Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakub zdegradowany.
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19 października 2009, 20:46    Temat postu: Jakub zdegradowany. Odpowiedz z cytatem  

Jakub - były kapitan reprezentacji i najbardziej zasłużona osoba dla sceny - po kilkunastu miesiącach prowadzenia jednej z lepszych polskich drużyn, zostaje usunięty z pozycji lidera. Po niewątpliwie ciekawych zachowaniach Jakuba, część sceny już wcześniej domagała się aby poniósł on konsekwencje. Dzisiaj gracze FF.X-Fi zdecydowali, że tytuł lidera otrzymuje dwóch graczy a mianowicie Shadow i Diav3l. [more]

Osoba która kiedyś zajmowała się wieloma rzeczami na scenie, i była darzona szacunkiem, zostaje teraz jedynie członkiem honorowym FF.X-Fi. Czekamy na jakąkolwiek wypowiedź Jakuba:).

Miejmy nadzieje, że ta zmiana nie wpłynie negatywnie na grę drużyny i życzymy wielu sukcesów w najbliższych turniejach, których raczej nie będzie brakować Smile

Zacny rysunek oczywiście by Diav3l!

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..


Ostatnio zmieniony przez Kaktus dnia 19 października 2009, 20:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MazuM
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 109


PostWysłany: 19 października 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wkoncuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !! GRATULACJE ZA PODJĘCIE DOBREJ DECYZJI !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 19 października 2009, 20:53    Temat postu: Re: Jakub zdegradowany. Odpowiedz z cytatem  

Kaktus napisał:
Miejmy nadzieje, że ta zmiana nie wpłynie negatywnie na grę drużyny i życzymy wielu sukcesów w najbliższych turniejach, których raczej nie będzie brakowaćSmile.


już wplynela ze to się w pale nie miesci Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 19 października 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rysunek by Diavel?
Zacny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 19 października 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

huraaaaaaaaaaaa ;d

dnoo jakóbowo

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 19 października 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z całym szacunkiem dla tego, co Jakub zdążył przez te kilka lat zrobić, dziwne, że dopiero teraz taka decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 19 października 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie nie popieram popieram decyzji ale tez nie jestem jej przeciwny. wiec po co tu pisze?

Diavel, rzuc TM, idz na ASP Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 19 października 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja od siebie powiem, ze wkurwiaja mnie ludzie, ktorzy teraz pisza "ale fajnie, walić dzejkoba" i tyczy się to tego jak i tematu zalozonego przez vipa. g*wno mnie i innych obchodzi czy się z tego cieszysz czy popadasz w depresje, a takim postem pokazujesz brak szacunku dla Jakuba, a tak czy siak szacunek mu się nalezy...

Chcesz być fajny i przyklasnąć ogolnej aprobacie? wy****dalaj

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 19 października 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a cóż innego mógłbym powiedzieć, jak nie moje kochane :

to je ono !


?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 19 października 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coż Majkel, ten człowiek zasłużył sobie na najgorsze zdanie i żadne tlumaczenie nie ma sensu. Twoja postawa mnie dziwi, gdy już po 100000000 razach okazał się tym kim się okazał ty nadal piszesz takiego posta!!!!!

Zapytam Cię Majkelu więc: co musiałby jeszcze napisać taki ktoś byś sam uważał że to on powinien wy........ćCo?? czego jeszcze nie zrobił, nie napisał, kogo nie obraził. Pojechał po tmpl, założył konkurencję tmpl, zjechał:
mnie, Reda, Vipa, Jarka, Seque, rany jest tylu ludzi ze trudno wymienić.... Sad

nie rób z siebie wariata i nie udawaj że nic się nie stało, on jest jak PZPN! rozumiesz to!!! jak nie ma się już jak bronić to udaje że nic się nie stało. Człowieku!!! Sad

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 19 października 2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler napisał:
coż Majkel, ten człowiek zasłużył sobie na najgorsze zdanie i żadne tlumaczenie nie ma sensu. Twoja postawa mnie dziwi, gdy już po 100000000 razach okazał się tym kim się okazał ty nadal piszesz takiego posta!!!!!

Zapytam Cię Majkelu więc: co musiałby jeszcze napisać taki ktoś byś sam uważał że to on powinien wy........ćCo?? czego jeszcze nie zrobił, nie napisał, kogo nie obraził. Pojechał po tmpl, założył konkurencję tmpl, zjechał:
mnie, Reda, Vipa, Jarka, Seque, rany jest tylu ludzi ze trudno wymienić.... Sad

nie rób z siebie wariata i nie udawaj że nic się nie stało, on jest jak PZPN! rozumiesz to!!! jak nie ma się już jak bronić to udaje że nic się nie stało. Człowieku!!! Sad

Scrap, ja nigdy nie powiedzialem ze bronie jakuba ;P on mnie nie lubi, ja nie lubie jego, mamy swoje powody. Zupelnie nie popieram jego wybrykow i zachowan wiec nie boj się ze jestem jakiś zaslepiony jego blaskiem ;D
Nie zrozumiales chyba mojej wypowiedzi, chodzilo mi o to ze po cholere taki Damek pisze
Cytat:
huraaaaaaaaaaaa ;d

dnoo jakóbowo

wytłumaczysz? Bo on nagle staje TYM madrym który nie lubi jakuba i musi napisac jak to on się nie cieszy i w ogole. Niech to zachowa dla siebie, tyle. A szacunek nalezy się kazdemu Smile podaj mi kogokolwiek kto nie jest godzien Wink

Od razu przepraszam za moje kontrowersyjne poglady ja po prostu staram się patrzec na to z innej strony niz wiekszosc ludzi ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 19 października 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja w sumie myślę że to jest chujowa sprawa i w tej chwili to trochę głupio. Co innego wyjebać Jakuba z tmpl,za czym w 100% jestem, a co innego zrobić bunt w jego teamie który tworzył od kilku lat - jeśli to tak wygląda to jak dla mnie porażka.

tzn nie wiem jak to dokładnie wygląda czy to ustalenie Jakuba z Shadem i Diavem czy mały bunt Razz ale jednak dłużej się zastanawiając Shad i Diav3l raczej by tego buntu nie zrobili :]

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 19 października 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie team obecnego ff to zajefajni ludzie (oprócz
* ACE
* bax
* brzerzanin
* Diav3l
* hack
* hektor17
* Jakub
* Khasius
* LECHU
* LooKaSh
* mat154
* szopek
)

buahahaha ;D, taki ponury dżołk. Nie no grupa super tylko właśnie niszczona tymi sraczkami była nie zgrana. Teraz naprawdę pokażą pazura, mam nadzieję. Jeszcze raz powtórze, że nie chcę nikogo jebać ani gloryfikować ale czarne ma być czarne a biała ma być białe, jak się tego nie zachowa to jest masakra Sad Sad :/

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 19 października 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel na damka to akurat nie zwracaj zbytnio uwagi bo ostatnimi czasy zauważyłem, ze szuka zaczepki i dziury w calym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 19 października 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda ze mnie nie wymieniłeś, a co do decyzji, jest słuszna, zgadzam się z szopkiem, to je ono!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 19 października 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno Razz, za tymi nickami kryją się ludzie, ich historie, perypetie, kłopoty, sukcesy, miłości. To grupa trzymających się razem zbiorów osobowości. Ludzie, którzy jósz dawno przestali zabierać czynny głos na forum bo głupio im było bronić PZPN-u a więc unikali wypowiedzi wprost. Nie dało się tego nie zauważyć. Ja życzę ff-om jak najlepiej oprócz:
* ACE
* bax
* brzerzanin
* Diav3l
* hack
* hektor17
* Jakub
* Khasius
* LECHU
* LooKaSh
* mat154
* szopek
buahahahhahaha ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 19 października 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj mijagi mijagi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 19 października 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol ze się tak zapytam: Co my mamy do spraw klanowych FF? To ich sprawa kto jest ich liderem, nie nasza. jeśli się im Jakub na tym stanowisku podobal, to nie mamy nic do tego. My mozemy nie popierac tego co robi na tmpl, ale już do tego jak kieruje swoim teamem, nie mamy prawa się wtracac.

Ja w każdym bądź razie zycze powodzenia Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 19 października 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bo widzisz Fefciu, gdyby nie zrobiono z tego NEWSA NEWSA NEWSA NEWSA :p na tmpl tylko wzmiankę na ich klanowej stronie to by nas to pewnie nie wiele obeszło..... a tak mamy NEWSA o najbardziej zasłużonym............. co za masakra Sad Very Happy O takim przypadku nie powinno nie tylko być newsa ale temat powinien znajdować się w off topie. Najbardziej zasłużonych znam naprawdę kilku i nie ma wśród nich naszego bohatera.... no ale zrobie o tym topic bo myśle że sytuacja wymaga tego Razz

Kaktus zawstydził Turbo Dymo Mana Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 października 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem, czy to info jest wiele ciekawsze niż choćby to, że TCW doszło do BVG Oo

No dobra, ale żeby nie było że znowu chcemy świat opanować. Może i to zdarzenie jest warte nieco większej uwagi, bo pewien okres w Polskiej TM się skończył... Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Mam nadzieję, że Jakub swoją naprawdę zajebistą pracą jaką wykonał przy swoim teamie czy przy reprze będzie próbował odbudować zaufanie do swojej osoby.

A jak nie? To teraz przynajmniej nic na tym nie stracimy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?