Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Batory Tournament - znamy nagrody! [UPDATE]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 14:14    Temat postu: Batory Tournament - znamy nagrody! [UPDATE] Odpowiedz z cytatem  

Nareszcie, możemy odetchnąć z ulgą. Wiemy jak będzie przebiegał Batory Tournament! Kwalifikacje w sobotę, do godziny 21, najprawdopodobniej w trybie Time Attack. Z tym, że my oczywiście wbijamy o 10 i wybywamy zwiedzać dom Diav3la. Chociaż nie, z racji takiej, że... Diav3lek jest Main Adminem rozgrywek! W niedzielę za to powaga, 32 osoby w drabince, finał ośmioosobowy, zwycięzca zgarnia koło dwóch stówek - to tyle w skrócie, a po szczegóły zapraszam do dalszej części newsa. [more]

Na początek złe wieści. Oj, bardzo złe. Istnieje prawdopodobieństwo, że na kwali przyjdzie nam jeździć na mapce Diav3la! Toż to gorsze niż techowe 2-minutówki Gregoriana. Przez całą sobotę, bite jedenaście godzin będą miały miejsce kwalifikacje i z całego dnia zmagań awansuje TOP32. Niedziela to tryb rund bądź pucharowy. Osobiście jestem za tym drugim, ale Diav3l mówi, że nie wyrobi się w czasie (7 meczów i 8 godzin na ich rozegranie) mając do dyspozycji 18 kompów. No ale ok, zobaczmy jak wygląda cała drabinka.

Już na początku rzuca się w oczy, że Diav3l to pisał, bo nie pomyślał i nie zerżnął pomysłu rozstawień graczy z PITMC. Kolejno 1, 5, 9, (...), 29 gracz to jedna grupa, więc co czwarty licząc od pierwszego w kwalifikacjach. Pozostałe grupy to samo, kolejno od drugiego, trzeciego i czwartego zawodnika z soboty. Z ósemki awansuje najlepsza połowa.

W półfinałach, uwaga, pomyślał! Małe przetasowanie i dalej ośmioosobowe grupy, z której oczywiście awansuje czwórka. W finale około dwukrotnie zwiększony limit punktów (do 101^^) i zwycięzca otrzymuje nagrodę, co z resztą finalistów, tego nie wie nikt. Całość ma się odbyć na nowych trasach, za co organizator dostanie porządnego kopa w dupsko, ewentualnie na torach z Nations Cupa na przyszłotygodniowe zmagania.

Przypomnijmy, że impreza ma się odbyć w murach II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego na ul. Myśliwieckiej 6 w Warszawie w dniach 16-17 stycznia.

Exclamation[UPDATE]Exclamation

Znamy wartość podstawowych nagród podczas turnieju, są nimi bony na zakupy w sklepach Empik, kolejno o wartości:
  1. 200zł
  2. 100 zł
  3. 50 zł

a także gry, sprzęt komputerowy, książki, atlasy, koszulki o długopisy - łączna wartość nagród (podobno) wynosi grubo ponad 1000 zł!


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 06 stycznia 2010, 16:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
buzek
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a wszystko w oryginalne do obejrzenia tutaj:
http://www.board.stgk.eu/index.php?board=89.0

Dla całej pierwszej trójki nagrody, a dla wszystkich upominek i możliwe zniżki na chinola koło szkoły Razz
http://taniedlugopisy.pl/allegro/zalaczniki/12620842105067.jpg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 03 stycznia 2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zniżka na chinola, brzmi zachęcająco.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nic mi k**wa o chinolach nie mowcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 03 stycznia 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałam tylko powiedzieć wszystkim, którzy pytają mnie czy się u mnie śpi w nocy z 16 na 17go stycznia. Otóż NIE! U mnie się nie śpi, a mój nick w nazwie został użyty bez Szabadabadoła w sumie nie wiem czemu, ale nie ma związku z zapewnianiem noclegów przeze mnie Wink W każdym razie będę się starała się pojawić się się się w Batorym się ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 03 stycznia 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Udostępnij im chociaż piwnicę ...
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milker
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że nie będzie to lan jakiś bardziej for funowy. Cały ten plan jest ustawiony tak jakby był skierowany tylko do graczy o statusie pr0ubernolifer.

Od razu wyjaśnię o co mi chodzi, nawet jeśli nie będzie to miało żadnego znaczenia, bo w sumie jakim prawem mogę się wtrącać w sprawy lana którego nie organizuję. Ale jednak właśnie chciałem na coś zwrócić uwagę.
Chodzi o to, że chcę przedstawić sytuację, że ja jako normalny gracz trackmanii nie zrzeszony w teamie nie mam prawa wstępu.

Cytat:
Sobota: Cały dzień kwalifikacji, 32 graczy z najlepszymi czasami przechodzi dalej. Szczegóły systemu, w jakim odbywać się będą kwalifikacje zostaną podane wkrótce.


No dobra, może trochę się czepiam, ale co atrakcyjnego jest w napieprzaniu jednej mapy przez 11 godzin bez przerwy?

Cytat:
Ewentualną drugą możliwością jest wykorzystanie znanych Wam dobrze map choćby z NationsCupa, czy ostatniej kolejki PL8.


Wiadomo o co chodzi.


To tyle^^.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 03 stycznia 2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Milker napisał:

No dobra, może trochę się czepiam, ale co atrakcyjnego jest w napieprzaniu jednej mapy przez 11 godzin bez przerwy?


Tak wyglądają kwalifikacje w tej grze.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 03 stycznia 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a to 2 to teoretycznie każdy gra to co gra elita Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie Milker dobrze zwrócił uwagę, tyle, że nikt normalny nie będzie tyle godzin męczył tej trasy kwalifikacyjnej, jednak należałoby zwrócić uwagę na to, iż jak ktoś opanuje kompa to w takim wypadku jednak może grać i grać cały dzień. Ktoś podejdzie i będzie chciał też pojeździć, to przecież nie usuniecie go siłą, bo tamten gra zgodnie z regulaminem Very Happy

Ale bardziej logiczne byłoby, o czym Shad może nie wspomniał, że kwali trwa te 11 godzin, ale każdy z osobna ma tylko określony czas na grę?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak każdy będzie miał określony czas na grę, jeśli jednak nie będzie dużego zainteresowania grą będzie można powtarzać kwalifikacje. Jeśli ktoś nie będzie chciał zejść z komputera, zostanie usunięty siłą Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To teraz szukać ekipę do chlania w trakcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uwierz mi, że z tym nie będzie problemu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy napisał:
Uwierz mi, że z tym nie będzie problemu Razz


true, true...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
MazuM
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 109


PostWysłany: 04 stycznia 2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav, nie lepiej dac mape tydzien przed ? każdy będzie miec 10-15 min zeby zrobić czas na kwali ? coś takiego jak było na PGA ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja slyszalem, ze w pokera gra kilka osob, może zbierzemy z 6 osob do gry i picia i se zagramy mala keszówke ? Wink
zetony wezme z chaty bo nie mam tak daleko.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 04 stycznia 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Haha, jak dla mnie może być Wally. Tylko nie o jakieś wygórowany stawki. Niech będzie wejście do gry = 15 zł.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oke, zbieramy ludzi, zgłaszać się ;p

jak coś to pamiętajcie, trzeba uwazac od 1stycznia Smile mam nadzieje ze ta ustawe zmienia...
wezme 200zetonow, na jakieś 6-8 osob styknie

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 stycznia 2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na forum turnieju była informacja, że trzeci zna jakiś tani nocleg, ale nie widać linka jak się nie jest zalogowanym, a link aktywacyjny idzie od rana :E
Może ktoś dać linka do tej wiadomości, lub podać cene po prostu? Razz

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.eholiday.pl/noclegi-en5342.html
Wstępnie tutaj nocuję, z tym że przyda się parę osób do spożycia oranżady tudzież przegryzienia paluszków słonych, jak będą chętni to albo tu albo bezpośrednio i intymnie do mnie na gg.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?