Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
WAŻNE! Petycja o bana wszystkich kont adiego (streeta) na MZ
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 24 października 2009, 13:00    Temat postu: WAŻNE! Petycja o bana wszystkich kont adiego (streeta) na MZ Odpowiedz z cytatem  

Potrzebujemy każdej osoby! Każdy jeden głos jest ważny!
Niech każdy wejdzie teraz na MZ, w ten temat: http://tm.maniazones.com/forum/index.php?topic=22720.0 i napisze posta, podpisując się pod petycją. Dodatkowo można zaznaczyć w ankiecie "podpisuję się!". Mamy nadzieję, że w końcu coś to da. Niestety, na MZ ciężko doprosić się o bana, a jedyną osobą uprawnioną do banowania jest Alinoa - główny admin.
Jak wiecie, natrętnie spamuje (dzisiaj nabił jakieś 600 postów w kilka minut), wyłudza miedziaki, hasła, community code (ważne przy TMU), konta TMU. Oferował tu serwery TAXI, zapewne pamiętacie wszyscy tą niewątpliwie głośną sprawę.
Proszę Was, drodzy gracze. Połączmy swoje siły i walczmy z tym skończonym idiotą.

(Dodano 24 października 2009, 16:00)
Ważne są podpisy w poście, sama ankieta nie jest tak ważna, bo jest anonimowa. Warto poświęcić trochę czasu na napisanie "podpisuję się".

edit: wszystko diabli wzięły... ktoś (wiem kto -.-) skasował wszytskie posty, także nic nie ma sensu ^_____^.

_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
master_stunter
Jeździ konno


Dołączył: 17 Sie 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2
Posty: 12



PostWysłany: 15 listopada 2009, 17:39    Temat postu: Re: WAŻNE! Petycja o bana wszystkich kont adiego (streeta) n Odpowiedz z cytatem  

no tak... Racja! ja zhackowałem programem Tm-Quick hack!

Dowiedziałem się wszystkiego, hasła, użytkownika, klucza do gry..

Naprawdę POLECAM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kochany adi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 4



PostWysłany: 19 listopada 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha... ma zakaz pisania, zakaz pisania...
i ma nauczke od moda!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?