Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
szukam teamu - bardal
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bardal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: 24 listopada 2009, 21:22    Temat postu: szukam teamu - bardal Odpowiedz z cytatem  

siema.
gram od prawie 4 miesiecy, ostatnio, przez dluższy czas gralem na solo uczac się i treniac techy (mapy PL8 i STC6). wczesniej gralem na lolach, ale w koncu zaczely mi się nudzic, wiec postanowilem ze zaczne jeździć na innym rodzaju tras^^. kumpel mi podal mi link do tej strony i tu się dowiedzialem o co mniej wiecej chodzi z tej grze Very Happy. techy jeżdże od poczatku PL8. na poczatku mi nie wychodziły co jest chyba normalne Smile ale ostatnio zaczely mi wychodzic coraz lepiej i postanowilem ze czas poszukac sobie schronienia Very Happy

przejdzmy do konkretow:
imie: adrian
nick w grze: bardal
wiek: 14
gram w tm: ok. 4 miechy, dziennie gram sporo, mysle ze jak będzie jakiś mecz to każdy termin będzie mi pasowal

czasy z map (wiem ze tylko z stc, ale na mapach PL jezdzilem trochę gorzej) :
black star: 1:02.01
lentejas: 56.84
block buster: 57.15
replaye macie tu: http://www.speedyshare.com/files/19459758/repy.zip

mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialem. w razie gdyby ktos był zainteresowany to moje gg: 17412400
pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 24 listopada 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurcze. Z jednej strony mamy chyba do czynienia z niezłym talentem, który można na spokojnie doszlifować. Myślę, że spokojnie możesz liczyć na dobre oferty. A z drugiej strony byłaby chujnia gdybyś ściemniał co do czasu grania w TM Very Happy Po prostu może za rzadko ktoś tu pisze z sensem i to w takim wieku i odrazu z taką znajomością turniejów itd i stąd taka moja myśl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bardal
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: 24 listopada 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no od 2 miesiecy codziennie czytam forum, wiec wiem mniej wiecej co się dzieje^^
dzięki za cieple slowa :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 24 listopada 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.kdteam.pl Very Happy
poszło na gg reszta.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?