Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Saphir - Trasy :P
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saphir
Jeździ konno


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 12


PostWysłany: 26 grudnia 2006, 19:56    Temat postu: Saphir - Trasy :P Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze, witam wszystkich forumowiczów Very Happy Postanowiłem robić trasy i wklejać je w tym temacie Twisted Evil . Zrobiłem ich co prawda więcej, ale uznałem, że nie nadają się do ujrzenia światła dziennego Cool . Z powodu mojego błędu ściągnojcie tą trasę z postu nawro.

Mam nadzieje, że wam się spodoba :wink:


EDIT.
No dobra nawro, ale czy podoba Cie się? I dzięki wielkie Very Happy

_________________


Ostatnio zmieniony przez Saphir dnia 26 grudnia 2006, 20:35, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To już od razu mam co powiedzieć. Podałeś zły link do tej trasy. Dobrze że jest nowa i zdążyłem ją wychwycić na stronie Nations eXchange.



Nie korzystaj z tego linka, kończącego się "auto#auto", bo on tak naprawdę nigdzie cię nie zaprowadzi. Szukaj na stronie swojej trasy tzw. "external link".

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Saphir
Jeździ konno


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 12


PostWysłany: 29 grudnia 2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oto moja nowa trasa. Nazywa się Hawker i moim zdaniem jest pół-szybka, bo w niektórych miejscach trzeba zwalniać, a w niektórych ostro pędzimy do przodu. Mam tylko jedną uwagę: po pętli jest checkpoint i słupki, a po nich zeskok. Radzę przed nim zwolnić, choć jest zaznaczony. Intra nie mam, bo po prostu nie potrafie Razz Zmian kamer niema, bo prakktycznie nie ma po co Laughing .
Daję oczywiście samą trasę:

Zapraszam do ściągania i oceniania.

[ Dodano 01 stycznia 2007, 16:34[/i] ]
Po kilku dniach przerwy zrobiłem nową trasę. Oto ona:

Daje ją tu z cichą nadzieją, że ktoś ją sprawdzi i skomentuje, ale pewnie tak się nie stanie... Sad
Enjoy it!

[ Dodano 01 lutego 2007, 11:29[/i] ]

[ Dodano 01 lutego 2007, 22:03 ]

Ech... Zrobiłem następną trasę... Mam nadzieję, że się komuś spodoba, choś i tak pewnie niekt jej nawet nie ściągnie...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?