Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POLISH LEAGUE 8 - ZAKOŃCZENIE
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 listopada 2009, 11:08    Temat postu: POLISH LEAGUE 8 - ZAKOŃCZENIE Odpowiedz z cytatem  

Ze względu na to iż rozgrywki 8 edycji Polish League 8 dobiegły końca to wypada coś napisać Smile

Jak pamiętacie pl8 zaczęło się dość spontanicznie, ale myślę, że koniec końców nie wyszło najgorzej. Stało się tak dzięki kilku osobom, które aktywnie mi pomagał - Xardas - całokształt, Scooter - ESL oraz Sędziowie, którzy aktywnie uczestniczyli w rozgrywkach m.in. Oddo i Diavel.

Ze wzg na to, że większość meczów rozgrywało się co tydzień w tym samym terminie (niedziela okolo 20) nie wszystkie z nich udało się obstawić sędziami. Oni również mieli własne mecze oraz kwalifikacje.

[more]

Bardzo dobrym akcentem tej edycji było to, że aż 4 ekipy były w stanie walczyć o 1 miejsce (nie tak ja w latach poprzednich 2 lub 3). Mowa tutaj o BVG, FF, XX, które pokazało się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o poziom gry, oraz zreaktywowane PS.

Dzięki wielkie dla Vipka za darmowy, 50-slotowy serwerek z Relayem, dzięki któremu mogliśmy bez obaw o lagi oglądać najważniejsze mecze.
Dzięki również ekipie HSTV, która zrobiła dla Nas relacje z kilku meczów. Niestety nie udało się zrobić więcej relacji ze wzg na problemy z dogadaniem terminów z obu stron, ale lukę tą zapełnił Nam wyżej wspomniany relay.

Pochwalić trzeba także liderów teamów za ich współpracę z adminami. Miałem z nimi ciągły kontakt i bez problemu można było wszystko ustalić na bieżąco.

Kilka słów o wynikach. Jak wiadomo zwyciężyła ekipa Betsson Voodoo Gaming. Z bardzo dobrej strony pokazała się team X-Treme X -Tea, która to aż do ostatniej kolejki walczyła o 2 miejsce podium. Miejsce to przypadło już kilkukrotnym zwycięscom PL, drużynie Creative Fear Factory X-Fi, która w pl8 po raz pierwszy wystąpiła pod tym tagiem. Troszkę gorzej spisała się ekipa Pure Skillers, która w latach poprzednich również wielokrotnie wygrywała te rozgrywki i ostatecznie uplasowała się tuż za podium na 4 lokacie.

W 2 lidze bezsprzecznie najlepsze okazało się NAR. 2 miejsce zajęła ekipa XST natomiast najniższy stopień podium przypadł P4G, które nie do końca spełniło pokładane w nim oczekiwania.

Dobrze by było napisać parę słów o problemach jakie wystąpiły podczas trwania turnieju.

1. ESL - Tutaj głównym problemem było wprowadzanie wyników. Zdarzało się tak, że po meczu drużyny nie mogły wprowadzić wyników z różnych powodów. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy był Nasz wspólny błąd ze Scooterem. Nie wyjaśniliśmy Wam dostatecznie dobrze jak działa system ESL, który bądź co bądź jest mało przyjazny zarówno dla użytkowników jak i adminów. Chodzi tutaj o potwierdzanie meczu i daty przed jego rozpoczęciem. Jeśli go nie potwierdziliście i minęła data spotkania, której też teoretycznie nie wprowadzaliśmy to system wykrywał, że mecz nie został potwierdzony, a więc się nie odbył i pokazywał error. W 2 ostatnich kolejkach system potwierdzania został już wyłączony i obyło się bez problemów.

2. Mapy - Było jak było i nic już na to nie poradzimy. Na pewno pojawiło się kilka bardzo fajnych map m.in Flavus, Jarecki oraz mapy Hubiego, ale ogólnie poziom map był niestety kiepski. Nie miałem styczności z wyborem map, ale wydaje mi się, że osoby, które wybierały mapy nie są za to winni. Z tego co udało mi się dowiedzieć od Grona, Maxa i Ordona to nie mieli Oni niestety zbyt dużego wyboru. Wg mnie problem ten może zostać rozwiązany poprzez wcześniejsze rozpoczęcie nadsyłania map. Będzie ich wtedy więcej a mapmakerzy będą mieli więcej czasu na dopracowanie swoich dzieł.

3. Punktacja - Z tego co zauważyłem system punktacji jaki wprowadziłem razem z adminami nie sprawdził się. Mimo iż była możliwość remisu (żaden się w pl8 nie zdążył) to nawet przy wygraniu jednej mapy team, który przegrał nie dostawał żadnych punktów. Myślę, że w następnej edycji wrócimy do starej punktacji, ale to już sprawa przyszłości.

4. Nagrody - Miałby być a ni ma. Miały być nagrody za osiągnięcia w poszczególnych rundach pl8 w postaci miedziaków. Niestety kilka osób, które zobowiązało się przesłać owe miedziaki zawaliło sprawę i nie udało Nam się ponownie zebrać takiej sumy żeby wyszły z niej jakieś sensowne nagrody. Jeśli ktoś ma ochotę to niech prześle miedziaki na login ordonek to postaramy się nagrodzić kilka osób za wybitnie dobrą grę podczas turnieju.

Proszę o wypowiedzi co do organizacji polish league 8. Może coś pominąłem.

Na koniec jeszcze pełne tabelki całych rozgrywek obu lig.

I LIGA



II LIGA



To by było na tyle z mojej strony. Teraz czas zabrać się za STC i NC Smile


Ostatnio zmieniony przez *тсω* baserone dnia 24 listopada 2009, 17:12, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 listopada 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta edycja moim skromnym zdaniem była najlepszą spośród tych, w których uczestniczyliśmy. Wszystko super ogarnięte, praktycznie zero problemów, brak gówniarzerii. Pomysł z relayem i jego realizacja to chyba to czego najbardziej brakowało w poprzednich edycjach. Także fantastycznie, że HSTV pokazało choćby dwa mecze, choć z drugiej strony żałuję że tylko dwa, bo relacje które się odbyły były naprawdę bardzo fajne, a i poziom meczów bardzo wysoki. Tutaj była bardzo duża szansa na promocję naszej sceny i pokazanie się polskim graczom z innych platform, szkoda że nie udało się tej szansy wykorzystać w 100%.

Mapy oczywiście mapami, ale to już temat na inną dyskusję. Ten turniej dał odpowiedzi na wiele pytań. Pokazał to, że scena jest coraz dojrzalsza i stabilniej uformowana. Nie było siedemnastu rozpadów i czterdziestu fuzji po nieudanym PL. Także sam poziom rozgrywek pokazał, że na scenie jest już 10-12 poważnych zespołów, które umieją i chcą grać. To już bardzo dużo. Ponadto poziom gry ciągle się podnosi i nie pamiętam czy kiedykolwiek wcześniej było w Polsce, aż tylu solidnych i klasowych graczy. Walka przez wszystkie kolejki była tak wyrównana, że w zasadzie do samego końca było przynajmniej 3 kandydatów na mistrza, zarówno w PL jak i TL. Ja osobiście chciałbym pogratulować wszystkim uczestnikom PL8, bo to były przednie zawody z Waszej strony.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 listopada 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol2 Very Happy fajnie się ułożyły liczby pkt Razz
15 12 9 6 3 0 Very Happy i to samo w 2 lidze Happy

(Dodano 23 listopada 2009, 12:23)
fajne jest to że nawet wyrównany poziom był w 2 lidze co pokazuje że idziemy do przodu Very Happy

(Dodano 23 listopada 2009, 12:24)
GJ all Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 listopada 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. ESL - tak naprawdę nie wiem po co nam była współpraca z ESL. Zero newsów w Polskiej sekcji esl, skąd w takim razie odwiedzający esl mieli się dowiedzieć o aktualnie rozgrywanym PL8? Prawie zero komentarzy w meczach i tak wszystkie terminy były dogadywane na gg przez leaderów. Jeżeli tak to ma wyglądać, to chyba nie ma sensu się w to bawić następnym razem.
2. Mapy - no było pod tym względem tragicznie : ) I teraz chyba każdy już wie, że multilapy nie nadają się do grania na turniejach. Praktycznie za każdym razem były najbardziej olewane przez graczy. Wystarczy wspomnieć mecz pomiędzy XX a PS : ) Chyba tylko jeden multilap dawał radę, ten z ostatniej kolejki i może jeszcze z 1 kolejki.
3. Punktacja - jak dla mnie system ten jednak się sprawdza. To, że nie było żadnych remisów, wcale nie oznacza że system jest zły. Przywołam jeszcze raz mecz iXów iXów z PSami, 2 pierwsze mapy wygrało XX, punktacja wyglądała chyba 7:6, 7:5, według starego systemu, 3 mapa właściwie nie musiała by być dalej rozgrywana, bo wszystko było już jasne. Nowy system dawał jeszcze szansę PSom na remis, której jednak nie wykorzystali. Nowy system sprawia, że w takiej sytuacji rywalizacja staje się ciekawsza, gdyż zespół który wygrywa 2 mapy, wcale nie może być pewny sukcesu.
4. Nagrody - a kto tam dba o miedziaki?

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 23 listopada 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NAR vs P4G - szkoda słów.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 listopada 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgadzam się z Khorinisem. Mimo ze pl8 był (niby) na ESL to nci szczegolnego nie zauwazylem ;/. Mysle ze ESL nam nie potrzebny

Mapy faktycznie epic fail, Jarecki wczoraj powiedzial ze z takimi mapami scena tm się cofa, nic dodac nic ujac.

punktacja ok,

srac na nagrody Very Happy

a co do sedziow too na przyszly raz mozna wiecej osob zwerbowac, wiem ze w pl8 chciał Gregorian sedziowac dla którego nei było już miejsca a przydalby się nie jeden raz.

PL8 ocena 8/10 ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 listopada 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie jeden z najlepiej przeprowadzonych pl. Tylko nie wiem po co współpracować z esl.
Mapy - Te były niestety porównując do innych pl najgorsze. Może ze 4 mapy dawały radę (santacruz, jarecki, multi gloocha i xenuna i dla niektórych flavus) Przed następnym pl proponuję ogłosić wcześniej i dać dłuższy termin na wysyłanie map. Brakowało mi szczególnie map Cobhama, Shadowa no i tylko 1 mapa Jarka? Sam już od ok pół roku trzymam 3 mapy, ale z racji tego, że mam małe wątpliwości by się dostały na którąś z rund to ich nie wysyłałem, i na następne pl postaram się wysłać 6 map. Nad 4 już od 3 dni pracuję Smile

Poziom teamów - Zdecydowanie zaskakuję poziom drużyny BVG gdzie gra 8 naczelnych botów naszej sceny i bez mega solidnego treningu nie ma nawet co marzyć o wygraniu z nimi(no dobra dobra i jedna botka jeszcze gra Very Happy )
Zaskoczył mnie również poziom XX którzy mieli ogromną szanse na 2 miejsce. PS raczej trochę słabiej niż się zapowiadali, cho też mają sporo prosów u siebie(a na dodatek foxy wczoraj wrócił do gry(trochę zły termin wybrał na powrót Smile)) I tu was zaskoczę tym, że cieszę się z 2 miejsca w tym pl, bo przy takim zaangażowaniu to nie powinniśmy być nawet w top3.

Punktacja - Jak dla mnie ten system jest dobry bo wszystkie drużyny musiały trenić po 3 mapy. A nie tak jak to na NC4 bywało, że drużyna wytreniła 2 mapy i miała wszystko w d*pie.

Nagrody - Sam zobowiązałem się do zgromadzenia pewnej puli miedziaków, a niestety wysłałem tylko te od siebie czyli 10 000cc.

Oczywiście Baserowi i Adminom należą się wielkie brawa, za tak sprawne pl. Życzę tego sobie i całej scenie by następne wyglądało tak samo.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 listopada 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:

Punktacja - Jak dla mnie ten system jest dobry bo wszystkie drużyny musiały trenić po 3 mapy. A nie tak jak to na NC4 bywało, że drużyna wytreniła 2 mapy i miała wszystko w d*pie.



hmm NC4 ma system pucharowy to po 1.
Po 2, to teraz drużyna wystarczyło że wytreniła 2 mapy a już miała 3 pkt do tabeli Razz

więc...?Very Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 listopada 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
Cytat:

Punktacja - Jak dla mnie ten system jest dobry bo wszystkie drużyny musiały trenić po 3 mapy. A nie tak jak to na NC4 bywało, że drużyna wytreniła 2 mapy i miała wszystko w d*pie.



hmm NC4 ma system pucharowy to po 1.
Po 2, to teraz drużyna wystarczyło że wytreniła 2 mapy a już miała 3 pkt do tabeli Razz

więc...?Very Happy


Więc nie masz racji. Bo jakby np. XX nie znało 3 mapy w meczów z PS to byłby remis...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Kolumb
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 305


PostWysłany: 23 listopada 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Psikuta napisał:
Cytat:

Punktacja - Jak dla mnie ten system jest dobry bo wszystkie drużyny musiały trenić po 3 mapy. A nie tak jak to na NC4 bywało, że drużyna wytreniła 2 mapy i miała wszystko w d*pie.



hmm NC4 ma system pucharowy to po 1.
Po 2, to teraz drużyna wystarczyło że wytreniła 2 mapy a już miała 3 pkt do tabeli Razz

więc...?Very Happy


Więc nie masz racji. Bo jakby np. XX nie znało 3 mapy w meczów z PS to byłby remis...


Z tego co pamietam , było tak , że jeśli dana drużyna wygrala 2:1 ale mieli gorsze małe punkty to nie mieli 3 duzych pkt za to zwyciestwo Wink).

_________________







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 listopada 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Psikuta napisał:
Cytat:

Punktacja - Jak dla mnie ten system jest dobry bo wszystkie drużyny musiały trenić po 3 mapy. A nie tak jak to na NC4 bywało, że drużyna wytreniła 2 mapy i miała wszystko w d*pie.



hmm NC4 ma system pucharowy to po 1.
Po 2, to teraz drużyna wystarczyło że wytreniła 2 mapy a już miała 3 pkt do tabeli Razz

więc...?Very Happy


Więc nie masz racji. Bo jakby np. XX nie znało 3 mapy w meczów z PS to byłby remis...


ale remis jest tylko wtedy kiedy w małych pkt wygrywa jedna a w dużych druga drużyna. A tak jak było na starszych PL , drużyny walczyły o każdą mapę bo to ona wygrana stanowiła o pkt do tabeli. Więc zawsze opłacało się drużynie która przegrała 2 mapy walczyć o tej 1 duży pkt.
Teraz się to sprawdza tylko wtedy gdy jest szansa na "remis" a ile tych remisów było w tej edycji ?

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 listopada 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ahaaa, czyli kiedyś było tak, że 2:1 dawało 2 ptk dla wygranych i 1 dla przegranych? Kiedyś temat PL w ogóle mnie nie interesował, sorry Razz To w takim wypadku chyba jednak ten starszy system jest lepszy.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 listopada 2009, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dz baser za ciepłe słowa , miło ze mogłem pomóc w prowadzeniu tej edycji PL. Polecam się na przyszłość. I również chce podziękować liderom teamów za bezproblemowy kontakt, także pochwalić trzeba bezproblemowe wymienianie się i dogadywanie kto na jakim meczu może być szczególnie za to thx scooterowi i baserowi :>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 23 listopada 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma sprawy jeśli chodzi o relaya i serwer, jeśli będzie potrzeba postawic coś do treningów to nie widze wiekszego problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 23 listopada 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety nie mialem z obecna edycja wiele wspolnego, ale widac było ze organizacja dobrze się spisala. Z ESL nie wypalilo pewnie dlatego, ze za dobrze się znamy i wszelkie umawianie się, komentowanie itp zalatwiane jest po prostu bezposrednio, a nie przez jakas "smieszna" stronke.
Co do map, to w sumie nie wiem czemu ciagle wam nie pasuja. Jak ktos jest dobry to mu mapka nie przeszkadza. Niewazne jaka będzie i ile bugow będzie miala kto ma dac rade ten da. Jak nie to poswieccie wiecej czasu na mapke, niz na marudzenie i po sprawie. Razz A to ze mowicie ze te mapki były najgorszeze wszystkich PL, to chyba nie widzieliscie mapki ripa chyba z PL4. Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Raku
Jeździ konno


Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 listopada 2009, 23:31    Temat postu: Podziękowania i parę słów od siebie. Odpowiedz z cytatem  

Z mojej strony chciałbym dodać, że powrót do relacjonowanie meczów sprawił mi wielką radość, lubię to robić i na pewno będę to kontynuował. Faktycznie szkoda, że były tylko dwie relacje z PL8, ale to nie tylko wina graczy, ale również moja. Choroba, która mnie dopadła skutecznie uniemożliwiła mi komentowanie dwóch kolejek z rzędu.

Miłym zaskoczeniem jest również dla mnie miłe przyjęcie (ponowne) sceny TM. Po zeszłorocznej spalonej relacji miałem pewnie obawy co do tego jak odbierzecie mnie po powrocie. Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe komentarze, które fakt faktem motywują mnie do dalszego komentowania.

Miejmy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się na antenie HSTV podczas rozgrywek STC6 i NC5.

Pozdrawiam,
Raku

_________________
Headshot Media

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 23 listopada 2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Raku pokrzycz jeszcze na tych "u góry" bo dalej nie ma meczów z PGA a tymbadziej PL8 1 kolejka (bo FF vs pS nie liczę tak prędko ;d)

(Dodano 23 listopada 2009, 23:4Cool
ahh i miałem dopisać że wtedy będziesz już taki zajebisty że nie ma przebacz ^^

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 listopada 2009, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niedługo będzie wiecej relacji ;D mogę was zapewnić Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?