Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ktoś w ogóle trenuje???
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 21:44    Temat postu: Ktoś w ogóle trenuje??? Odpowiedz z cytatem  

Ktoś w ogóle trenuje??? Bo wygląda, jakby wszyscy myśleli, że mecz z Finlandią odbędzie się po świętach Mad

Pomijam, że 1/3 nie stawiała się na poprzednich meczach, ale teraz to wygląda jeszcze gorzej Mad Lidera nie ma, pol skladu lezy do góry d*pa, a wtedy się dziwimy, ze nas pomijaja przy jakichkolwiek typowaniach, czy nawet przy rozstawianiu do grup Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 16 grudnia 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na trasie gnoma i hocka będę wytrenowany na 100%
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niech Jakub wróci na swoje stanowisko i będzie git ! Very Happy

Ja próbuje ile mogę, a że dużo nie mogę bo potem.... paw obligatoryjny... ;D

Nie no tak serio to w tym tygodniu mam zapieprz i d*pa jaś ale trening dzisiaj pierwszy sensowny odbyłem... i nie jestem zadowolony z siebie...


Także Panowie liczę na resztę, że się postara !! Podobno nauczyciele w szkołach i na uczelniach robią luz wszystkim ( tylko nie mnie... ).

GO GO POOOOOOOOOOOOLAND !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 16 grudnia 2009, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wpuśćcie mnie do repry, bo nolifuje Flirtation i Hocka zaczynam ^^

tymbardziej że miały być zmiany po fazie grupowej i jakoś nic się nie zmieniło xd czyżby repra była taka mocna że nie trzeba zmian? ^^

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Niech Jakub wróci na swoje stanowisko i będzie git ! Very Happy

w ogóle nie powinien schodzic z tego stanowiska.Nikt tego nie ogarnie tak jak on.Jeden nie ma neta wieczorami, drugi się uczy, a trzeci nie ma czasu.Nie wiem jeszcze na co czekacie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz chyba nie jest najlepszy czas na tego typu rozmowy. Trzeba spiąć poślady i ustalić konkrety. Finowie od początku tygodnia nie doczekali się żadnych informacji na stronie et. Jeśli chodzi o serwer to pewnie nie będzie problemu z udostępnieniem naszego, pytanie brzmi, o której chcecie ten mecz grać? Niedziela 20:30 ? Jeśli tak to o 18:30 zapraszamy na kwali na naszego serwa. Hasło się roześle i git. Pasuje ?
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 17 grudnia 2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba dodać Foxiego do składu. Deadline w sobotę.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 grudnia 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozwolilem sobie wytlumaczyc finom sytuacje rezygnacji scooter foxa i poprosilem ich o cierpliwosc na stronie ustawian meczowych.

nie zmienia to faktu, ze ktos MUSI powoli poustawiac z nimi sprawe dokladnej daty i serwera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

WB Jakub jako kapitan Very Happy Ja Cię mianuje na kapitana z powrotem ^^


A tak serio to nikt nie chce a jakub chętnie pomoże reprze prawda ?!?!


a co do MERKATO, dodałbym 3 graczy do repry :

Foxy, Diablos, Szyna.

A za kogo ? ciężko mi powiedzieć...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 grudnia 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack, ja zawsze chetnie pomoge, ale co mozna zrobić 3 dni przed meczem, jeżeli mało kto trenuje, a mamy wymagajacego przeciwnika?

jak kogos interesuje, co by zrobil były kapitan, proszę bardzo:
wywalil bym diavela, bo on przez swoj net i tak nie może grać. jestem pewny, ze on to zrzumie, a jak będzie mial znow net, wroci.
poza tym wywalilbym dwoch graczy z tych, ktorzy nie pokazuja się na kwalifikacjach lub, o ile takich nie ma, tych, ktorzy ani razu nie dali rade się zakwalifikowac na zadna lub tylko jedna mape. o ile dobrze ogarnelem, to byliby to fan i chyba kamilos.

za to dodalbym diablosa, bo widac, ze chlopak chce i może.
oddo tez trenuje co każda runde i ma nie zle czasy, jego tez bym dolozyl.
no i oczywiście foxiego.
wymiana 3 na 3.
EDIT: chetnie tez szyna, ale on musi powiedziec, ze będzie dostepny w niedziele, bo w STC dopiaro na jednym meczu był.

potem ktos dogaduje się z graczami. będziesz w niedziele na meczu? jesteś przygotowany? jak tak, super, tren dalej i powiedz ktore trasy trenujesz.
robi się liste kto co trenuje.

pisze się do tych, ktozi jeszzce nie mieli za bardzo czasu na trening. wedlug listy prosi się, zeby trenowali te trasy, na których najmniej gryczy trenuje.

trzy dni przed meczem wiecej nie mozna zrobić.
no i k**wa trenic, sam mecz się nie wygra.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Racja mam pewne problemy z netem, a nawet jakbym nie miał to i tak nie mam motywacji do trenowania. DiabloS, Szyna i Foxy, też uważam, że oni powinni do repry dołączyć. Nie wiem jak będzie z moimi występami. Chciałem zostać kapitanem, ale widzę, że Jakub chętnie wróci na swoje stanowisko i wydaje mi się, że będzie tak dobrym kapitanem jak poprzednio, jakim na pewno ja bym nie był. A więc rezygnuję, ze stanowiska vce kapitana i oddaje miejsce w reprezentacji. Jeśli było by w czym chętnie pomogę wystarczy, że napiszcie na gg. Chciałem również zrobić malutkie podsumowanie w którym określę jak wg mnie dany gracz gra i się stara do tej pory reprezentować kraj. Mimo, że mnie długo nie było i się raczej nie pokazywałem to śledziłem graczy i ich zaangażowanie:

Bob- Wydaję się lekko znudzony, ale trenuje i widać tego efekty 7/10
Fan- Nie widzę, żeby jakoś specjalnie trenował, widziałem go tylko w 1 rundzie 2/10
Flagg- Nie widziałem w ogóle podczas nc 1/10
Hack- trenuje i jest obecny na meczach, ale widać, że nie ma za dużo czasu na trening 7/10
Jarecki- Nie wiem, czy grał na 1 mapie podczas meczów z NA, ale teraz go widać 5/10
Kamilos- Trenuje i gra w meczach, ale na razie nie bardzo mu to wychodzi 4/10
Metex- Nie widziałem by trenował 1/10
Nothing- Trenuje i gra bardzo dobrze, ale stać go na więcej 8/10
Nugget- Odkrycie tego roku, świetny gracz, widać, że się stara 9/10
Paweł- Nie widziałem by trenował 1/10
Rugger- Widziałem jak grał w meczu, nic więcej 5/10
Shadow- Pomimo dobrej formy nie zagrał w 1 meczu nie widzieć dlaczego. Sporo trenuje 7/10
Shief- Tu nie ma czego opisywać Smile 9/10
Wandal- bez oceny

Mam nadzieję, że zostaniecie mistrzami świata bo wiem, że was na to stać. Powodzenia!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie z repry na serwie bvg mówią, że jak chcesz jakub być kapitanem to git Smile

Ale powiedziałem, żeby sami napisali tutaj co i jak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli Jakub chce wrocic to jestem za ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 17 grudnia 2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

teraz mówię jako bezstronny obserwator Wink
1. Myśle, że nie tylko "Ludzie z repry na serwie bvg" mają zdanie w tej kwestii
2. Wiem, ze jest mało czasu i sytuacja wyjątkowa, dlatego rozumiem, ze jeśli w ogole to będzie to tytul kapitana tymczasowego?
3. Podoba mi się, ze wszyscy tak ganili Jakuba ze dwa miesiace temu (?) a teraz już puscili wszystko w niepamiec Wink może warto było uzyc wczesniej lagodniejszych slow, niz wyjsc na niekonsekwetnego bluzgatora?

A teraz od siebie: Ogolnie bardzo mi się podoba pomysl powrotu Jakuba na to stanowisko. Ponieważ skoro nie ma innych powaznych opcji, nie uminiejszajac, ze widac jak Jakub się stara, zna się na tym i ma dobre pomysly Smile Zycze Ci szczerze powodzenia

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
teraz mówię jako bezstronny obserwator Wink
1. Myśle, że nie tylko "Ludzie z repry na serwie bvg" mają zdanie w tej kwestii
2. Wiem, ze jest mało czasu i sytuacja wyjątkowa, dlatego rozumiem, ze jeśli w ogole to będzie to tytul kapitana tymczasowego?
3. Podoba mi się, ze wszyscy tak ganili Jakuba ze dwa miesiace temu (?) a teraz już puscili wszystko w niepamiec Wink może warto było uzyc wczesniej lagodniejszych slow, niz wyjsc na niekonsekwetnego bluzgatora?

A teraz od siebie: Ogolnie bardzo mi się podoba pomysl powrotu Jakuba na to stanowisko. Ponieważ skoro nie ma innych powaznych opcji, nie uminiejszajac, ze widac jak Jakub się stara, zna się na tym i ma dobre pomysly Smile Zycze Ci szczerze powodzenia


1. Tylko ludzi z repry powinni decydować, a czy grają na serwie bvg czy innym to nie ma znaczenia.
2. Na stałe
3. Nie wszyscy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 17 grudnia 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mogę być captain :X:X;yy;yy

Nie, ale tak na poważnie, to tylko JAKUB-ski się nadaje na tĄoU pozycję nadajęEU..

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:

Flagg- Nie widziałem w ogóle podczas nc 1/10


Gdybyś kochany Diav3lku wiedział jaka jest u mnie sytuacja to byś tak nie gadał. O szczegółach wiedzą ludzie z teamu i wie Scooter, ale niestety już go nie ma.
I oni mi jakoś nie wypominali.
Jednak sytuacja się poprawia i trenuję w miarę możliwości. Wydaje mi się, że umiem Flirta i postaram się stawić na kwali w niedzielę i dać z siebie wszystko.
Jednak nie obiecuję, bo jest jak jest.

Jeśli Cię to Diav3l nie uszczęśliwia, wal na gg, to Ci wytłumaczę, ale moich osobistych spraw na TMPL wrzucać nie będę.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie jestem z repry...
Ale Flagg, Diavel powiedział tylko że cie nie widział podczas NC, co jest prawdą, tak? Więc o co ci chodzi w sumie? Zaprzeczasz temu, że nie trenowałeś czy co? Bo ppwtórze- Diav napisał tylko że cie nie widział i tyle, nie robił jakiś wyrzutów Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 17 grudnia 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Może nie jestem z repry...
Ale Flagg, Diavel powiedział tylko że cie nie widział podczas NC, co jest prawdą, tak? Więc o co ci chodzi w sumie? Zaprzeczasz temu, że nie trenowałeś czy co? Bo ppwtórze- Diav napisał tylko że cie nie widział i tyle, nie robił jakiś wyrzutów Wink
a Flagg powiedzial tylko, ze mial powazne powody dla których go nie było, ale nie będzie ich podawal na tmpl. Oprocz tego napisal ze już wraca do gry. i tyle.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 17 grudnia 2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

psik napisał że są ważniejsze w tej chwili sprawy jeśli mamy wygrać Very Happy... więc niie ma co się sprzeczać co kto napisał. Razz spinać dupy reprezentanci Razz
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?