Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam klanu, nick:Charnan, login:charnan
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 11 grudnia 2009, 15:56    Temat postu: Szukam klanu, nick:Charnan, login:charnan Odpowiedz z cytatem  

Witam, szukam klanu nalezącego do raczej do rzadkiej grupy czyli takich które jezdzą i techy i nadeo, ew. samo nadeo, na pure techowe klany raczej jestem za słaby.
Mam 18 lat, pierwszy raz TM uruchomiłem rok temu ale zacząłem grać bardziej na poważnie 8-9 miesięcy temu. Najpier nadeo, techy dopiero w wakacje. Ostatni miesiąc miałem przerwę bo grałem w Wowa ale to się nie powtórzy przynajmniej do Czerwca.

Poprzednie klanu: Bot Boys, SD, RR.
Indywidualne skucesy: 10 miejsce w Dla Hardcorów 1 Very Happy

Przykładowe czasy:
ESL-Hockolicious - 56.28
Pl7-Ordonek A'2 - 54.59
C09- 46.90

mogę zaoferować punktualność, obecnośc na treningach/ meczach o nieobecnościach na pewno powiadomię wcześniej.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dbxdb
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 43



PostWysłany: 11 grudnia 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.narteam.pl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?