Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish Individual TrackMania Cup 2006/2007 - zaczynamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 16:43    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem  

Wpadlem na pomysl nastepnego turnieju może by tak zebrac parę setek graczy 200-300 wiecej ile się da i każdy z nich by musial wplacic wstepne tzn np po 10-20 zloty i z tego mozna by było zrobić nagrody może daloby rade znalezc parę sponsorow:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hhahahaa:P nikt ci takiego turnieju nie zrobi Razz no chyba ze z calej polski Smile ale zobacz ze ci co w ogóle nigdy nie jezdzili w tej grze, to nie będą mieli w ogóle już zadnych szans tak na moje oko Razz Smile
heh :p


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mieliby szans i nie mieli by po co płacić Exclamation Ten turniej co teraz mamy jest dla każdego bo nic się nie traci a i swoich sił z innymi polakami można sprawdzić :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać nawiązanie do zakładów w nielegalnych wyścigach samochodowych (m.in. w "Szybkich i Wściekłych"). XD Ale TrackMania - to nie są nielegalne wyścigi, to nie jest gra, w której można się o coś zakładać, więc zastanawiam się... PO CO MAM PłACIć !! Nagrody zawsze powinny być przygotowane wcześniej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 Bardzo fajne traski troszkę trudne ale da się jakoś przejechać. Tylko jest jedna rzecz która mnie intryguje w tym turnieju mianowicie za duże wymagania. Jest to turniej w którym każdy gracz ma szanse tylko wielu graczy już zrezygnowało mówiąc, że skoro teraz jest tak trudno to w następnych etapach będzie trudniej! Wielu uczestników zrezygnuje, a do drugiego etapu przejdzie garstka ludzi. Osobiście staram się jak mogę co prawda nie potrafię pobić author time ale staram się jak mogę mało mi brakuje na pierwszej mapie. Będę trenował i mam nadzieję, że dostanę się do następnego etapu. Nie liczę na wysoką pozycję, ale gram dla przyjemności.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom PITC Nie zniechęcajcie się będzie dobrze!

_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie to jest TURNIEJ, a nie jakas tam zabawa w klocki. Trasy sa idealne do tego turnieju, a Author Time wcale nie jest az taki wygorowany. Trzeba je jeździć i jeździć az się uda. Czasu jest sporo, bo az do 5 stycznia, a w tym czasie mozna spokojnie poprawic swoje czasy o parę sekund. Zauwazcie ze najlepsi jeżdżą te trasy AZ 5 sekund szybciej niz Author Time, i jeszcze 1 sekunde moga urwac na kazdej. Jest to tak duza roznica, ze spokojnie ktos kto trochę już jezdzil, może się w niej zmiescic. Jak dotad zakwalifikowalo się ponad 70 osob, a to dopiero 1wszy dzień.

także brac się za jezdzenie i nie marudzic!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Arkadioo
Gość






PostWysłany: 14 stycznia 2007, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post  

ale jaja zrobilem 1:11:22 myslalem ze wysttarczy to nie gralem ostaniego dnia było nawet ok dzisiaj opatrze a tu 71 jestem Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?