Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
STML2 + admin na ESL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 lutego 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pszczoła, wez mnie nie wkurwiaj bo cie pierdolne Mad (poprosze warna co by się uspokoic)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
koziol
Jeździ konno


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 75
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 lutego 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Pszczola - 100% poparcia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 02 lutego 2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

BVG też w dupę...
Czyli w 1. kolejce wygrały tylko MD, P4G i ŃP.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 03 lutego 2010, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym raczej powiedział, że to nie my pokazujemy jaką kupe byśmy zrobili w pierwszej lidze, tylko jak OFF by sobie tam dobrze poradziło : )
chociaż jak wyżej mówili - mecz był do wygrania Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przed rozpoczęciem każdy jest do wygrania Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 03 lutego 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej no, myślałem że FF wygra, ale cóż :?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 03 lutego 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

King, imo przeciwnie - po zakonczeniu każdy jest do wygrania z reguły, tsak było np. z Dignitasem w stc u nas : D
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 lutego 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratki Fist, wynalazłeś coś nowego, nie wiem, jak to nazwać... ale żeby wygrać mecz po fakcie to gratulacje, jeszcze czegoś takiego nie widziałem ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 lutego 2010, 4:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jemu chodziło raczej chodziło o to, na co ja ostatnio zwróciłem uwagę, jeśli chodzi o zachowanie ludzi po porażce. Mianowicie, po niemal każdym przegranym meczu nie-do-zera pada stwierdzenie, albo przynajmniej mamy odczucie (a raczej iluzje), że był to mecz do wygrania (bo przecież "skoro wygraliśmy jedną rundę, to równie dobrze mogliśmy wygrać 7"... Laughing )
_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 lutego 2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol iam, nc : x jak odpowiadasz na jakiś post, to przeczytaj dokładnie jego całość, a nie co drugie słowo : D
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 04 lutego 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist Mad znowu nie zrozumiałeś. Iamowi chodziło o to, że napisałeś, że mecz jest do wygrania po jego zakończeniu, a powineneś napisać zamiast "jest" słowo " był" Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 lutego 2010, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol, zarówno przy słowie 'jest' jak i przy słowie 'był' bez problemu można zrozumieć co miałem na myśli ; )
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 lutego 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pyszo napisał:
Jemu chodziło raczej chodziło o to, na co ja ostatnio zwróciłem uwagę, jeśli chodzi o zachowanie ludzi po porażce. Mianowicie, po niemal każdym przegranym meczu nie-do-zera pada stwierdzenie, albo przynajmniej mamy odczucie (a raczej iluzje), że był to mecz do wygrania (bo przecież "skoro wygraliśmy jedną rundę, to równie dobrze mogliśmy wygrać 7"... Laughing )

az ci musze pogratulowac za te uwagę, pyszo.
wiadomo, ze porazka nie jest mila, ale ostatnio prawie każdy mecz przegrany "był do wygrania", wierzac w komenty na tmpl.
nie tylko, ze ktos przegral, ale jeszcze chce uratowac sytuacje, piszac, ze niby moglby wygrac dany mecz, co jest dwukrotnie zalosne, bo wynik się przeciez nie zmieni.

zeby nie było, nie mam nikogo konkretnego na mysli, ale rzeczywiście i ja zauwazylem rosnaca tendencje do narzekania i zalenia się ostatino i musze stwierdzic, ze nie milo się to czyta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 lutego 2010, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub no masz browara za to ode mnie ! Widzę, że nie tylko ja zauważyłem taką tendencję ;]

A Ty Fist nie czepiaj się szczegółów, chociaż ja rozumiem, dla Trybuny pracowałeś, to ogar z rozumieniem pisania masz... ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 04 lutego 2010, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co zauważyłem często do tych opinii dodawane jest jeszcze "powodem jest niewytrenowanie map" " powodem jest brak czasu na gre" "powodem jest problem kadrowy" "powodem jest pozna godzina meczu ; o" ( tu tak wymyśliłem Smile ) ale chodzi o to ze strasznie dużo osob po przegranym spotkaniu do tego wyniku dodaje masę takowych smiesznych komentarzy majac na celu to aby ktos pomyślał ze jednak oni prawie wygrali, ze jednak oni stawiali opor a tylko MALUTKI niefart był przyczyna ich porażki.

Warto zanzaczyc ze przy WYGRANYM spotkaniu nikt nie pisze " bo przeciwnik nie trenował " bo przeciwnik ma problemy ze składem " Smile

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 lutego 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja chciałem zaproponowac taka forme rozgrywania PL9. Bo nie trzeba się przesadnie przemeczac z treningiem po pierwszym tygodniu, do tego mamy mapki 2v2 3v3 gdzie 5 roznych graczy ma jechac, no i mapke 5v5 za 2pkt. Zajebista sprawa. A i przez mniejsza ilosc tras, ich poziom powinien się podniesc (oczywiście przy ich dobrym wyborze ;p)
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 lutego 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mniejsza ilosc tras, jak najbardziej Wally, ale gra 2v2 to zadne rozgrywki teamowe moim zdaniem... jak zjebiesz to automatycznie jesteś ostatni i musisz liczyc na to, ze ktorys z przeciwnikow zwali, i za każdym takim bledem najwazniejsze jest to kto wygra - jeśli rywal to nie ma sensu dojezdzac.

Dlatego jak dla mnie minimalna ilosc graczy to trzy, wtedy 2x 3v3 i raz 4v4 - to daje mniej treningu i każdy grać może grać na max. dwoch mapach, co tez zmusza do wziecia udzialu w meczu co najmniej 5 graczy w teamie:

1 mapa (3v3): 1, 2, 3
2 mapa (3v3): 1, 4, 5
3 mapa (4v4): 2, 3, 4, 5

Mapa=punkt, ale trzeba rozegrac wszystkie trzy trasy, mozliwe wyniki to 2-1 i 3-0.

Poza tym, w tym roku może być ciężko z terminami, wydaje mi się ze wypadaloby zaczac to zaraz po STML?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 04 lutego 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow nie śpieszy Ci się czasem? ^^

co do tych max 2 map to jakiś zapis w regulaminie? Bo tak to przedstawiłeś jakby można było mimo wszystko wszystkie mapy trenić (1 gracz jedzie 1 i 2 mapę, gracz 2 - 1 i 3 a gracz 4 - 2 i 3 wszystkie opcje)

dlatego chyba lepiej Wykluczyć tych z 3v3 mapy 1 i uniemożliwić im jazdy na mapie 2 przez co będzie musiało przynajmniej 6! wytrenić mapę i wtedy jest pokazana moc drużyny a nie jednostki

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 lutego 2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOOOOOOOOOOOOL Iam to ja się czepiam szczegółów czy ty? Mad co za klient Mad
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 04 lutego 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote=Shadow]Poza tym, w tym roku może być ciężko z terminami, wydaje mi się ze wypadaloby zaczac to zaraz po STML?[/quote]

Podobno scena TM się rozwija więc to chyba normalka, że turniejów będzie coraz więcej i chyba z czasem trzeba będzie zacząć kalkulować w którym się najbardziej "opłaca" startować. Poza tym 14 marca startuje 5 sezon Premiership w którym nie wiem co prawda czy ktoś z polski będzie brał udział.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?