Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Niepowtarzalny wywiad z dziewczyną, na której leżał Brzerz!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 20:26    Temat postu: Niepowtarzalny wywiad z dziewczyną, na której leżał Brzerz! Odpowiedz z cytatem  

Łohoho, już chyba tylko nieliczne osobniki pamiętają, co się tam wtedy działo Very Happy

Niestety, e-miłość pomiędzy Madzialeną "Meg" Pastuszak oraz Dawidem "Brzerz-jeż" Dorociakiem nie przetrwała próby czasu. Ale do rzeczy. Na stronie BVG ukazała się arcy-ciekawa rozmowa z jedyną przedstawicielka płci żeńskiej w zespole "laleczek". Pech chciał, że jest to zawodniczka TrackManii i muszę marnować mój cenny czas na takie newsy.

W wywiadzie dowiadujemy się o wszystkich najbliższych sercu Magdaleny osobach, jej zainteresowaniach (a właściwie ich braku) oraz marzeniach na przyszłość (również tę najbliższą!). Co ciekawe, najczęściej pojawiającym się słowem w całym wywiadzie jest "Fefan", osobnik ten pojawił się tam aż ośmiokrotnie. A o mnie to już k**wa nie wspomnieli.

Całość znajdziecie pod tym adresem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
volkzz
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 32


PostWysłany: 22 grudnia 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super ważny news dla sceny... Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 22 grudnia 2009, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Happy cicho tam up...



a ten czy was też denerwuje ten redaktor ??

Cytat:
Dlaczego Ci się znudziło? Granie to przecież fajna sprawa, nawet wtedy, kiedy musisz obsługiwać zaledwie 4 przycisków podczas całego meczu.


Cytat:
gdyż z moich obserwacji wynika, że większości z nich do 18tki jeszcze spoooro brakuje.

Cytat:

Gracze TMNF we wszystkim posługują się tylko jedną dłonią...


jakby kurna nie wiedział cep że gra się 2 rękami albo padem -.-

(Dodano 22 grudnia 2009, 21:1Cool
nie wiem może za bardzo się czepiam ale denerwuje takie atakowanie TM co chwile ...

ale ogólnie wywiadzik fajny Smile) goood job Meg! Oops

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 grudnia 2009, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
Happy cicho tam up...


a ten czy was też denerwuje ten redaktor ??

Cytat:
Dlaczego Ci się znudziło? Granie to przecież fajna sprawa, nawet wtedy, kiedy musisz obsługiwać zaledwie 4 przycisków podczas całego meczu.


Cytat:
gdyż z moich obserwacji wynika, że większości z nich do 18tki jeszcze spoooro brakuje.

Cytat:

Gracze TMNF we wszystkim posługują się tylko jedną dłonią...


jakby kurna nie wiedział cep że gra się 2 rękami albo padem -.-

(Dodano 22 grudnia 2009, 21:1Cool
nie wiem może za bardzo się czepiam ale denerwuje takie atakowanie TM co chwile ...

ale ogólnie wywiadzik fajny Smile) goood job Meg! Oops


e tam, gadasz.

1. to mozliwa ironia, a jak nie, to przeciez prawda, ze gra się 4 przyciskami, o liczbie rak uzywanych nie było mowy.

2. prawda przeciez jak chodzi o srednia.

3. poprostu zart.

mnie raczej trochę dziwnie się wydawal ten jego styl, jakby magde podrywal i tak trochę jakby gadal z kims glupim (przyklad, ze lubi filmy komedia), ale magda ładnie mu odpowiedziala, jak np chodzilo o poezje muzyczna.

ja tam chetnie to przeczytalem.

(Dodano Wto Gru 22, 2009 9:29 pm)
edit:
także fajnie, ze nie wymyslala jakiś tam bzdet, ze co tydzien wychodzi na kluby, tylko powiedziala prawdę o sytuacji z przeprowadzeniem się do nowego miasta.

(Dodano Wto Gru 22, 2009 9:30 pm)
edit2:
admin, zepsulem forum, ratuj! O_O

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wydaję się spoko dziewczyna, przyjemny wywiadzik Smile
A rózowy kłaczek Fefan mnie przeraził Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wywiad calkime spoko, wreszcie zobaczylem jak wyglada Meg i Kyzzyn Smile

Cytat:
ze co tydzien wychodzi na kluby


Do klubów a nie, na kluby Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Redaktor przeprowadzający wywiad - beznadziejny. Mam do takich uraz po spotkaniu z profesorem Normanem Daviesem gdzie był też podobny typ zadający pytania: Zanim zadał pytanie mówił to i tamto, chwaląc się swoją wiedzą, co było zupełnie niepotrzebne i ludzie za mną słusznie szeptali aby się typ zamknął. Tutaj typozol nie chwali się swoją wiedzą, ale samym sobą. To jedyny minus wywiadu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
No wywiad calkime spoko, wreszcie zobaczylem jak wyglada Meg i Kyzzyn Smile

Cytat:
ze co tydzien wychodzi na kluby


Do klubów a nie, na kluby Razz


fota Meg+Kyzzn by chybeck Smile uprasza się też o wrzucenie zdjęcia Lewego z dowodu, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super wywiad i promocja sceny, miło się czytało, Blade faktycznie zaniżał trochę poziom, ale nadrabiałaś Wink

btw.
Magda !!! Jakub twierdził że to jest słabe ... no aghhh ...

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fuck, ten btw trochę mi się wymsknął spod kontroli ... nie wiem która część mojej wypowiedzi jest btw. w tym momencie Razz
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 22 grudnia 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wiem Jakub że to tak na żarty itd. ale właśnie to jak to pisze raczej fajnie się nie czyta ... :E
za to odpowiedzi Madziii... super Very Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niby się przyjemnie czytało, ale ni to pozytywny ni to negatywny artykuł wyszedł moim zdaniem. Gdyby mój ojciec rozmawiał godzinami z jakąś nastką na gadu to bym go chyba drugie tyle godzin wyśmiewał :pp Dlatego obraz jaki stworzył mi ten artykuł jest taki, że internet(tm) > life. Nasunęło mi się pytanie czy to nie przez TM straciłaś chłopaka? ^^ Wszak przyznacie chyba, że niewiele osób zaakceptowałoby takie relacje swoich dziewczyn z innymi chłopakami? Wink W ogóle dla mnie tacy "przyjaciele" dziewczyn to największe pasożyty :d Narażam się pewnie sporej części z was ale mówię to tylko jako neutralny obserwator, bo ja się tu emocjonalnie nie angażuję, a trochę szczerości nikomu nie zaszkodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JB na 100%, tylko Redtube może nas sądzić.

Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe, to o chłopaku to tak jakby cholernie nie Twoja sprawa. Razz Tak samo to czy moi znajomi to "pasożyty" i to jak spędzam swój czas. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 22 grudnia 2009, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Meg* napisał:
Maybe, to o chłopaku to tak jakby cholernie nie Twoja sprawa. Razz Tak samo to czy moi znajomi to "pasożyty" i to jak spędzam swój czas. Smile
i to ze wspominasz o mnie w praktycznie każdym pytaniu w wywiadzie tez!!!! Smile Nice Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 3:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przesadzasz Psik, ja tam czasem gram sobie jedną ręką nawet Laughing Chociaż redaktor to oczywiście nie taki pro jak ten w "słynnym" wywiadzie ze Scooter'em Fox'em na kdteam.pl Happy . (Chociaż... nie no, serio tam byłes lepszym redaktorem : P ).

Na szczęscie, mimo usilnych prób Blade'a, większość wywiadu to wypowiedzi Madzi, więc się przyjemnie czyta Razz

P.S.
Nikt mnie, jako uhahanego bahatera drugiego planu ostatniego zdjęcia, nie pytał o zgode na jego umieszczenie! Happy (joke ofc Razz ). A korzystając z okazji to poprzyjcie mnie i powiedzcie Jakubowi, że koszulka w której jestem jest czerwona, a nie, jak stwierdził jakiś czas temu - różowa (i może jeszcze duża i włochata? Very Happy )

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pyszo napisał:
Nikt mnie, jako uhahanego bahatera drugiego planu ostatniego zdjęcia, nie pytał o zgode na jego umieszczenie! Happy (joke ofc Razz ). A korzystając z okazji to poprzyjcie mnie i powiedzcie Jakubowi, że koszulka w której jestem jest czerwona, a nie, jak stwierdził jakiś czas temu - różowa (i może jeszcze duża i włochata? Very Happy )


Jest różowa. Czy włochata to nie wiem, ale na różową wygląda. Może kiedyś była czerwona...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać że normalna dziewczyna Wink A co w obecnych czasach jest rzadkoscia. Chodze do liceum, a nawet tutaj mysle ze nie znalazlo by się kobity, która by potrafiła się w ten sposób wypowiedzieć. Z gracją, humorem, niekiedy inteligentnie Happy Ogólnie podobało mi się Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shakur
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajny wywiad i fajne fotki, pierwsza mniam Smile

Co do powyzszych wypowiedzi, to po prostu zazdrosc przemawia, bo ja na ten przyklad chcialbym być otoczony przez nascie pan i wcale bym się z tym zle nie czul, a wprost przeciwnie Smile


Co do duzej ilosci czasu spedzanego przed kompem to kazdego jest to indywidualna sprawa i nie nalezy tego osadzac, jeden lubi spedzac czas w pubie inny w gorach a jeszcze inny przed kompem i co to za problem Smile

btw Nie uznaje slowa 'no life' - za 50 lat i tak pewnie wszyscy będziemy podlaczeni do kompa na stale i nikt się z domu ruszac nie będzie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?