Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ruszył największy e-sportowy blogsite dziesięciolecia!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zagłosowane, Trackmania ma 50% głosów :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 05 stycznia 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
O czyjejs karierze, o atmosferze w teamie, o rozwoju sceny, o porównaniu do nfsa, o przyszlosci gry, o najciekawszych/najsmieszniejszych/najglupszych wydarzeniach dotychczasowych, o 'zyciu w realu' jakiejs znanej osoby, nie wiem co jeszcze może być...


Myślę, że wszystko się nadaje Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Okej mam pomysł na coś fajnego Wink napiszę w wolnej chwili
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poczekaj Shad aż ja coś napiszę :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja napiszę, jak to ciężko moviemakerowi wymyśleć coś nowego, co byście się w końcu odczepili i skończyli wszystko porównywać do TCW'Jarecki by Vegas czy Above Average Noobs ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

4050 znaków !! Niestety nie mogę dodać ;/
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow WTF !!??

Najwiekszy blogsite esportowy dziesieciolecia k**wa, a ja nawet bloga nie mogę dodac.... chybeck mi napisal ze dobry tekst napisał a tu mnie powstrzymuja !! Razz

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 stycznia 2010, 3:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Shadow WTF !!??

Najwiekszy blogsite esportowy dziesieciolecia kur**, a ja nawet bloga nie mogę dodac.... chybeck mi napisal ze dobry tekst napisał a tu mnie powstrzymuja !! Razz

olo, coś mnie się wydaje, ze ostatnio masz powazne problemy z zrozumieniem zartow, glebokich zartow i zartow, ktore nie sa zarty.

dobrze, ze mnie masz, ja zawsze chetnie pomoge.
w tym wypadku "najwiekszy bloqsite esportowy dziesiaciolecia", o ile się dobrze domyslam, byla swojego rodzaju ironia.
jest to poprostu jedyna swojego rodzaju strona, wiec taka, która do tej pory ma tylko bloqi.
poza tym dowiedzielismy się tutaj na forum o niej w 4. dzień nowego dziesieciolecia.
do reszty sam dojdziesz.

jakby nie było, nie mogę się doczekac o czym napisales i mowie:
BOJKOT TEJ STRONIE, JAK się NIE POKAZE BLOQ NASZEGO ULUBIONEGO WIECZNEGO DRUGIEGO!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 3:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No fakt, poczytalem na cybersporcie i faktycznie opinie sa srednie...

Zmylil mnie bardzo ładny design stronki Wink No i Norad im napisał, a jest dosyc znany wiec myslalem ze coś istotniejszego Wink

Aczkolwiek odgrazaja się ze będzie wiecej i lepiej itd wiec ja im zycze gl Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 3:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wrzucę to więc na strone cybersportu, bo to chyba najlepszy esportowy serwis w tym momencie, maja blogi ktore chyba ludzie czytaja Smile Jak nie to dam wam linka i mozecie sobie poczytac i tez mi to wystarczy, ba! wystarczy jak sam jakub to przeczyta Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poza tym ten "pesudo humor" shadowa to ŻADNE zarty Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 stycznia 2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja chciałem jeszcze coś dodac, bo nie daje mi to spokoju.

przeczytalem parę tych "blogow" na cybercenter, potem przeczytalem oczywiście "bloga" mor_ola na cybersporcie.
nie zgadzam się poprostu z tym, ze jest to nazywane "blog".

mimo, ze te wpisy maja charakter opisu wiekszej strefy czasu, to jednak przypominaja raczej artykuly, opinie lub historie graczy.
blog jednak (ze slow weB i LOG) powinien miec charakter diariusza.
powinien miec nie jeden, ale wiecej wpisow podzielonych na date i także czesto miec raczej charakter niekonczacy się.

na polskich stronach esportowych jednak ktos coś raz napisze, inni pokomentuja i nazywa się to blog.

pamietacie może takiego gracza "siekiera", on kiedyś robil blog, wpisywal tam co parę dni co robi, jaka muzyka akurat slucha, wysylal linki to youtuba itp.
niestety nie jestem wstanie znalesc adresu do tego, ale i tak chce wyslac, jak moim zdaniem wyglada typowy "blog", wiec coś tam w internecie poszukalem (wybralem pierwszy lepszy):
http://music-non-stop.blog.pl/

może mi ktos wytlumaczyc, czemu na polskich stronach esportowych to "blogowanie" jakos wyglada calkiem inaczej?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Blogi nie mają żadnych reguł, mogą być napisane różnym stylem na temat czegokolwiek. Pierwsze blogi były informacyjne, potem praktycznie dotyczyły wszystkiego. Blog więc może przybrać różny charakter, dlatego to co znajduje się na tym cybercenter może być nazywane spokojnie blogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 stycznia 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Blogi nie mają żadnych reguł, mogą być napisane różnym stylem na temat czegokolwiek. Pierwsze blogi były informacyjne, potem praktycznie dotyczyły wszystkiego. Blog więc może przybrać różny charakter, dlatego to co znajduje się na tym cybercenter może być nazywane spokojnie blogiem.

ciężko mi się z toba zgodzic abszt.
samo slowo log czy logbook przeciez znane jest np z samolotw, gdzie sa wpisane różne informacje o locie w pewnym czasie.
np 08:23 odlot, 08:49 wysokosc lotu 1000 metrow, 09:30 lekkie turbulencje itp itd.
oczywiście zgdzam się z toba, ze temat jest absolutnie dowolny, ale jednak log czy blog ma charakerystyke taka, ze opisuje wydrzania w pewnym czasie i to wszystko ma coś do roboty z linia czasowa i powtarzaniem wpisow.
wiec blog z jednym wpisem ciężko moim zdaniem nazwac blog.
to raczej jest artykul, opowiesc czy coś innego.

(Dodano Sro Sty 06, 2010 3:21 pm)
szukalem to slowo i nie chcialo mi wpasc do glowy.
chronologia. w sensie diariusza lub dziennika.
to jest moim zdaniem wlasnie najbardziej charakterstyczna cecha bloga.
nawet nie moim zdaniem, ale poprostu ze angieslie sowo log, nie oznacza nic inneo, ale chronologicznie opisane informacje o czyms.

oczywiście opowiesc może tez być napisana chronologicznie, ale roznica jest poprostu w tym, ze przy opowiedzie już wszystko się wydarzylo i autor pisze z pozycji patrzacej w przeszlosc z mozliwoscia analizowania wydarzen i ewentualnie zmiany ich, aby lepiej pasowaly w calosc, kiedy log jest pisany niedalego pojedynczych wydarzen, nie znajac wynika calosci.

trudno jest mi opisywac takie zkomplikowane rzeczy po polsku, mam nadzieje, ze wyrazilem się w miare zrozumialnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przy okazji zjebales forum a ja to musze naprawiac...

co do tych wpisow/blogow/ch** wie czego, moim zdaniem nazwa tu nie powinna odgrywac wiekszej roli, tylko tresc oczywiście. No i mimo wielkiego zapalu Croutha oraz mojego szacunku do niego, musze stwierdzic ze na cybercenter jest nudno po prostu, ani zadnych odkrywczych rzeczy tam nie ma, ani nic co by przyciagalo w jakiś sposob, tylko plany, a TM jest pierwsza scena, która się o tym wgl dowiedziala...

z tekstem mor_olo się jak najbardziej zgadzam, choć medialnosc to nie wszystko, brak pieniedzy tez, ale jak już Baser napisal, to temat rzeka. O ile sror_olowi nie krazylo w myslach napisanie takiego czegoś już od roku, to chyba przyczyna był wlasnie ten news o cybercenter i kilka wczesniejszych podobnych 'wielkich' projektow, ktore za wiele nie wnosza do swiata e-sportu, choć ich tworcy mysla inaczej, mam racje? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Abszt napisał:
Blogi nie mają żadnych reguł, mogą być napisane różnym stylem na temat czegokolwiek. Pierwsze blogi były informacyjne, potem praktycznie dotyczyły wszystkiego. Blog więc może przybrać różny charakter, dlatego to co znajduje się na tym cybercenter może być nazywane spokojnie blogiem.

ciężko mi się z toba zgodzic abszt.
samo slowo log czy logbook przeciez znane jest np z samolotw, gdzie sa wpisane różne informacje o locie w pewnym czasie.
np 08:23 odlot, 08:49 wysokosc lotu 1000 metrow, 09:30 lekkie turbulencje itp itd.
oczywiście zgdzam się z toba, ze temat jest absolutnie dowolny, ale jednak log czy blog ma charakerystyke taka, ze opisuje wydrzania w pewnym czasie i to wszystko ma coś do roboty z linia czasowa i powtarzaniem wpisow.
wiec blog z jednym wpisem ciężko moim zdaniem nazwac blog.
to raczej jest artykul, opowiesc czy coś innego.

(Dodano Sro Sty 06, 2010 3:21 pm)
szukalem to slowo i nie chcialo mi wpasc do glowy.
chronologia. w sensie diariusza lub dziennika.
to jest moim zdaniem wlasnie najbardziej charakterstyczna cecha bloga.
nawet nie moim zdaniem, ale poprostu ze angieslie sowo log, nie oznacza nic inneo, ale chronologicznie opisane informacje o czyms.

oczywiście opowiesc może tez być napisana chronologicznie, ale roznica jest poprostu w tym, ze przy opowiedzie już wszystko się wydarzylo i autor pisze z pozycji patrzacej w przeszlosc z mozliwoscia analizowania wydarzen i ewentualnie zmiany ich, aby lepiej pasowaly w calosc, kiedy log jest pisany niedalego pojedynczych wydarzen, nie znajac wynika calosci.

trudno jest mi opisywac takie zkomplikowane rzeczy po polsku, mam nadzieje, ze wyrazilem się w miare zrozumialnie.


Wypociny tych chopaków z rosnącym meszkiem nad górną wargą można nazwać blogami Smile. Zgodzę się co do chronologii, że powinna to być charakterystyczna cecha blogów, aczkolwiek czy blog, który nie jest uaktualniany od kilku czy kilkunastu miesięcy nie ma prawa być nazywany blogiem? Oraz czy muszą dotyczyć przeszłości i jej analizowania? Niekoniecznie. Są przecież videoblogi, fotoblogi, blogi wyłacznie z linkami ;P . Strona raczkuje, powoli zrzesza lud, więc raczej na razie dużo tam tego nie jest...
Ale sprawa "czym jest blog" jest raczej dla osób, które mają na ten temat olbrzymią wiedzę, bo ja takowej niestety nie posiadam. Prowadziłem kiedyś blog, ponoć całkiem dobry, ale czym dokładnie blog jest, to już zadanie dla profesorów a nie takich szarych elementów jak My Razz

Co prawda dla mnie pomysł strony, gdzie większość będzie pisać o tym: o ile to przegrała, albo historię swego teamu czy o tym jak brud w myszce uniemożliwił typozolowi wygranie czegoś tam jest nietrafiony, bo będzie to nudne. I z czasem się znudzi a stronka pójdzie w zapomnienie. Pomysł też trochę już nie na czasie, tym bardziej, że Internet pełen jest stron gdzie można się udzielać. Ostatnio blogowanie podchwyciło CD-ACTION, gdzie nie ma ograniczeń co do tekstów a i gracz mając do wyboru stronę, którą odwiedza dziennie kilkadziesiąt tysięcy ludzi a kilkaset wybierze raczej pierwszą stronę. Nie wspominając o całkiem innych... Może się mylę, może trafią się jakieś rodzynki, którzy będą pisać inteligentne teksty, ale blogi takich osób są już raczej obecne na innych stronach. Na razie CyberCenter skazane jest na przeciętność.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak shad cyberc enter mnie zmotywował. true Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
crouth
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 4


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli ktos jest zainteresowany pisaniem bloga proszę pisać na blogi@cybercenter.pl ; ) a co do samego portalu, to tylko "przykrywka" tego czym będzie cybercenter, jest to chwilowy serwis (aktualnie blogowy). Dlaczego nie macie uprawnien? odp jest prosta, chcemy uniknac niepotrzebnych "idiotow internetowych" ktorzy zrobiliby na stronie syf (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napiszcie to gdzieś na głównej Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
crouth
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 4


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Napiszcie to gdzieś na głównej Wink

tak, dzisiaj opublikujemy newsa, proponuje go przeczytac gdyz będzie zawarte tam kilka istotnych informacji : )

(Dodano 06 stycznia 2010, 19:34)
chętnych DO NAPISANIA BLOGOW proszę O WYSYLANIE SWOICH NICKOW i zdjec na adres cybercenter@cybercenter.pl
blogi@cybercenter.pl na chwile obecna nie będą dostepne, za klopot przepraszam, tak wiec osoby, ktore wyslaly swoje propozycje proszę o ponowne przeslania maili : )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?