Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Godny następca kapitana v2
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 października 2009, 14:21    Temat postu: Godny następca kapitana v2 Odpowiedz z cytatem  

Zostały nam niecałe dwa miesiące do rozpoczęcia NC5. Repra Francji wybrała już swojego kapitana, ten bierze pod uwagę aż 40 osób (!), które ewentualnie zostaną kadrowiczami na przyszła edycję NC. Myślę, że start PL8 to idealny moment, aby nasz lider mógł zastanawiać się nad składem reprezentacji.

Proszę przede wszystkim były skład repry, czyli:

1 diavel: Scooter Fox
2 flagg: Scooter Fox, ew. Chybe
3 hack: Scooter Fox
4 hektor: -----
5 jarecki: Scooter Fox, ew. Chybe
6 lechu: 'mi to jest obojetne'
7 mat: Scooter, ew. Chybe
8 mor_olo: -----
9 pawel: -----
10 shadow: Chybe
11 szym: -----
12 wandal: Scooter Fox-Chybe

6 dla Scootera, 2 dla Chybecka, 1 neutralny, głos ludu - Scooter Fox, więc decyzja może być tylko jedna...

o wyrażanie swoich opinii na temat kto ma zostać kapitanem i czego się od niego oczekuje. Inne sceny w kraju wybierają liderów poprzez maile, ewentualni kapitanowie muszą pisać swoje CV itd. Tutaj to chyba nie ma sensu? Wydaje mi się, że zbyt dobrze się znamy. Moja opcja już od dłuższego czasu to Chybe.

A teraz co powinien mieć/umieć przyszły kapitan (sugerujcie, co jeszcze powinienem dodać, bo mało rzeczy przyszło mi na razie na myśl) :

  • spora wiedza o graczach/scenie
  • znajomość języków obcych, głównie angielskiego
  • sporo poświęcanego czasu dla reprezentacji
  • osoba darzona ogólnym szacunkiem
  • mile widziane kontakty poza sceną


Teraz krótka notka dotycząca ewentualnych osób na "kapitanowanie", _subiektywna_:

Jakub - definitywnie nie wróci na to stanowisko;
Baser - zajmuje i będzie się zajmował PL8, chyba braknie mu czasu na ogarnianie tego wszystkiego;
Red - chyba brak czasu (?);
Warlike - po obietnicy dogłębnego zapoznania się ze sceną przepadł, moim zdaniem spalony;
Wix - żyje? jeśli tak, to nie mam nic przeciwko
Hack - brak czasu;
Ja - odpadam;
Mor_olo i Wally - jedni z najbardziej doświadczonych osób, jednak ostatnio prawie wcale się nie pokazują;
Diav3l i Jarecki - brak czasu, mogą być pomocnikami jeśli chodzi o skład;
ViP - choć głównie organizuje turnieje, myślę, że nadawałby się na kapitana, jednak w trzeciej kolejności;
Scooter Fox - moim zdaniem dobry kandydat, ogromna wiedza o scenie, ma czas, angielski zna, ludzi troszkę zna;
Chybeck - kandydat główny, spore doświadczenie, duża wiedza o scenie, angielski zna, jednak nie wiem jak z czasem;

Na koniec wypowiedź sprzed czerech miechów byłego kapitana, Srakuba Srapsch:

Cytat:
shadow mnie poprosil napisac trochę coś na temat przyszlego kapitana, co musi umiec, wiedziec itp.
napisalem, ze poprzedni będzie moj ostatni post na tmpl, nie lubie lamac slowa, wiec poprosilem odda za mnie wyslac.

z doswiadczenia dwoch nations cupow, mogę powiedziec, co moim zdaniem jest potrzebne, aby być dobrym kapitanem.

na pewno nie potrzeba slownika polskiego, jak jedna absolutnie nie znajaca się na temacie osoba tu napisala, bo z polakami nie ma się do czynienia w nations cupie oprocz wlasnego teamu, wiec w komunikacji przedmeczowej i meczowej polski jezyk raczej nie pomaga, a także bycie niekonfliktowym wcale nie musi być zaleta, bo to może być uwazana za miekosc i wykorzystane roznymi dziwnymi rzeczami w trakcie gry.
"stop all", "enter all", "xxx didnt start", "im going to report this to the admins" i wiele innych rzeczy trzeba rozumiec i być w stanie na nie blyskawicznie reagowac odpowiednio, nawet jak jakiś znany gracz z swiatwej sceny typu carl, frostbeule czy sandder to powie, nie mozna się bac, dac mu opor (o ile jest się pewny, ze robi się zgodnie z regulaminem), bo jak raz się zgodzi na coś i gra idzie dalej, będzie już za pozno coś zmienic.

wazne jest wiec po pierwsze znakomicie się poznac z regulaminem angielskim nations cupa i go znać prawie na pamiec i w danej sytuacji reagowac odpowiednio.
nie ma gorszej rzeczy, jak się klucic o coś, co przeciwnik odbije poprostu z cytatem regulaminu.

przydaje się tez bardzo jezyk francuzki i niemiecki oraz znajomosc graczy z roznych reprezentacji (naj lepiej przez wspolna gre).
ogolnie się przydaje znajomosc roznych jezykow, bo ja np zauwazylem, ze przez to, ze rozumialem wiekszosc tego co mowili np tez niemcy (AUT np tez po GER gadaja) i francuzi (wiekszosc BEL np tez po francuzku gada) na serwerach lub na forach miedzynarodowych, wiedzialem jak oni mysla o naszej reprze i pewne zwiazki mozna było z tego brac.

kapitan po pierwsze musi wiedziec kto jak sobie na jakich trasach radzi, kto robi jakie postepy, na ile jest aktywny i czy nie strzela nieraz fochow, jak mu się coś nie udaje. aby to wiedziec, kapitan musi sporo grać. same patrzenie na wyniki nie wystraczy moim zdaniem. kapitan powiniem nieraz pokazac poczucie, który gracz, mimo ze może jeszcze tyle nie pokazal, jednak pod stresem i z nowo motywacja wyzwania da rade się pokazac z dobrej strony.

najwazniejszy jest wiec wybor odpowiednich graczy. wcale nie koniecznie tych z najlepszymi wynikami, ale z tymi ktorzy obecnie maja dobra forma, sa aktywni i chętni na trening.

trzeba także także miec uczucie na wybor graczy na mecz.
nie koniecznie trzeba ustawiac sklad wedlug specialnej kwalifikacji na danej trasie, bo graczowi dobremu na tej trasie moglo poprostu zle wyjsc w ten dzień. na drugiej stronie nie mozna znizac tego, co się zakwalifikowal, nie stawiajac jego do skladu.

ogolnie fajnie jest jak się w jakiś sposob jest wstanie zmotywowac graczy na trening i na mecz i dawac informacje o przeciwniku, przez co jeszzce raz powtarzam trzeba być aktywnym (wcale nie dobrym) graczem.
ogolnie dobry kontakt z graczami się zawsze przydaje. "jak się dziś czujesz?", "dasz rade na tasie xxx?" itp itp.

trzeba wiedziec, ktore strony czytac, gdzie sa newsy, gdzie się wpisywac, gdzie i jak umowic mecz. trzeba także być w stanie postawic mocny serwer, lub znać kogos kto to umie.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 10 października 2009, 13:42, w całości zmieniany 7 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 03 października 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Inne sceny w kraju wybierają liderów poprzez maile, ewentualni kapitanowie muszą pisać swoje CV itd. Tutaj to chyba nie ma sensu?


bo my nie podchodzimy profesjonalnie Very Happy <lol2>

co to kapitana to stawiam na Scootera ! Dobra firma potrafi wszystko zalatwic (jakby był non stop najebany to mielibysmy drugiego Jakuba^^)

tak Scooter i ktos do pomocy ze skladem np Ty Shadow Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Dearth
Jeździ konno


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 24
Skąd: Nibylandia

PostWysłany: 03 października 2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter :dobra,sumienna,zorganizowana firma . Razz
_________________
Lubie Klocki yoł...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 października 2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stawiam na skóterka, jest ogarnięty i wiem, że byłby dobrym kapitanem. Ja zgłaszam się na zastępce ( przede wszystkim do pomocy w wyborze składu repry, jak i na mecze, ale nie tylko Wink).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 03 października 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1.ScooterFox
2.Z ciężkim sercem ale jednak, TheVip mimo naszej "kłótni" i tak imo najlepiej się nadaje na pomoc dla scootera, nie opierdala się kolokwialnie mówiąc.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 03 października 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na Scootera. :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 03 października 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter, myślę, że on się najbardziej nadaje na to stanowisko Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 03 października 2009, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja myślę że pierwszym mógłby być Chybcio albo Vipek ale podejrzewam że Vip ma mało czasu (domysły) Razz
Diavel, Scooter do pomocy,

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 03 października 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter, lub Chybeck i Diavel do pomocy ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 03 października 2009, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter albo Chybuś
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 października 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter pokazał że jak się za coś bierze to poświęca temu tyle czasu ile trzeba (czyli też nie za mało). Do tego jest ogarnięty na scenie polskiej jak i zagranicznej, ma dobry i stały kontakt z liderami oraz graczami. Nie wiem jak wygląda jego funkcja w P4G ale ze spokojem by mógł być liderem.

Scooter na kapitana! Very Happy.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 03 października 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tym, którzy przypisują mi sumienność, powiem, że dzisiaj zakończyłem pisanie moich newsów na tmpolska.com - o tym szerzej (czyli co i dlaczego) tu: http://tmpolska.com/news.php?readmore=235. Wiąże się to z kolei z tym, że dzięki temu mam sporo godzin wolnego więcej w tygodniu, szczególnie w niedzielę i poniedziałek, więc czas nie byłby problemem - zajmowałem się organizacją, umawianiem meczów P4G na ESL i wszystkim, co było z tym związane i wydaje mi się, że zajmowanie się reprezentacją nie jest znacznie bardziej czasochłonne.

O ile czas nie jest u mnie problemem, o tyle problemem może być kontakt. Nie mam komórki, więc gdy padnie mi komputer lub połączenie z Internetem, to pozostaje tylko telefon domowy, ale to tylko i wyłącznie w nagłych wypadkach. Dlatego jeśli faktycznie miałbym prowadzić reprezentację, potrzebowałbym kogoś do pomocy choćby na wypadek takiego nieprzewidzianego obrotu spraw.

Jakub wspominał też, że niekonfliktowość to niekoniecznie dobra cecha kapitana repry, więc z tym też może być u mnie problem, bo konfrontacji na ogół raczej unikam, a jeśli już się denerwuję przy grze, to kończy się to prawie zawsze tylko na przekleństwach rzucanych pod nosem. Wink Nie znaczy to naturalnie, że mam zamiar przed Bergie'm czy innym Frostbeulem paść na kolana i całować go po stopach, bez przesady. Smile

Podsumowując - jeśli większość członków reprezentacji mnie poprze, postaram się poprowadzić ją tak dobrze, jak będę w stanie; chciałem tylko najpierw ostrzec, czego się można po mnie spodziewać. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 października 2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

4/13 napisalo, może do nc wybierzemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* W@ND@L
Team Poland


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 października 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter i Chybeck to u mnie osoby o priorytetowym statusie, duzym autorytecie. Diav, jak to napisal, może być pomosnikiem wraz z Jareczkiem Wink
_________________


http://www.neobux.com/?r=wandal33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 03 października 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sądzę, że Chybeck może nie mieć dużo czasu, dlatego też stawiam na Scootera.
Jeśli jednak Chybeck zadeklaruje, że może przyjąć tę posadę to na niego oddam swój głos.

Do pomocy Jarecki i Shad albo Diav3l.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
destru
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 7


PostWysłany: 03 października 2009, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na kapitana, scoot:)

do pomocy, diavel i jarecki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 04 października 2009, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście Scooter Fox. Wiedza jest, kontakt z ludem grającym i nie grającym jest, erudycja jest, kultura jest. Na plus na pewno to, że S.Fox ma też wiedzę na temat tego co się dzieje w teamach niższej klasy, co również może być w przydatne. Nie ma klapek na oczach i nie patrzy wyłącznie przed siebie, rozgarnięty typ, przynajmniej tak odczuwa się przez ten wynalazek jakim jest Internet.

Do pomocy osoby, które mają przede wszystkim chęci, ambicje, czas i też maja jakąś wiedzę na te tematy. Bo co ze znanego gracza może wyjść dobrego jak nie będzie miał czasu. Lepiej już na to miejsce młodego, niedoświadczonego, ale chcącego i ambitnego:).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 października 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Do pomocy osoby, które mają przede wszystkim chęci, ambicje, czas i też maja jakąś wiedzę na te tematy. Bo co ze znanego gracza może wyjść dobrego jak nie będzie miał czasu. Lepiej już na to miejsce młodego, niedoświadczonego, ale chcącego i ambitnego:).


Do wybierania składu i pomocy potrzebny/i jest ktoś kto ma sporą wiedzę na temat graczy, a nie jakiś młodzian na scenie. Bo główne zadanie pomocników to wybranie razem z liderem naszej reprezentacji, i ktoś niedoświadczony może spartolić sprawę. Mi pasuję na to miejsce Jaruś, ale oczywiście i ja chciałbym się tym zająć. Sądzę, że z Jarkiem byśmy dobrze pełnili te funkcje.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 04 października 2009, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Abszt napisał:
Do pomocy osoby, które mają przede wszystkim chęci, ambicje, czas i też maja jakąś wiedzę na te tematy. Bo co ze znanego gracza może wyjść dobrego jak nie będzie miał czasu. Lepiej już na to miejsce młodego, niedoświadczonego, ale chcącego i ambitnego:).


Do wybierania składu i pomocy potrzebny/i jest ktoś kto ma sporą wiedzę na temat graczy, a nie jakiś młodzian na scenie. Bo główne zadanie pomocników to wybranie razem z liderem naszej reprezentacji, i ktoś niedoświadczony może spartolić sprawę. Mi pasuję na to miejsce Jaruś, ale oczywiście i ja chciałbym się tym zająć. Sądzę, że z Jarkiem byśmy dobrze pełnili te funkcje.


Tak napisałem w pierwszym zdaniu, ze "mają jakąś wiedzę na te tematy", bo wiadomo, bez tego ani rusz. Może być niedoświadczony i w ogóle, ale np nauczyłby się czy to od Scootera czy od Ciebie Diav3l, czy od kogoś kto po prostu wie więcej. Może niepotrzebnie użyłem słowa "młody", ale chodziło mi tutaj o jakąś świeżą krew, obserwatora, który w przyszłości mógł się też takimi sprawami zająć w przypadku porzucenia ich przez graczy ze sporym stażem, bo naprawdę gracze z teamów innych niż ciągle wymieniane top 4 wiedzą dość dużo - nawet tak wiele, ze mogliby zapełnić trackmaniakowego pudelka Very HappyVery Happy. Ale skoro nikt z takich graczy się nie zgłasza, a proponowani są i zgłaszają się konkretne osoby, to co można więcej zrobić niż zgodzić się z czyjąś naprawdę super kandydaturą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 04 października 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że z doświadczenia P4G jasno wynika, że Scooty potrafi ładnie ogarnąć i na pewno organizacyjnie dałby radę. Z angielskim u niego też bardzo dobrze. Poza tym może dzięki tej funkcji wreszcie dorobi się komórki, bo ja już nie mam siły namawiać! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?