Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prośba o pomoc, gierki przeglądarkowe
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cm0k!_w_KrQk!!
Jeździ konno


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 37
Skąd: Milicz

PostWysłany: 19 listopada 2009, 21:07    Temat postu: Prośba o pomoc, gierki przeglądarkowe Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym zrobić grę przeglądarkową, wiem że chyba 2 osoby robiły tutaj taką, Jedna była z odpowiedziami, a druga z jakimiś autami, opis jak zrobiono tą drugą by mi bardziej pasował... w miare wiem co i jak.. mam parę swoich stronek może byliście na www.fantacityfans.streemo.pl ? to moja stronka (jeżeli nei wierzycie mogę udowodnić, dzięki tej stronce, uzbierały się apele do eski o przedłużenie FantaCity, udało nam się zebrać apeli aż na 2 miesiące przedłużenia gry.. lecz teraz, gdy eska usuneła już fantacity ze swoich serwerów, została tylko stronka fanów, jest nas zerejestrowanych powyżej 1000, a robią się nudy, prosił bym o pomoc jeżeli ktoś ogarnia się we flash'u lub javascript, w grafice, i prosił bym jeszcze o opisanie tego : kiedy mamy np 1000 jakiśtam fanta'lionów,([=) i kupujemy np. 126p. za 200[= po kliknięciu w kopiuj dostajemy auto i zabiera nam z puli te 200 [=, jak to zrobić aby taki mechanizm działał ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?