Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mistrzostwa Polski TMNF Tczew 2010?
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:06    Temat postu: Mistrzostwa Polski TMNF Tczew 2010? Odpowiedz z cytatem  

Za górami, za lasami, za morzami, za rzekami, żył przed bardzo wielu laty król potężny i bogaty... Nooo, może nie był on taki potężny, zresztą nawet nie był królem, tylko księciem, w każdym razie na imię mu było Sambor. Kasy i władzy jednak trochę miał, więc przeniósł stolicę swojego księstwa do Tczewa (ze wsi, która na dzień dzisiejszy liczy 414 mieszkańców). Z racji jego inicjatywy, miejscowość ta otrzymała prawa miejskie w 1260 roku (co ciekawe, Rada Miejska powstała dwa lata wcześniej i była pierwszą w dziejach Polski). Jak łatwo policzyć, równe 750 lat od tego wydarzenia mija w przyszłym roku. Tylko pytanie, czemu akurat jakiś turniej miałby odbyć się na takim zadupiu? Po to, żebym chociaż raz nie musiał zapindalać pociągiem przez pół Polski! [more]

Mistrzostwa Polski TrackMania Nations Forever Tczew 2010

A już na poważnie, projekt jakim są Mistrzostwa Polski TrackMania Nations Forever Tczew 2010 to, skromnie mówiąc, mój pomysł, na który napaliłem się jak japierdole! Wyobraźcie sobie, że organizacja w sumie pierwszego w miarę poważnego LAN-a tylko i wyłącznie w TMN (wliczając nawet bilety dla ośmiu uczestników) to mniej więcej dwudziesta piąta część kosztów budowy... zegara słonecznego w moim miasteczku. Najlepsze, że zegar ten znajdzie się w szadole, więc zbytnio swojego zadania nie spełni. Okazją do tak kosztownej inwestycji jest wspomniany już jubileusz 750-lecie miasta Tczewa. Ponadto do naszej największej nadwiślańskiej wioski wpadną trzy „gwiazdy” „światowego formatu” pokroju In-Grid, Kate Ryan i ktoś tam jeszcze. A wracając do wydatków związanych z turniejem, jeśli znajdą się dodatkowi sponsorzy to miasto straci ledwie grosze (zresztą nawet przy pełnych kosztach to grosze), za to my będziemy mieli MEGAWYJEBISTY turniej z największą dotychczas pulą nagród (oczywiście mam na myśli rozgrywki wyłącznie z udziałem TM a nie jakieś grupowe wyloty do Francji, Stanów czy Chin).

I właśnie w związku z taką ajdiją, która narodziła się w mojej główce pewnej nocy, postanowiłem zaraz następnego dnia wziąć się do roboty. O pomoc w temacie „jak się za to zabrać” poprosiłem redaktora miejskiej gazety. Okazało się, że ostatnie jakieś tam walne zgromadzenie dotyczące obchodów 750-lecia miało miejsce tydzień wcześniej. No ale cóż, zawsze można wprowadzić poprawki, więc jeszcze tego samego dnia przez 15 minut gadałem przez telefon z Redem, w sumie to prowadziłem monolog a on przytakiwał mi jak debilowi. Zacząłem rozglądać się za wynajmem komputerów, spankiem dla paru osób i ewentualnym miejscem rozegrania finałów Mistrzostw (do dziś nie mam tego dnia usprawiedliwione w szkole).

Przy okazji zapraszam do przeczytania informacji, która ukazała się w... jutrzejszym wydaniu Gazety Tczewskiej:

Swoją cegiełkę do programu obchodów 750-lecia Tczewa chcą dorzucić fani sportów elektronicznych. Wnioskują do władz miasta o wsparcie idei organizacji w grodzie Sambora mistrzostw kraju w wyścigach samochodowych TrackMania Nations Forever.

Dlaczego akurat ta gra i dlaczego właśnie Tczew? Między innymi dlatego, że tczewianinem jest Damian Trela, uczeń LO im. Skłodowskiej-Curie, który w tym roku wygrał polskie eliminacje w TrackManii do jednego z największych turniejów w sportach elektronicznych na świecie - World Cyber Games 2009. W listopadzie reprezentował nasz kraj w światowym finale w chińskim Chengdu. Damian uplasował się w połowie stawki, co jak na debiut w walce z najlepszymi jest znakomitym wynikiem. Pomysłodawcy liczą na wsparcie władz miasta.
- Impreza rangi krajowej przyczyniłaby się w znacznym stopniu do urozmaicenia obchodów 750-lecia miasta – piszą w liście do prezydenta Zenona Odyi. - Informacje o zawodach ukazałyby się na największych serwisach internetowych, a także na wielu mniejszych witrynach traktujących o sportach elektronicznych, co jednocześnie zapewniłoby promocję miastu i jego jubileuszowi.
Eliminacje do turnieju, w których bierze udział nawet kilkuset graczy, odbyłyby się on-line, a do Tczewa przyjechałaby w czerwcu tylko najlepsza ósemka.
- Rozgrywki, których finały miałyby się odbyć na żywo podczas spotkania najlepszych zawodników w kraju podniosłyby prestiż zawodów – przekonują pomysłodawcy. - Co za tym idzie, chętnych do wzięcia udziału w takim turnieju byłoby znacznie więcej.
Do prośby dołączono plan rozgrywek oraz szczegółowy kosztorys organizacji turnieju. Suma nie jest wygórowana, ponieważ nie przekracza 9 tys. zł. Gdy odejmiemy od niej wkład sponsorów, którzy zawsze chętnie dokładają się do tego typu imprez, koszta mistrzostw nie będą znacznym obciążeniem dla budżetu miasta. Fani e-sportu liczą na pozytywne rozpatrzenie prośby. My również!



Pismo skierowane do Prezydenta Miasta Tczewa

Następnie z pomocą przyszła znana wszystkim z organizacji warszawskiego geek-LAN-a Kyzzn. Po bardzo romantycznej nocy spędzonej na GG oraz TS-ie, po setkach wypowiedzianych sobie nawzajem słów, raz cieplejszych, raz nieco mniej, udało nam się stworzyć finalną wersję pisma do Prezydenta Tczewa. Nie będę się rozpisywał, co ono zawierało, bo i po co, tylko po prostu wkleję (prawie) całą zawartość dokumentu.

Szanowny Panie Prezydencie,

ze względu na planowane rozgrywki Mistrzostw Polski w sportach elektronicznych na platformie TrackMania Nations Forever, a w szczególności turnieju finałowego, chciałbym zwrócić się do Pana z uprzejmą prośbą o pomoc w organizacji tychże zawodów.
Organizacją takich turniejów zajmuję się od ponad trzech lat. Wszystkie dotychczasowe zmagania odbywały się jednak za pośrednictwem Internetu. Uważam, iż nadszedł czas na wykonanie kolejnego kroku w kierunku profesjonalizacji zjawiska, jakim są sporty elektroniczne. Takim krokiem mogłoby być przeprowadzenie indywidualnych mistrzostw naszego kraju „off-line”, czyli nie przez Internet.
Istnieje szereg powodów, dla których Mistrzostwa te miałyby odbyć się właśnie w Tczewie. Przede wszystkim, impreza rangi krajowej przyczyniłaby się w znacznym stopniu do urozmaicenia obchodów 750-lecia miasta. Informacje o zawodach ukazałyby się w lokalnej prasie (Gazeta Tczewska), na największych serwisach internetowych (onet.pl, wp.pl), a także na wielu mniejszych witrynach traktujących o sportach elektronicznych, co jednocześnie zapewniłoby promocję miastu i jego jubileuszowi. Poza tym, wielu tczewian interesuje się e-sportem, a niektórzy z nich są nawet reprezentantami Polski. Na naszej platformie jest to aż dwóch zawodników na piętnastoosobowy skład drużyny narodowej, która w ostatnich Mistrzostwach Świata zajęła piąte miejsce. Jeden z tej dwójki, jako jedyny Polak, wziął w tym roku udział w światowych finałach World Cyber Games, czyli prawdziwej olimpiadzie sportów elektronicznych. Podobnie jak Igrzyska Olimpijskie, miała ona miejsce w Chinach, czyli w kraju, gdzie e-sport jest oficjalną dyscypliną sportową.
Rozgrywki, których finały miałyby się odbyć na żywo podczas spotkania najlepszych zawodników w kraju podniosłyby prestiż zawodów. Co za tym idzie, chętnych do wzięcia udziału w takim turnieju byłoby znacznie więcej.
Chciałbym prosić Pana o wsparcie finansowe przedsięwzięcia oraz patronat nad rozgrywkami. Kwota, o której mowa, nie przekroczyłaby 9 tysięcy złotych. Ponadto, próbuję nawiązać współpracę z różnymi firmami, które mogłyby być sponsorami naszych zawodów, dzięki czemu koszty turnieju znacznie by zmalały. Szczegółowy kosztorys wraz z proponowanym planem rozgrywek znajduje się w załączniku do niniejszego pisma.
Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. W razie wątpliwości proszę o kontakt – chętnie odpowiem na wszelkie pytania lub udzielę dodatkowych wyjaśnień.


Dla upierdliwych przesyłam wersję .doc która zawiera dane Basera, więc ściągać i robić mu wjazd na chatę, jeśli turniej nie wypali! Dane Basera pod tym adresem!!!


Plan rozgrywek Mistrzostwa Polski TrackMania Nations Forever Tczew 2010

Jak zwykle przy układaniu terminarzu, trzeba było rozpocząć od dupy strony. Obchody 750-lecia zaplanowane są na trzeci tydzień czerwca, a koncerty wspomnianych „gwiazd” konkretnie w sobotę 19 czerwca. Zdecydowaliśmy się więc właśnie na ten dzień jako dzień rozegrania finału Mistrzostw. Planowo finały zakończyłyby się około godziny 18:00. Aby uczestnicy przyjechali na Pomorze w miarę wytrenowani, postanowiliśmy dać dwa tygodnie czasu na trening finałowych tras, tak więc przy finale LB widnieje data 6 czerwca, natomiast przy finale WB - 30 maja (finałowy mappack zostanie udostępniony po wyłonieniu całej ósemki finalistów, czyli po finale drabinki przegranych).

W takim, nieszczęśliwym niestety, wypadku, całość musi rozpocząć się w dzień Święta Narodowego Trzeciego Maja, które, tu info dla niezorientowanych, obchodzimy trzeciego maja. Tydzień no-life'owania na jednej mapce i najlepszych 32 zawodników awansuje do fazy play-off. Na początku grupy ośmioosobowe, z których do kolejnej rundy awansuje połowa. Dalej grupy czteroosobowe, przy czym w drugiej rundzie WB awansuje dwóch najlepszych, natomiast w trzeciej aż trzech i będzie to awans bezpośrednio na tczewskie finały. Nieco inaczej ma się sprawa w drabince przegranych. Tam startujemy z grup czteroosobowych, awansuje po dwóch, lecz dalej o utrzymanie w turnieju będzie walczyło 16 osób, z racji spadku z Winners Bracket. Finał LB to mecz najlepszej szóstki przegranych, z których do Tczewa będzie mogło przyjechać tylko dwóch.

Na miejscu prawdopodobnie rozgrywki toczyłyby się na Bulwarze Nadwiślańskim. Miejmy nadzieję, że będzie ciepło, gralibyśmy pod namiotami, a Bulwar to w sumie jedyna lokalizacja, gdzie będzie odpowiednia ilość obserwatorów. Tym samym, miasto powinno być bardziej zadowolone z turnieju.

Całość, dość ładnie rozrysowaną w Excelu, pobrać można klikając w ten link. Dokument zawiera drabinkę wygranych, drabinkę przegranych całego turnieju, drabinki obowiązujące na finałach oraz zebrany w jedną kupę terminarz zmagań.


O Tczewie

„Osadnictwo na terenie Tczewa należało do najstarszych na Pomorzu Gdańskim, znaleziska archeologiczne wskazują, że okolice Tczewa były zasiedlone przez człowieka już ok. 3000-1700 lat p.n.e.” (by Wiki). Już wspominałem, że Sambor chciał stworzyć metropolię i że powstała pierwsza Rada Miejska. To w Tczewie wybuchła II Wojna Światowa, o godzinie 4:34. Powstała tu pierwsza Szkoła Morska w kraju oraz pierwsze (i jedyne) Muzeum Wisły. W roku 1857 powstał most na Wiśle o długości 837 metrów, był on wówczas jednym z najdłuższych na świecie, a jego budowa pochłonęła 4 miliony talarów!

W mieście działa klub sportowy Gryf Tczew, którego największym sukcesem od roku 1922 (była to wtedy Unia, dwa lata później powstała Wisła, w tym roku się połączyli) jest awans do ligi podwórkowej. Mamy całkiem dobrych bokserów, najlepszy na Pomorzu klub piłki ręcznej (przynajmniej w moim roczniku – dwie koleżanki z klasy tam grają i były wyczytane w komunikacie szkolnym!). Istnieje też Tczewski Klub Karate-Do, który od kilku lat jest jednym z najlepszych klubów karate na Pomorzu.

Jednym z Honorowych Obywateli Miasta jest Lech Wałęsa (sic!), natomiast superstarami urodzonymi w naszej wiosce są: ś.p. Grzegorz Ciechowski (muzyk – chodził do szkoły w budynku po Szkole Morskiej, tera ja tam łażę); Grzegorz Kołodko (wykładał w Stanach i gada z amerykańskim akcentem, nudziarz, byłem na jakiejś tam jego wystawie, gdzie „przemawiał”, ale też chodził do tej samej szkoły co ja); Sebastian Wenta (Wicemistrz Świata Strongman 2007, ta sama podstawówka co ja); Piotr Trochowski (niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia, obecnie gra w HSV z numerem 15, jebać PZPN).


Wizyta w Urzędzie Miejskim w Tczewie

Poniedziałek miał być bardzo ważnym dniem i tak też się stało. Spotkałem się face2face z Zenonem Drewą, wiceprezydentem miasta ds. sportu, oświaty i pewnie czegoś tam jeszcze. Ale nie, „odsyłam pana do wydziału oświaty, kultury i sportu...”. Ok, poszedłem więc tam, do kolesia, który zapindalał w zeszłym roku do Izraela na rowerze. Powiedział mi, że jego syn gra w CS-a i wie, że Polacy są dobrzy w tę grę. Poza tym martwi się o swojego potomka w związku z tą grą. Pewnie myślał, że synuś zostanie seryjnym mordercą, jak przecież 99 procent CS-owców po trzech dniach grania.

A co do samego turnieju, to wyraźnie dało się wyczuć aprobatę w jego słowach, aczkolwiek formalnie jest na to za późno, bo do 28 grudnia trzeba wypełniać wnioski na przyznanie funduszy, poza tym takie coś nie może być podpisane przez osobę prywatną, tylko jakieś coś pokroju firma. Tutaj dochodzimy do sytuacji, w której przydałaby się pomoc najlepiej któregoś z multigamingów, tych z naszego kraju, rzecz jasna. Kasa zostałaby przelana na konto takiej organizacji i można by zacząć działać. Ale mówię, należałoby to wykonać do 28 grudnia, co jest nierealne. Jedyna opcja to zaczekać do marca, konkretnie do ostatniego czwartku tego miesiąca, kiedy to będą wprowadzone ostateczne korekty funduszy na obchody jubileuszu.


Poszukiwanie sponsorów

Oczywiście, jeżeli impreza ma wypalić, musi być mamona. Głównie ma ona pochodzić z budżetu miasta, ale wiadomo, że im mniej od nich wyżydzimy, tym większe... szanse na rozegranie czegoś podobnego w przyszłym roku. DLATEGO OGŁASZAM APEL!!! Jeśli ktokolwiek z Was jest w stanie załatwić dosłownie cokolwiek – od smyczy i koszulek (nie no, przesada), przez banery i wyświetlacze, po sam sprzęt komputerowy oraz gotówkę – proszę niezwłocznie o skontaktowanie się ze mną zaraz po Nowym Roku, bez względu na jej formę, będzie to nieoceniona pomoc!

Sam zajmę się poszukiwaniem jakichś lokalnych firm, sklepów i tym podobnych, które mogłyby zarzucić czymś od siebie, np. Carrefour opakowaniem nieświeżych parówek albo Wydawnictwo Pomorskie darmową dożywotnią prenumeratą jednej ze swoich gazet. Szanse powodzenia, z racji wieku, niewielkie, ale od czego są znajomości.


Spytacie więc, po jaką cholerę w ogóle ten z deka przydługi post?

Ano po to, żeby w końcu mieć w naszej głupiej no-life'owej gierce LAN z prawdziwego zdarzenia. Nawet jeśli miasto odmówi jakiejkolwiek współpracy, będę się za wszelką cenę starał zorganizować finały PITMC u mnie na wsi (wtedy w grę wchodzi zmiana daty, bo być może, że ta obecnie wybrana nie jest najwłaściwsza). Oczywiście nie jestem zdolny sam tego wszystkiego ogarnąć, DLATEGO POWTARZAM APEL!!! Jeśli ktokolwiek z Was jest w stanie załatwić dosłownie cokolwiek – od smyczy i koszulek (nie no, przesada), przez banery i wyświetlacze, po sam sprzęt komputerowy oraz gotówkę – proszę niezwłocznie o skontaktowanie się ze mną zaraz po Nowym Roku, bez względu na jej formę, będzie to nieoceniona pomoc!


NA KONIEC MEGA MEGA PODZIĘKOWANIA DLA OSÓB, BEZ KTÓRYCH KOMPLETNIE BYM NIE WYROBIŁ:
  • Martuli Kyzznuliza wytykanie mi błędów stylistycznych, ortograficznych, gramatycznych, interpunkcyjnych, słowotwórczych, fonetycznych, słownikowych, składniowych, frazeologicznych, fleksyjnych i wszystkich innych przez mnię popełnionych podczas pisania listu do Prezydenta Tczewa oraz tworzenia pozostałych tabel, kosztorysów i innych tym podobnych dupereli;
  • Basutownika Baseraza skopiowanie planu rozgrywek PITMC z poprzedniej edycji i zmianę daty na rok 2010 oraz osobisty podpis pod pismem do Pana Prezydenta, co jest równoznaczne z tym, że niechcący wywalił swojego teammate'a IrRedzika z pozycji głównego organizatora turnieju;
  • IrRedzikaza dobrowolne oddanie materiałów z PITMC 2009 oraz przywrócenie strony turnieju po dwóch tygodniach od pierwszej prośby, która z czasem przerodziła się w groźbę, stwierdziłbym nawet, że w szantaż;
  • Przemysława Zielińskiego (redaktor Gazety Tczewskiej)za udostępnienie kilku tajnych informacji z życia lokalnych polityków, ich planach na przyszłość oraz wielkości zarobków na święta a także cały przyszły rok;

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:20    Temat postu: Re: Mistrzostwa Polski TMNF Tczew 2010? Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:

Basutownika Basera – za skopiowanie planu rozgrywek PITMC z poprzedniej edycji i zmianę daty na rok 2010


Pffffffff ... caly dzień siedzialem nad tymi tablekami.

A logo to kto zrobil ? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, pominalem ta czesc o Tczewie, bo nie chce mi się az tyle czytac ;] co do samej idei, naprawdę super, i chociaż nie mam szans na finaly, to i tak się tam wybiore ( o ile nie będę mial w tym czasie egzaminow). z tym terminem to wlasnie ciezka sprawa, bo ta czesc sceny która studiuje, ma duze szanse na sesje w tym czasie :/ chociaż zycze Ci, zeby się udala ta cala sprawa z miastem i wspolnymi obchodami, to jednak chcialbym tez zeby odbylo się to nieco pozniej (jakos w polowie lipca np ;]).

ajdija swietna, GL Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna inicjatywa! Już moja mama prawie się załamała, że znowu będę grał zamiast się uczyć Happy. Teraz byle by się udało!! i do zobaczenia w Tczczewie ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zajebista! inicjatywa, nic tylko życzyć powodzenia, teraz tylko nolifować i się dostać do grona finalistów ;d Same pozytywne wiadomości an koniec roku, jeśli ten lan wypali to będzie duży kop w przód dla naszej małej sceny ;d
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pier*ole, to chyba najdłuższy news jaki czytałem Very Happy.

W liście do Prezydenta bym zmienił jeden wyraz: "Uważam, iż nadszedł czas na wykonanie kolejnego kroku w kierunku profesjonalizacji zjawiska, jakim są sporty elektroniczne. Takim krokiem mogłoby być przeprowadzenie indywidualnych mistrzostw naszego kraju „off-line

Pierwszy wyraz "krok" zamienić na "etap", bo powtórzenie tego samego wyrazu jest nie tyle co błędem a nieestetyczne Razz

I coś tam jeszcze widziałem do poprawy ale umsknęło mi Smile

W każdym bądź razie powodzenia w tym przedsięwzięciu Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszcik, a nie masz tak, że jak coś piszesz, a potem czytasz, to jednego dnia Ci się podoba, drugiego nie, trzeciego poprawiasz to, co poprawiłeś dnia drugiego, w kolejnym dniu wracasz do pierwszej wersji, aby za 2 dni znów wszystko przeredagować i w ogóle? Ja tak mam Very Happy No ale nieważne (źle nie jest) ;D Ważne jest to, żeby message był clear i żeby się udało! Very Happy Trzymam kciuki Very Happy Za urzędników, pogodę i brak sesji studentów też! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh Abszt, to tylko ~16500 znakow Razz

Z data może być roznie, jeśli miasto ma to wesprzec, to musi zostac 19 czerwca, bezdyskusyjnie Smile jeśli się nie uda, date mozna zmienic, ale wtedy nagrody nie będą tak wysokie jak zaplanowane Smile

Ogolnie dzięki wszystkim za mile slowa Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No no no chyba cała noc tego njusa pisales Razz
Co do samego pomyslu to dobry sposob na wypromowanie miasta (nie liczac koncertow itd) a druga sprawa to to ze to calkiem neidaleko szczecina jest wiec musze przytrenic do czerwca zeby się tam dostac :wink:

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SZYNA JUŻ CZEKA Very HappyVery Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ja pierdzielę... z grubej rury mi teraz przywaliliście z tym newsem. Konkretna inicjatywa. Zgłaszam się jako maskotka! (Bardzo chciałbym pomóc w przedwsięwzięciu, ale prócz mojej kolecji ok. 15 niepotrzebnych smyczy, nie mogę nic pomóc...ech... :/ )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty i maskotka... chociaż w sumie... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wutek
Jeździ konno


Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 19


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

git pomysł, tym bardziej, że mam niedaleko i z przyjemnością wpadnę pooglądać bociarzy:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem kiedyś romans z laską z Tczewa Very Happy

Btw, mój Włocławek jest starszy o parę lat Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 grudnia 2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no Shad GZ za pomysl i GL w realizacji. Terminy mi pasuja idealnie gdyz w tym roku mature mam i w maju już się raczej uczyc nie będę wiec będzie nołlajfowanie na calego^^ Szkoda ze tak daleko od wawy, ale co tam;p Jeszcze raz GZ i GL Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to się nazywa inycjatywa, ładny pomysl, shad.
będziesz mial z tym strasznie dużo pracy.

ja bym tam jeszcze raz podkreslil, ze te strony esportowe, na ktore masz zamiar dac te informacje, czyta wiele tysiecy ludzi i ze esport przyciage wielka ciekawosc specialnie mlodych ludzi, wiec reklama dla trzewa może być nie zla.
także zaproponuj nazwe mistrzostw + Trzew 2010, takj jak np Mistrzostwa Europy + Poland/Ukraina 2012,i ze ta nazwa miasta będzie uzywana przymusowo w newsach itp.

jeszcze raz powodzenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przecież jest Tczew 2010 wszedzie palko gópia Sad

a na poprawki do pisma już troszke za pozno, bo zostalo ono wyslane, przeczytane i tydzien pozniej o nim rozmawialem w urzedzie:F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX s4JL4s
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 114
Skąd: Stg/Gdańsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadzik i reszta ludzi którzy Ci pomogli, good job! Very Happy
Inicjatywa jest świetna, mieszkam niedaleko więc jakby co proponuję swoją pomoc w czymkolwiek Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
przecież jest Tczew 2010 wszedzie palko gópia Sad

a na poprawki do pisma już troszke za pozno, bo zostalo ono wyslane, przeczytane i tydzien pozniej o nim rozmawialem w urzedzie:F


widze, ze jest.
ale masz podkreslac w kazdej przyszlej rozmowie z każdym odpowiedzialnym, ze przymusowe tak będzie.

a teraz skasuj "palko gopia" ty nubie, bo jak wejdzie tu prezydent, zdiwi się trochę, komu tu daja do dyspozycji 9k pln.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super inicjatywa, chciałbym się osobiście pojawić Wink
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?