Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dysk przenośny i pendrive do zgarnięcia!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 27 grudnia 2009, 2:23    Temat postu: Dysk przenośny i pendrive do zgarnięcia! Odpowiedz z cytatem  

Mam dla was propozycję. W uczelni w moim mieście, organizowany jest konkurs na logotyp kół naukowych. Pomyślałem, że jest tu paru dobrych grafików i dawałbym co niektórym z was 99% szans na wygraną, znając ludzi z kół, twierdzę, że ich prace będą pachnieć kupą Smile Warunkiem wzięcia udziału jest należenie do jednego z tych kół. Sam do żadnego nie należę, ale z tą kwestią sobie poradzę... zawsze można dołączyć Very Happy Z tego prostego względu prace byłyby podpisane moim nazwiskiem, a autor musiałby zadowolić się nagrodą. I teraz prosta zasada - jeżeli ktoś ma ochotę się w to bawić, proszę bardzo. Jeśli nie, wasza strata Razz Ja tam i tak miałbym z tego tylko jakieś punkty dodatkowe na uczelni.

A teraz kilka najważniejszych informacji dla chętnych:
- konkurs dotyczy stworzenia logotypu dla kół naukowych: Koła Naukowego Informatyki Stosowanej i Koła Naukowego Ekonomii
- w logotypie ma być nazwa koła i nazwa uczelni "PWSZ w Ciechanowie"
- termin: do 14 stycznia 2010
- technika pracy dowolna (w przypadku malowania kredkami, potrzebny jest skan Wink )
- dysk przenośny jest za 1. miejsce
- pendrive za wyróżnienia

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Ja zgarniam chwałę (Happy), a ktoś nagrody Smile Trochę bardziej wartościowe niż xxxx miedziaków Wink Jeśli nie będzie chętnych - trudno. Sam w tym udziału brać nie będę, a nikt ze znajomych również, więc i nikomu kogo lubię w tym nie przeszkodzę, dając taką możliwość wam Wink

Jak coś, możecie pisać na gadu - wyślę oryginalny regulamin.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 27 grudnia 2009, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dysk przenośny by się przydał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NN~ aryS
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 grudnia 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nowe pendrive by uszedł ;D może coś miźne w Psie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?