nie daje zadnych nagród a siejecie zamet jakbysmy grali o kase or samfing Very Happy

od siebie mogę dodac tyle ze mogę baserowi pomoc jak czegoś będzie potrzebował, trzymac alt albo coś ;d bo ostatnio mam dosc dużo czasu

a do jakuba się nie odzywajcie bo to pi***olony stary zgryźliwy satyryk i szuka zaczepki Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 01 października 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak pieprzycie ciągle o tych "Wszystkich teamach" itd. , a czemu np. omijane jest KD ? czy my się o to kłócimy?? Nie, chociaż widzę kilka argumentów które na pewno KD powinno prędzej dostać adma niż XX (nie atakując ich, bo nie mam nic do tego że tego adma macie).
Po prostu jak wiem, że nie ma sensu się kłócić bo to nic nie da to się nie kłócę, dlatego Jakub nawet jak Ci się to nie podoba... Czy to akurat zawsze ty musisz tutaj to napisać ? Napisała by każda inna osoba zostało by troszkę lepiej potraktowane po prostu taki już sobie wyrobiłeś PiaR.

Po 2... Jakub zrozum że TMPL nie jest stroną "wszystkich" jest stroną jej właściciela i zapamiętaj, że co byś nie powiedział, scary przekazał stronkę dalej temu komu chciał i tyle.

Ja widzę że ty masz dużo racji i sądze podobnie jak bax^^ ale no popatrz tak: skoro sam Baser powiedział że 1 głos mają i Irred nie będzie miał zdania co do tych spraw to czym się kurna dalej przejmować... Jak zobaczysz ingerencje Irreda w wasze sprawy wtedy się kłóć.
Koniec kropaaaaaa.

A i co do tej mapy to o co chodzi?? Mad

Szopek nie chwal się :*

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 01 października 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogar tam bo bym sobie pogral
_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 01 października 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie to nie wiem o co Ci Jakub chodzi, gdyby nie Baser to pl by jeszce nie ruszylo :/ przeciez pisze na forum, prosi o pomoc wybral adminow i pyta się jakie warianty oto ci admini wola wybrac itd, a on piszac sam regulami zbiera to wszystko do kupy co razem uzgodniliscie
nie rozumiesz ze to on jest organizatorem? I ma prawo glosu jako admin bo z jego inicjatywy to wszystko ruszylo i jakos glowny organizator chyba będzie wiedzial co i jak najlepiej rozszczygnac. A ze Red chciał mu pomoc to co z tego? Najwidoczniej wolal kogos kumatego (bez urazy all) poprosic z kim najlepiej się porozumie, dogada i zalatwi to najlepiej..
I wyluzuj bo to z ta mapka kwali to czyste pomowienie, oszczerstwo i chamstwo z Twojej strony


Ostatnio zmieniony przez мЯτ Chmielu dnia 01 października 2009, 16:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 01 października 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zadnych tras pl8 nikt nie zna oprocz mnie, grono i ordona.

pewnie przeciez kolejny spisek , p~S zna mapy hehe Very Happy

tylko ze wybory były na tmpl o ile ktos pamieta ( osob na preselekcje ) :p

i ZAPEWNIAM ze zadna trasa nie wyszla w "obieg"

albo musicie zaufac Nam, ( na slowo , bo innego pomyslu nie mam , trasy były na serwie do którego mielismy dostep ja, grono , ordon i nikt wiecej )

jeśli nie ufacie nam, to zrobcie sobie kolejna preselekcje i macie problem z glowy ... aaa i nowe osoby do preselekcji. Very Happy pzdr

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 października 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dopoki jest pole do korupcji dopoty będzie mozliwa, zmiana osob nic nie zmieni ;p

szopek na wybieracza ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 01 października 2009, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
zadnych tras pl8 nikt nie zna oprocz mnie, grono i ordona.

pewnie przeciez kolejny spisek , p~S zna mapy hehe Very Happy

tylko ze wybory były na tmpl o ile ktos pamieta ( osob na preselekcje ) :p

i ZAPEWNIAM ze zadna trasa nie wyszla w "obieg"

albo musicie zaufac Nam, ( na slowo , bo innego pomyslu nie mam , trasy były na serwie do którego mielismy dostep ja, grono , ordon i nikt wiecej )

jeśli nie ufacie nam, to zrobcie sobie kolejna preselekcje i macie problem z glowy ... aaa i nowe osoby do preselekcji. Very Happy pzdr



Cały dzień śledze ten temat i w końcu muszę coś napisac...
Maxer to co napisałeś sprzecza się z tym co napisał Xardas...
I prawdę mówiąc mimo że ten temat miał na celu coś innego to wyszła na jaw bardzo ciekawa informacja.... ot co o przecieku mapy kwlaifikacyjnej...
Jeśli tylko xardziu pisze prawdę to bardzo dobrze że powstał ten temat bo inaczej to by się mogło nie wydac a tymczasem stało się jak stało i myślę że mimo iż gramy tylko dla zabawy to jest to bardzo ciekawe z tym przeciekiem bo żal mi tych dwóch teamów o których pisał Xardas... Piszecie że gramy dla zabawy tak??? Wszyscy są zgodni... Więc po jakiego ku*** ch*** oszukujecie???!!!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 01 października 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dlaczego od razu zakładasz, że oszukują wszyscy? Ktoś odwalił dowcip, wysłał komuś innemu mapę mówiąc, że to kwalifikacyjna a ta rozeszła się dalej bardzo szybko. Niech mapę obejrzy Maxer i powie czy to ta. Jak ta to można się kłócic. Ale skoro ręczy za to, że mapka żadna na jaw nie wyszła, to nie widzę sensu oskarżania ludzi z góry Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 01 października 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak jo żech wybieroł mapy to sam wszyscy byli zadowoleni ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 01 października 2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
jak jo żech wybieroł mapy to sam wszyscy byli zadowoleni ;d


bo i tu przepraszam zapewne zapłace kare 10000000zł za kopiowanie stylu bez zgody autora:

to je ono! Happy

_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?