Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pierwsze wrazenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra dobra ale zaczyna się off topic Razz Piszemyna temat.
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To czekamy do premiery w europie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolik123
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1

Skąd: ?rem

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

macie mapki do TMU bo se ściągnąłem imi się nudzimoge wam torrenta przez gg wyslac 5757556

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

:? :? :? n/c ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 14 stycznia 2007, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To może ja się też podzielę swoimi wrażeniami, bo właśnie pograłem chwilkę. oczywiście też mam wersję..hekhem.. "okrojoną" Razz Ale tak: Menu z początku wydawało mi się troszke zakręcone ale idzie się przyzwyczaić. Co do grafiki to hmmm... nie wiem ale odniosłem wrażenie że w stosunku do TMN poprawiona jest jakość tekstur, ale za to wydaje mi się iż gorszej jakości są same obiekty (a w szczególności samochodzik). Gram na takich samych ustawieniach jak w TMN i tak to u mnie wygląda. Co jednak jest plusem to zdaje mi się że mam nieco więcej FPS w TMU w stosunku do TMN. Trasy jak dla mnie troszke przekoloryzowane i duża ilość pierdółek, światełek itp. troszkę rozprasza, ale możliwe że to z powodu przyzwyczajenia do TMN. Plusem jest to że faktycznie trzeba się czasem trochę pomęczyć żeby wykręcić Author Time'a.
I teraz co do jazdy po szutrze. Sądziłem że będzie mi się podobać, jako że wychowany na serii "Colin McRae Rally" pokochałem luźne nawierzchnie, jednak gdy przejechałem się kilka razy po szutrach w TMU, to stwierdziłem że w tej grze to raczej chybiony pomysł. Nie nastawiałem się oczywiście na nie wiadomo jaki realizm, ale fizyka jazdy po ziemii W TMU jest wg mnie lekko porąbana.
Oczywiście nie skomentuję trybu multi z wiadomych względów, ale sądze ze jak to wszystko się rozkręci to może być ciekawie.. o ile się rozkręci, bo nie wiem jak będzie z chetnymi do grania w tą gre. Ja osobiście raczej zostane przy TMN bo wydaje mi się, że mimo iż uboższa to jednak lepsza gra. Szkoda byłoby mi 80 zeta na TMU. Gdyby kosztowała ze 50, to możliwe że bym tyle wydał, ale za obecną cenę TMU można chyba kupić ciekawsze gry.

_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|SMD| czatowiec_POL
Doświadczony driver


Dołączył: 31 Paź 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 3
Posty: 109

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a TMS kosztuje tylesamo i TMO tez i zamias płaćic 180 (80+80+20)a TMU = TMN+TMS+TMO+dodatki = 80
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa MAc!!!DAjcie mi bana albo mnie szlak trafi!!! No ludzie moderatorzy!!! Gdzie wy jesteście??? Zaraz będziecie się dziwic ze mało ludzi to odwiedza jak takie tu sa malenstwa!!!Rozumie mozna się z nich poosmiac no ale co za dużo to kurde szlak mnie trafia i w ogóle! dajcie tojebane ostrzezenie ale im nalezy się baniak!!!
szkoda ze nie jestem moderatorem bylby kkurwa baniak dla czata Mad
ZGROZA!!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wlasnie może wybierzecie nowych moderatorow? oferuje brak dzieci neostrady!!!!!
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bananki może rozdawać Yard Czaatowiec ma już jedno konto zbanowane a teraz ma 3 ostrzeżenia więc jak tylko Yard będzie miał czas to mu pewnie da bana Smile
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 stycznia 2007, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czatowiec_POL napisał:
a TMS kosztuje tylesamo i TMO tez i zamias płaćic 180 (80+80+20)a TMU = TMN+TMS+TMO+dodatki = 80


chyba tu mu chodzilo o to, ze kupujac gre tmu wydaje się 80 zlotych, a ma się tmo, tms i tmn (ktore by razem wiecej kosztowaly).
wiec oplaca się kupic oryginal tmu.
tak ja to zrozumialem, może ostrzezenie w tym wypadku jest niezprawiedliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] janusz
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: Beskidy

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie tak samo to odebrałem. Za co mu chcecie tego bana dać? Moim zdaniem ten post wcale regulaminu nie łamie.
_________________


www.polteam.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 stycznia 2007, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja w sumie to się zgodze ze śmietelna machina TMN Happy i Januszem , jak dla mnie to chłopak chciał pokazać , iż kupujać org. TMU zaoszczędzimy sporo kaski Smile



co oczywiście nie znamcz ze reszta jego niektórych postów mnie nie irytuje ... pozdro0 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 16 stycznia 2007, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie zwróciłem uwagi na inne posty Czatowca ale nie wiem dlaczego aż tak się na niego rzuciliście tutaj. Fakt że mógłby postarać się pisać bardziej po polsku, bo niektórzy mogą mieć problem z wyłapaniem sensu wypowiedzi. Ale pomijając sposób w jaki napisał posta to sądzę że nie napisał nic złego i nawet uważam że ma sporo racji. Na pewno wyjdzie taniej niż gdyby kupować każdą część z osobna, no i druga sprawa że ma się oryginał, legalnie i można korzystać w pełni z wszystkich dobrodziejstw gry. Ja co prawda nadal sądzę że to i tak spora przesada te 80 zeta za produkt tego typu, i uważam że TMN mimo że darmowe i uboższe sporo, to jednak dużo lepsze jest niż TMU, no ale to kwestia gustu. Ja pirata się już pozbyłem, byłem tylko ciekaw jak owa gra się prezentuje i swoją ciekawość zaspokoiłem. Jeżeli cena tej gry spadnie do rozsądnego dla mnie poziomu to być może po nią sięgnę. A narazie zostaję przy TMN jak idzie o TrackManię.
A wracając do Czatowca... Powiedzcie przynajmniej co was tak zbulwersowało? Jeśli pisownia to ok. Zgadzam się że mógłby się bardziej postarać i może ochrzan się należy, ale nie jestem pewien czy to powód by aż tak po nim pojechać, zwłaszcza że nic głupiego nie napisał.

_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 17 stycznia 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może popełniłem błąd dając mu ostrzeżenie! Miał już 3 ostrzeżenia więc i tak dostanie bana a poza tym takie dzieci powinny grać na www.gry.pl a nie siedzieć i spamować na forum...
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP ralf_PL
Jeździ konno


Dołączył: 05 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 83

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 lutego 2007, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe ale ostra dyskusja ja tez sobie zaciognełem pirata (w sumie to mam tylko jeda orginalna gre cs ) ale TMU będzie moja 2 Very Happy bo nie widze sensu kupowania w sklepak gier po 100 zł zeby pograc w nie góra 2 tygodnie.

A mam takie mały pytanie bo w Trackmanie jest parę samochodzików i np jak bym jezdził jakas ciezarówka a potem formułka czy te ranking jest wspolny dla wszystkich rodzajów aut czy każde auto ma rózy rank Co??

A może ktos chciał by się poscigac przez hamachi Co? jak tak walcie na gg Smile 7245274

_________________
www.xppower.u2.pl __


Ostatnio zmieniony przez XP ralf_PL dnia 02 lutego 2007, 12:52, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 02 lutego 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystkimi się jeździ tak samo, chyba że w TMU jest inaczej.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 02 lutego 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jest ladder wspolny dla wszystkich srodowisk plus dla kazdego srodowiska osobno Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 07 lutego 2007, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale chyba chodzi o samochody.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 07 lutego 2007, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czatowiec_POL napisał:
a TMS kosztuje tylesamo i TMO tez i zamias płaćic 180 (80+80+20)a TMU = TMN+TMS+TMO+dodatki = 80

Ostrzezenie bez sensu n/c.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
savos
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 1


PostWysłany: 09 lutego 2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja uważam, że TrackmaniaUTD zpowiada się naprawdę miodnie Laughing TDU będzie realistyczne, ale Trakmania to prawdziwy odlot, dla tych co lubią przycisnąć gazu Twisted Evil W sieci będzie JJJJAAAAAAAAZZZZZZZZZDDDDDDDAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Trailer jest gruby na maxa!! Tackmania będzie rządzić, W końcu będzie mozna w jakąś
samochodówkę naprawdę poszurać w necie.....Nie mogę się doczekać bardziej niż na TDU (teżgo kupie, ale później) Cool

_________________
Być czy mieć.......GRAĆ!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?