Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Spisujemy historię Naszej sceny TrackManii
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o spisaniu historii Naszej sceny?
Super, ch?tnie pomog? jak tylko mog?
53%
 53%  [ 21 ]
Ciekawa
38%
 38%  [ 15 ]
Nierealna
7%
 7%  [ 3 ]
Z?a, po co to komu?
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 listopada 2009, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bylem na wszystkich scrapplanach + PGA + ESWC + the experience. Chetnie pomoge w opisaniu tych wydarzen Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 10 listopada 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok baser, daje Ci do opisania Scrapplany tegoroczne, zacznij jako pierwszy pisać. A do reszty Cie dolaczam do zespolu ;p
Twist, Szopek, mozecie się dolaczyc do G3 do hacka i holusa ;p
Bax, będę wdzieczny za rozlam POL i za relacje z ESWC2007 Francja.
Co do mlodych talentow, to czy ktos chetny do opisania? PL1-4 to będzie ciężko znalezc, ale się coś pokombinuje Wink PL5-6 ktos chetny? Czasy gdy Jarek i Pawel zaczeli bocic o ile się nie myle ;p PL7-8 również szukam chetnego do mlodych talentow

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 10 listopada 2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja coś tam mogę skrobnąć; a nawet jeśli nie ja skrobnę, to na TMPolsce wciąż są wszystkie newsy, zatem od grudnia w przód macie wszystko dokładnie udokumentowane.

Fajnie byłoby też, jakby ktoś miał gdzieś jeszcze wyniki TL1, czyli nieoficjalnej drugiej ligi PL6, którą grano jakoś na wczesnej jesieni ubiegłego roku. Może Loxley albo Biluś coś mają, bo forum turnieju już dawno zniknęło z sieci.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 10 listopada 2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Paweł zaczął bocić w PL6 Smile był wtedy w KD z Flaggiem i przegraliśmy z nimi mecza :F
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 10 listopada 2009, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mógłbym coś napisać o HLC 2008 (niedziela), WCG...

@Scoot

U nas na starym forum powinno być zaraz poszukam Smile

EDIT: Znalazłem tylko 5 kolejkę.
Może Biluś jako webadmin ma jakieś archiwum czy cuś.

_________________


Ostatnio zmieniony przez °אא Key. dnia 10 listopada 2009, 9:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 10 listopada 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przed ESWC 2008 był jeszcze Get Ready Cup, więc jak chcecie zrobić szczegółową historie to można też ten turniej opisać.Z tego co pamiętam Wix zajmował się jego organizacją.Jak nie GRC to na pewno PL6, więc pewnie będzie miał coś do powiedzenia też.W PL6 ostatni raz były mapki Jurka i Cobhama Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oto moja część

W 2003 roku tajemnicza firma Nadeo wypuściła demo bardzo interesującej gry wyścigówej, w której poza ściganiem można było także robić własne trasy. Gra początkowo przyciągnęła przede wszystkim fanów słynnej serii Stunts, ale ze względu na fakt, że posiadała także bardzo fajny system multiplayer wkrótce zaczęły powstawać dość niespodziewanie pierwsze klany. Tuż po wydaniu pełnej wersji gry we Franci i kilku innych krajach Europy Zachodniej grupa zapaleńców stworzyła portal, który do tej pory organizuje jedne z najważniejszych turniejów TM. Pierwszym takimi oficjalnymi zawodami dla klanów było LE1 League.
W Polsce gra nie była jednak wówczas tak popularna, ale znalazło się kilku rodaków, którzy już wtedy odegrali ważną rolę w TrackManii na świecie. Dax, siuras+ i wiadp1 spotkali się zupełnie przypadkiem. Ten pierwszy specjalizował się w tworzeniu tras do dema i kiedyś cała trójka spotkała się na jego serwerze. Siuras+ zasłynął z kolei z tworzenia genialnych, niezwykle efektownych i szczegółowych skinów, które były wysoko cenione wśród wszystkich graczy. Wiadp1 wtedy dopiero poznawał TrackManię i uczył się jazdy. Przełom nastąpił po wypuszczeniu przez Nadeo dema TM Power Up. Nowa rozbudowana wersja przyciągnęła kolejnych graczy i serwery dla dema naprawdę były już mocno zapełnione. Dax i siuras+ niestety powoli zaczęli wycofywać się z TM, jednak wiadp1 pozostał wierny grze i postanowił stworzyć swój klan - Crazy Demo Drivers. Początki klanu były śmieszne. Wiadp1 wchodził na aktywniejsze serwery, wyłapywał lepszych graczy i proponował dołączenie do nowego teamu. Metoda ta okazała się jednak dość skuteczna. Wkrótce CDD miało naprawdę bardzo wielu członków, dysponowało własnym serwerem i stało się jednym z najaktywniejszych teamów w demie TM Power Up. Pojawiło się wtedy także paru nowych Polaków, którzy odegrali w późniejszym okresie niezwykle istotną rolę w rozwoju polskiej sceny TM. Mam tu na myśli yarda, mor_olo i Mibarsa czy Zaibatsu. Był jeszcze jeden Polak, o którym niewielu słyszało, a który zrobił dla sceny bardzo wiele. Stworzył on pierwszy oficjalny całkowicie polski klan - Sunday Drivers, a także rozpoczął nową manię w demie. Karl, bo taki miał nick był jednym z najlepszych polskich graczy TM Power Up, chłopak miał niesamowity potencjał i prawdopodobnie, gdyby zdecydował się na kupno pełnej wersji tej gry byłby jednym z czołowych graczy TM na świecie. Jego rola na scenie światowej była naprawdę ogromna. To on stworzył pierwszą trasę z serii WTS - Watching The Show, która rozpoczęła prawdziwą WTS Manię w demie TM Power Up. Idea WTS polegała na tym, że była to bardzo ciężka trasa nie posiadająca żadnych checkpointów. Większość WTS-ów dla wielu graczy pozostała do tej pory niezdobyta, a ci co potrafili je w ogóle przejechać uchodzili za prawdziwych mistrzów. Karl był jednym z największych specjalistów od tych tras, a co ciekawe grał przeważnie tylko na wts-ach rzadko próbując swoich sił na mapach zwyczajnych.
Jednak w pewnym momencie gra w samo demo przestała już wszystkim wystarczać. Już wcześniej grupka Polaków zachęcała polskich dystrybutorów gier do sprowadzenia TrackManii do Polski, jednak nie przyniosło to specjalnego efektu. Tym większa była radość jak na wydanie gry zdecydował się Techland. Wszyscy polscy fani TM z niecierpliwością wyczekiwali premiery sklepowej. Prawdopodobnie pierwszym Polakiem, który nabył pełną wersję TM Power Up był yard. Pełna wersja dała zupełnie nowe możliwości. CDD, które posiadało już w swoich szeregach paru naprawdę dobrych graczy mogło nareszcie wziąć udział w najważniejszym turnieju dla TM - lidze LE.

CDN

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 16 listopada 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

super robota wiadp, o to wlasnie chodzi, parę anegdotek, ciekawostek, ładnie napisane, wiec poczatki trackmanii mamy za soba ;p

jeśli mozna, to proszę o dalsze relacje, do mnie na pm link z worda bądź tutaj zamiesccie Wink

Czekam na chętnych do PL8, także milo będzie, jeśli ktos będzie wyznaczony do pisania o najnowszym NC i STC.

Czekam panowie i panie ;p !

Grono, może napisalbys o czasach boosta ? ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 25 listopada 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niektórzy w oczekiwaniu na mające nadejść wkrótce Polish League 7 i PITMC 2009 wegetowali na serwerach z mini i starymi Nadeo, inni zaś zdecydowali się na udział w kilku ciekawych turniejach, które przyniósł ze sobą grudzień 2008 roku.
Bob, tak jak i reszta ówczesnego składu Fear Factory (a przynajmniej trenująca jego część), miał już opanowane obowiązujące wtedy ESL-ki, nic więc nie stało mu na przeszkodzie w udanym starcie w trzecim ESL Major Series, prawdopodobnie najbardziej prestiżowym indywidualnym turnieju TMNF obok Giant Cup organizowanego przez Electronic Tournaments. Wygrane w dość kontrowersyjnych okolicznościach polskie eliminacje do EMS zostały już za nim, przed nim zaś czekał prawdziwie zabójczy skład grupy: Szwed Frostbeule, Francuzi Carl i Tannis oraz Estończyk Connect. Ostatni z puli, Holender veloci nie odegrał ostatecznie żadnej znaczącej roli.
Bob szczególnie szczycił się swoimi rekordami na ESL-Hockolicious, trasie, która do tej pory cieszy się pewną dozą popularności; szczególnie na Time Attack znajdował się na wysokim miejscu w rankingu Dedimanii, wydawało się zatem, że może stawić czoła nawet największym botom. Pierwszy mecz, rozegrany jeszcze w listopadzie, nie zapowiadał jednak wielkich sukcesów - Bob przegrał z Carlem 4-14. Osiem dni później nasz reprezentant grał z Tannisem. Ten mecz zakończył się szczęśliwym dla Francuza remisem 12-12, przez co Bob wylądował z 1 punktem po 2 kolejkach na czwartym miejscu w grupie i mając przed sobą perspektywę gry z najlepszym podówczas graczem na świecie, Frostbeulem znajdował się w dość nieciekawej sytuacji.
Tymczasem o awans do II ligi ESL Premiership walczyło Fear Factory. Na początku grudnia po 5 z 7 kolejek zajmowali drugie miejsce, tracąc do liderującego w grupie C III ligi Foundation of Global Players 3 małe punkty mimo kompletu zwycięstw. W przedostatnim meczu polska drużyna gładko wygrała z Hiszpanami z Fanatics i 14 grudnia miała zmierzyć się z nikim innym, jak właśnie z FGP. Niestety FF zabrakło szerszego grona aktywnych zawodników i prawdopodobnie też nieco motywacji; porażka 1-4 kazała zapomnieć polskiej ekipie o awansie.

ciąg dalszy może nastąpi... Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25 listopada 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem jak wy, ale mi by się jeszcze w tej Historii Polskiej Sceny widział artykuł opisujący parę najważniejszych drużyn w kraju: tych aktualnych jak i już nieistniejących. Daty założenia, najważniejsze osiągnięcia itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 26 listopada 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a może by tak napisać co nieco o =AF= , które z czasem zmieniło się w #EP?

(Dodano Czw Lis 26, 2009 4:00 pm)
sry, nie widziałem...

2. Prawdopodobnie za poczatek naszej sceny powinnismy uznac zalozenie klanow |GT| oraz [CDD].

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 26 listopada 2009, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry pomysł.
Również coś tam wiem o scenie, dużo widziałem i dużo mam udokumentowane.
Także wal do mnie Łoli na Gadu Smile




lol. na każdym zdjęciu jestem z piwem i z fajką xd
No i ten byłem prawie na każdym lanie, z każdego mam zdjęcia.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?