Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
.:PL2 unieważnione:.
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 09 grudnia 2006, 13:54    Temat postu: .:PL2 unieważnione:. Odpowiedz z cytatem  

UWAGA!Rozgrywki PL2 muszą być odwołane ze względu na brak organizacji czyli brak terminarzy, dokładnej tabeli w której znajdują się wszystkie drużyny które się zgłosiły bo na przyklad XP nie ma w tabeli a tak naprawdę grali mecze.Moja propozycja jest taka.Do 15 grudnia przyjmowane będą zgłoszenia drużyn do PL2.Następnie zostanie utworzona tabela, a następnie terminarz, który nie może się zmieniać, żeby nie było znów cyrków.Proszę graczy o zaakceptowanie tej opcji i podpis pod moją wypowiedź,
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MajHal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 5


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja dzisiaj bylem na meczów ps-fm to nawet nie wiadomo jaki to był mecz czy pl2 czy spar każdy widzial swoje ja jestem tez za tym zeby zaczac to wszystko od nowa....!!!i lepiej zorganizowac!!!!....pl2 to jedno wielkie posmiewisko!!

pozdroo...


Ostatnio zmieniony przez MajHal dnia 09 grudnia 2006, 14:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

również jestem za!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż mi się wydaje ze zbyt szybko zostaly zorganizowane PL"2", nie wiem jak inni ale ja był bym za zrobieniem super strony z terminarzami i mozliwoscia przesuniecia na zywo na stronie meczow jeżeli ktorejs druzyny nie będzie, poza tym mysle ze od razu staty by się dalo i telewizje zintegrowana bo już wiem co i jak Smile tazke no coz, mi to jest obojetne Smile

jest to druga edycja i parę zmian by się przydalo Smile a poza tym klanow widzialem ze jest 21 także 7 to strasznie mało :/

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie może tak być że jakiejś drużyny nie będzie hack.Jak jej nie to walkower, proste.Tak to by były cyrki takie jak teraz.A ten pomyśł z tą superstroną może i by wypalił.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak wam coś nie pasuje to się wycofajcie. Nie potraficie się dogadać to co ja poradzę. Rozgrywki będą nadal kontynuowane, czy to się komuś podoba czy nie, a na PL3 zrobimy konkretne zmiany i posunięcia

Spójrzmy np na takie teamy jak K&D czy eP. One jakoś nie mają żadnych problemów. Myślłem, że się konkretnie dogadaliście co do meczu FM vs p~S, a jeśli chodzi o takie klany jat xp to nie wiem co one robią w tej ldize skoro nawt się nie zapisały

Tak naprawdę najbardziej namieszały emcz FM vs GT oraz pŚ vs FM. Obydwa odbyły się za wcześnie. Co do pierwszego to nie wiem czy pamiętacie ale została ogłoszona oficjlana przerwa tygodniowa, a część klanów mimo wszystko szło rytmem mecze co tydzień. Stą dteż zrobiło się duże zamieszanie, co nie zmienia jednak faktu, że zasady są konkretnie ustalone. Po oficjalnym zakończeniu 7 kolejek gracze będą mieć 2 tygodnie na rozegranie zaległych meczów.

Co do meczu FM vs p~S to pamiętam,ze wczoraj jeden z graczy FM wspominał,ze jest zaskoczony, ze to nie sparing, ale nie było żadnych protestów i jedynie stwirdził, że trzeba się wziąć mocniej za trening:

RaDuS napisał:
Hack ja myslalem ze my gramy towarzysko :? ale jeśli ma być to dla ligi to przylozymy wieksza wage do tego meczu Razz


Czekam na odpowiedź FM

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 09 grudnia 2006, 14:18, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NO coż także usuń wiadp ten temat i grajmy dalej
Smile

kiedyś trzeba będzie skończyć tą edycję

TEMAT DO USUNIĘCIA Smile


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadp1 czy ty nie rozumiesz że tak nie może być.Nie ma terminarza drużyny dogadowują się między sobą i robią się takie problemy.Gdy jednej drużynie termin nie pasuje, albo coś wypadnie to mecz zostaje przełożony.To nie jest fair.Jeśli danej drużyny nie ma to powinien być walkower.A XP startuje w pucharze a nie ma ich w tabeli.To jakaś paranoja!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadp powinno to być tak ze klany nie graja poki nie ma serwa a sami nie moga rozegrac Smile
tak by było najsprawiedliwiej Smile
może zrobmy tak od nastepnej kolejki co ?Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wiem,że jest cholerny bałagan i trzeba będzie dużo zmienić, ale już zbyt daleko zabrnęliśmy, żeby teraz unieważniać rozgrywki. Niech po prostu każdy gra kiedy chce tak jak w GC4 i jeżeli po określonym terminie jakieś mecz nie zostaną rozegrane to będziemy dawać walkowery.

mor_olo strasznie szybko wystartował z tym PL2, też mi się wydawało, że troszkę za ostre tempo chłopak narzucił, ale dokończmy to póki co i od PL3 podejdziemy do tego bardzo profesjonalnie ze specjalną stroną i wyraźnie określonymi zasadami co do przekłądania meczów itd

Jedyne co mogę w tej chwili zrobić to określić konkretne daty rozgrywania kolejnycch kolejek od 5-7. Tak, więc od poniedziałku na stronie pojawią się już daty co i jak, a zaległe mecze tych 4 kolejek rozegramy po zakończeniu oficjalnym 7 kolejki

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 09 grudnia 2006, 14:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
MajHal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 5


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli wiadp1 nic się nie stalo to niech graja dalej a to ze xp nie ma w tabeli to co może nasza wina no k**wa nie badzmy smieszni to wszystko jest poprostu niezorganizowane tak jak poinn być.l......ale jak nic się nie stalo to koniec tematu:)Smile


xp zacznie od pl3 i już:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xp a czy wy się zapisywaliście do PL2 jak były zapisy ?
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
MajHal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 5


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no szczeze mowic tpo nas jeszcze wtedy nie było i nie mialismy jak lol no ale to powiedz mi jakim cudem my gramy mecze pl2??swiadczy to o tym ze wjebalismy się na chama i w tym momencie jest to tak zle wszystko zrobione ze każdy klan by mogl wejsc do gry w pl2 w polowie trwania:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli zagralismy mecz za wczesnie (ps vs fm) to nie ma problemu wynik jest nie wazny i mecz odbedzie się w przewidzianym terminie koniec problemu!!!
co do xp to decyzja zalezy od wiadp i kazdego z klanow:
1: czy wiadp zgodzi się dopisac xp
2: czy wszystkie klany zgodza się na mecze z nimi na odpowiednich mapach
i tu tez nie widze problemu wystarczy trochę checi


Ostatnio zmieniony przez tomaszg dnia 09 grudnia 2006, 14:31, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko ten "syf" który powstał trzeba posprzątać jakoś Ale trzeba go dokończyć! W następnej edycji trzeba większą uwagę przywiązać do terminów . tomaszeq ale to będzie niesprawiedliwe my gramy od początku a xp wejdzie od środka...
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MajHal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 5


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poprostu to wszystko jest zrobione od dupy strony...tak tomasz dobra mysl..SmileSmileSmile:)wwiadp1 a ty wogule widzieles ze my gramy mecz w pl2 z fm i df bo już z nimi wlasnie gralismy i nie wiem co ty na to://.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kompletna dezorganizacja bierzecie się za rzeczy których później nie pilnujecie...
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Walić PL2 i czekać na PL3.Tyle powiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

diablo napisał:
Walić PL2 i czekać na PL3.Tyle powiem.


Mam nadzieje, że PL3 będzie lepiej zorganizowane Cool

_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MajHal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 5


PostWysłany: 09 grudnia 2006, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jak wiadp1 powiesz mi czy nas wemziesz do pl2 czy jak to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?