Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish Tracks
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 20:36    Temat postu: Polish Tracks Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy właściwy dział więc w razie czego proszę o przeniesienie.: D


Środa 16 grudnia 2009 roku. Oficjalne otwarcie nowego serwera - POLISH TRACKS.

Jest to serwer, na którym będą znajdować się wyłącznie trasy polskich mapperów. Tutaj moja prośba - piszcie na moje GG lub na pw z linkami do waszych tras, lub różnymi sugestiami co do serwera. To w szczególności mapperzy młodzi i utalentowani będą zwracać moją uwagę przy dodawaniu tras. Głównym założeniem tego otóż serwera jest pokazanie nowych mapperów, którzy potrafią wnieść coś ciekawego do trackmakingu : D
Oczywiście znani mapperzy tacy jak Santacruz, Ordon, Mixer, Maxer itd. także będą siłą tego serwera.

Pomóżcie tworzyć ten serwer. Powiedzcie czy wolicie TA na 10,15 może 8 minut, czy rundy do 41 czy 51 punktów Very Happy

Lokalizacja: Poland/Pomorskie
Sloty: 25 graczy, 10 speców ( jako iż serwer jest na moim komputerze w godzinach szczytu można będzie odczuwać małe lagi, chociaż przy uploadzie 1.5MB/s to raczej małoprawdopodobne)
Plugin: Xaseco Very Happy
Trasy: Techy do 55 sekund max, Mini, Minitechy, FS: D

Na chwilę obecną są tylko trasy Reżusia czyli mnie + stare community track. : D

GL : D


Reżuś

EDYTA: Prosiłbym o częstsze pisanie na GG, ponieważ PW często nie zauważam Very Happy No i FS'y też słać : D

_________________



Ostatnio zmieniony przez Rezys dnia 16 grudnia 2009, 21:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że techy... Sad Tak to bym dorzucił parę moich tras (robię głównie FSy).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O Sebik... dzięki, że mi przypomniałeś : D Fullspeedy także są brane pod uwagę Very Happy Mad Wypadły mi z głowy Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik1992 napisał:
Szkoda, że techy... Sad Tak to bym dorzucił parę moich tras (robię głównie FSy).

Ja bym chętnie pojeździł na jakimś serwie z FSami. Dobrze, że powstają nowe serwery... nowe i nie kolejne lol, short i shortlol i mini short lol i lol lol lol, very short lol, hard lol i nadeo i mini lol i very hard short mini lol Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
Sebik1992 napisał:
Szkoda, że techy... Sad Tak to bym dorzucił parę moich tras (robię głównie FSy).

Ja bym chętnie pojeździł na jakimś serwie z FSami. Dobrze, że powstają nowe serwery... nowe i nie kolejne lol, short i shortlol i mini short lol i lol lol lol, very short lol, hard lol i nadeo i mini lol i very hard short mini lol Very Happy


Maybe, zabiles mnie tym po prostu Very Happy fsy jak najbardziej, chetnie posmigam, chociaż sam nie tworze Smile

a jak ktos lubi fsy a nie wie gdzie pojeździć, to polecam Hard Speed&jump, partnerski serwer Hard Trick Cracy Smile naprawdę niezle mapki tam maja, no wiadomo, ze nie wszystkie, ale jednak wiekszosc Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 grudnia 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że moje techy mają powyżej minuty:P Cóż, ale może przejdąRazz Piszę tutaj, bo wyżej nie ma nr gg Razz:

Trasa z pl8 to speed tech (nie dirt) więc nawet nie czuć, że jedzie się minutę Razz. Na wypadek gdyby się linki zj*bały dwa razy adres trasy



Kod:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1479525#auto






Kod:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2098489#auto

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?