Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ulead Video Studio & Adobe After Effects - Helpline
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 05 listopada 2009, 16:43    Temat postu: Ulead Video Studio & Adobe After Effects - Helpline Odpowiedz z cytatem  

Ponieważ ostatnio namnożyło się trochę nas, czyli moviemakerów, dla wszystkich którzy mają problemy z tworzeniem filmu, postanowiłem założyć ten topic. Wszelkie problemy odnośnie wyżej wymienionych programów (do wersji 11 Pro / CS4 włącznie) należy stawiać tu. Niektórzy korzystają z Sony Vegas, ale topic założył iam, więc należy pogrzebać.

Od razu uprzedzam że nie będę odpowiadać na pytania typu "jak fajnie przedstawić mapę" czy "szukam inspiracji", tylko problematyczne "jak podzielić warstwę" lub "gdzie się to renderuje". Oczywiście wszechwiedzący nie jestem i całego programu (jeśli chodzi o After Effects) nie obcykałem, ale na większość pytań powinienem odpowiedzieć Smile.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 listopada 2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja mam pytanie troszkę z innej beczki. Jakim kodekiem i przy jakiej rozdzielczości najlepiej nagrywać filmy z tm'a? Tak, żeby jakoś była bardzo dobra. ?? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 05 listopada 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do nagrywania filmikow najlepszym kodekiem jest x264 ale mało osob potrafi nim kompresowac bo jest trudny w uzyciu
http://www.netmovies.pl/kompresja-x264-za-pomoca-megui/
z tego poradnika korzystalem przy moim pierwszym kompresowaniu, trudnosc polega na tym ze trzeba samemu wybierac ustawienia pod wlasnego kompa bo u kazdego inaczej kompresuje, nie ma jednego konfiga który będzie który ustawi dobra jakosc i mala wage na każdym kompie

_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?