Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pierwsze wrazenia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadioo
Gość






PostWysłany: 23 grudnia 2006, 14:12    Temat postu: Pierwsze wrazenia Odpowiedz z cytatem  

Wczoraj sciagnalem a dzisiaj zaisntalowalem. Spodziewalem się ze będzie zbajerowana, dużo zbednych pierdolow itp. nie zawiodlem się.. na poczatku porazil mnie tragiczny design menu lubie minimalizm taki jak w tmn a to nowe menu mnie przerasta! Zaczynamy przygode z solo pierwsza trasa i już nowy tryb, mod nie wiem jak to nazwac, jazda po ziemi dla mnie kicha, co kocham w tmn to precyzja, na tym piachu to mozna jedynie nerwicy dostac. Nie wiadomo skad zaczyna hamowac i nie da się wyczuc zakretow. Jakos przebolalem tą ziemie. Trasy "Ax" nie sa takie latwe jak w tmn, zdobycie medalu nadeo nie jest takie proste. Jedziemy dalej, w koncu normalny beton, sterowanie chyba na nim takie same jak w tmn,le co ze sterowanie dobre jak oslepiaja swiatla jakichś neonow i swiatel to mi przeszkadza trudno zoabczyc w która strone masz jechac na nastepnym zakrecie no chyba ze metr przed banda... po prostu za dużo tych kolorow, aha grafika nie jest oczywiście taka rewelacyjna jak na screenach norlana zwykla ja nie wide roznicy. Po przejsciu poziomu tras A odlokowywuja się trasy B po trasach B odb. się nowy tryb i to mnie zaskoczylo jezdzimy tym razem nie formulka a takich samochodzikiem w stylu lamborgini sterownosc tragiczna... strzasznie zarzuca tyl już na pierwszej trasie mozna się o tym przekonac dalej mi się nie chcialo grać opadalem z sil i psycha mi siadala popatrzylem jescze menu. W menu nie zabraklo jakichś bzdetow no i zoabczylem ze jest jeszcze parę trybow jezdzenie ciezarowka samochodem terenowym i jeszcze coś... Nie wiem co z multipalyerem nie spdozeiwal bym się fav szuaknia serow itp. czego brakuje w tmn a może się zdziwie? nie mogę tego trybu sprawdzic ze wzgeldow wiadomych... Ogolnie mogę powiedziec ze ga wyglada jak by byla wersja beta Wink takie jest moje zdanie na temat tej gry. jeśli ktos już gral to proszę o wrazenia !!!!!!

zdravim!

//edit by Kuldi: nie lepiej brzmi "nerwicy"?

Powrót do góry
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już mam bardziej zrownowazone wrazenie bo troszki popykalem w to Wink
Tryb Solo bardzo dobry mimo ze nie wsyztskie trasy sa na wysokim poziomie to i tak fajnie się jezdzi Wink Multi to wiecej opcji fajna sprawa Smile Co do jazdy po ziemi (szutrze), to jest to sprawa losowa niestety, ale jak się poduczysz to będziesz wiedzial jak skakac jak nie skakac co i jak robić zeby w miare dobrze zakret pojechac Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arkadioo
Gość






PostWysłany: 23 grudnia 2006, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm raczej już tego nie wlacze, może kiedyś tylko dla sprawdzenia jak wyglada mutli Wink
pozdro

Powrót do góry
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi osobiście TMU bardo się podoba. Wprowadzono wiele nowych rozwiązań- takich ak naprzykład dwa tryby punktów za czasy oficjalne, które można wysyłać na serwer i dostawac za nie wirtualne pieniądze i punkty za grę w sieci. Szutter dla mnie bomba! Very Happy Ale jak kto woli. Najbardziej ciesze się jednak z fajnego edytora trasek Razz Zarąbiste nowe częśc (nie spodziewałem się, że będzie ich tak dużo). Menu tez jest w porzo. Zarąbiście zrobione!~Jedyne co mi się nie podoba to to, że w sieci punktów można mieć tylko do 20 000. Więcej się nie da Sad To jest jedyny minus. Reszta jest ok. :wink:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Arkadioo o ile się nie mylę to United kosztuje 89zł prawda? nie szkoda ci kasy?
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

on ma pewnie pirata
_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siekiera po przeczytaniu kilku tematów na tym forum stwierdziłem, że nie da rady mieć pirata united bo trzeba mieć klucz aktywacyjny. Jeśli się mylę to przepraszam.
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
|SMD| czatowiec_POL
Doświadczony driver


Dołączył: 31 Paź 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 3
Posty: 109

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 16:27    Temat postu: Re: Pierwsze wrazenia Odpowiedz z cytatem  

Arkadioo napisał:
Wczoraj sciagnalem a dzisiaj zaisntalowalem. Spodziewalem się ze będzie zbajerowana, dużo zbednych pierdolow itp. nie zawiodlem się.. na poczatku porazil mnie tragiczny design menu lubie minimalizm taki jak w tmn a to nowe menu mnie przerasta! Zaczynamy przygode z solo pierwsza trasa i już nowy tryb, mod nie wiem jak to nazwac, jazda po ziemi dla mnie kicha, co kocham w tmn to precyzja, na tym piachu to mozna jedynie nerwicy dostac. Nie wiadomo skad zaczyna hamowac i nie da się wyczuc zakretow. Jakos przebolalem tą ziemie. Trasy "Ax" nie sa takie latwe jak w tmn, zdobycie medalu nadeo nie jest takie proste. Jedziemy dalej, w koncu normalny beton, sterowanie chyba na nim takie same jak w tmn,le co ze sterowanie dobre jak oslepiaja swiatla jakichś neonow i swiatel to mi przeszkadza trudno zoabczyc w która strone masz jechac na nastepnym zakrecie no chyba ze metr przed banda... po prostu za dużo tych kolorow, aha grafika nie jest oczywiście taka rewelacyjna jak na screenach norlana zwykla ja nie wide roznicy. Po przejsciu poziomu tras A odlokowywuja się trasy B po trasach B odb. się nowy tryb i to mnie zaskoczylo jezdzimy tym razem nie formulka a takich samochodzikiem w stylu lamborgini sterownosc tragiczna... strzasznie zarzuca tyl już na pierwszej trasie mozna się o tym przekonac dalej mi się nie chcialo grać opadalem z sil i psycha mi siadala popatrzylem jescze menu. W menu nie zabraklo jakichś bzdetow no i zoabczylem ze jest jeszcze parę trybow jezdzenie ciezarowka samochodem terenowym i jeszcze coś... Nie wiem co z multipalyerem nie spdozeiwal bym się fav szuaknia serow itp. czego brakuje w tmn a może się zdziwie? nie mogę tego trybu sprawdzic ze wzgeldow wiadomych... Ogolnie mogę powiedziec ze ga wyglada jak by byla wersja beta Wink takie jest moje zdanie na temat tej gry. jeśli ktos już gral to proszę o wrazenia !!!!!!

zdravim!

//edit by Kuldi: nie lepiej brzmi "nerwicy"?


A z kąd pobraleś?
Po beta testach TMU które dostałem nie dziala, a ty se grasz Evil or Very Mad
Gdzie jest ta TMU??!!
p.s oczywićcie z kluczem, bez klucza nie ma gry

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Arkadioo
Gość






PostWysłany: 23 grudnia 2006, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kupic nie kupilem, jest w sieci torrent min. na najpopularniejszych polskich stronach. Po co mam wydawac ponad 100 zł na coś w co nie będę grać ? nie moja wina ze dema nie zrobili ;]
Powrót do góry
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 23 grudnia 2006, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taaaaaak sciagajcie z torrentów a pozniej będzie :

- puk puk !!
- kto tam ?
- policja !
- co się stało ??
- zaraz zobaczymy ....

zegnasz się z kompem i dostajesz grzywne ze Ci w piety pojdzie Smile tak jak moj kumpel z klasy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arkadioo
Gość






PostWysłany: 24 grudnia 2006, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopinski_pl napisał:
taaaaaak sciagajcie z torrentów a pozniej będzie :

- puk puk !!
- kto tam ?
- policja !
- co się stało ??
- zaraz zobaczymy ....

zegnasz się z kompem i dostajesz grzywne ze Ci w piety pojdzie Smile tak jak moj kumpel z klasy Smile


ja nie mam bogatych rodzicow i nie mogę sobie pozwolic na kupywanie tak drogich gier, w sumie jak bym mial kase to i tak bym nie kupil.

btw. ostatnio byla afera ze syn tego co wymysli RIA czy jakas inna organizacje trzymal na dysku pirackie oprogramowanie Wink

Powrót do góry
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurde moi rodzice tez nie sa bogaci ,nie mam kasy na samochod ... to go sobie ukradne, a nawet jakbym mial to tez bym ukradl bo po co tracic pieniadze.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Arkadioo, przede wszystkim, jeśli scaignales torrenta, to nie mozesz anrzekac, ze to wersja beta, bo masz wersje bez internetu: czyli mooooocno ograniczona:
- nie mozesz robić czasów oficjalnych
- nie mozesz korzystac z manialinks
- nie mozesz sciagac nowych tras ani powtorek z poziomu gry
- no i przede wszytskim nie pograsz po sieci
(coś pewnie pominalem)

szczerze mowiac, mi by się taka gra tez nie podobala Smile

a co do tego szutru na Stadium, mi nie przypadl do gustu, grafika jest rzeczywiście poprawiona, ale wymaga lepszego sprzetu, no i przede wszystkim masz dostep do siedmiu roznych srodowisk, z ktorcyh moim zdaniem Stadium jest najgorsze, wiec ogolnie jest w co grać, tej gry nie mozna ocenic po krotkiej grze w pirata Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Arkadioo napisał:
szopinski_pl napisał:
taaaaaak sciagajcie z torrentów a pozniej będzie :

- puk puk !!
- kto tam ?
- policja !
- co się stało ??
- zaraz zobaczymy ....

zegnasz się z kompem i dostajesz grzywne ze Ci w piety pojdzie Smile tak jak moj kumpel z klasy Smile


ja nie mam bogatych rodzicow i nie mogę sobie pozwolic na kupywanie tak drogich gier, w sumie jak bym mial kase to i tak bym nie kupil.



JAnie mówie że ta gra to jes dla wyjątkowo bogatych ludzi albo coś i też , czy masz bogatych rodziców czy mniej to nie jest ważne , czasem możesz zarobić sam Smile ja już uciupałem kaske na TMU Smile sam:D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie masz kasy nie graj, ktos ta gre musiał zrobić a to nie jest tak łatwo a ty bezczelnie sciągasz piracką wersje.
_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja równiesz zawsze byłem za oryginałami. Bo gdy masz pirata jakiejś typowo internetowej gry np. TMU właśnie, to nie sądze żeyś długo se pograł przez sięć.

Cytat:
ktos ta gre musiał zrobić a to nie jest tak łatwo


Masz racje siekiera. To tak jak byś kradł coś ze sklepu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 24 grudnia 2006, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście się z wami zgadzam tylko czemu te wszystkie gry są takie drogie? Rozumiem, że się nad nimi męczą miesiącami ale zbierają gigantyczne pieniądze a większość ludzi na to nie stać wiec zasysają z neta albo przegrywają. Wydaje mi się bez różnicy czy obniżą ceny i stanowcza większość będzie kupowała oryginalne produkty czy narzucą ogromną cenę typu 199zł za grę która się konsumentowi po tygodniu znudzi... W takim wypadku ludzie wolą "Kraść" a producenci stracą na tym tyle samo ile by stracili obniżając ceny...
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 24 grudnia 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

potem mówią, że ceny są takie wysokie bo piracą. gdyby były tańsze to i więcej by się sprzedało i więcej by zarobili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Skyline"]Ja równiesz zawsze byłem za oryginałami. Bo gdy masz pirata jakiejś typowo internetowej gry np. TMU właśnie, to nie sądze żeyś długo se pograł przez sięć.

W TMU piracka przez siec nie pograsz jedynie z kolesiami mozesz przez LAN.Co do ceny to się zgadzam z wami bo gra jest stanowczo za droga.Swoja droga przyznam ze nie zaluje wydanych pieniedzy na nia bo jak już Yard napisal masz dostep do 7 srodowisk Very Happy naprawdę jest gdzie pojeździć i wybor serwerow jest rozmaity. Chesz to masz srodowiska mieszane lub np. tylko stadium Very Happy Mi osobiscie stadium podoba się najlepiej i wlasnie jazda po siutrze Very Happy Ale tak naprawdę nadal wiecej czasu jeżdzę na TMN Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja też nigdy nie rozumiałem czemu gry oryginalne są takie drogie. Ale chyba ze względu na wkład w prace oraz tytuł. Bo naprzykład gry na Xboxa360 sięgają nawet do 260zł(!). Ale mogę się mylić co do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?