Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"so silent before the storm" - POL vs CZE
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 stycznia 2010, 2:00    Temat postu: "so silent before the storm" - POL vs CZE Odpowiedz z cytatem  

yo biczasy,

coś ze strony CZE jest cicho, az za cicho bylbym powiedzial.
na stronie ET mało, także na stronach czeskich prawie nic na temat meczu nie udalo mi się wyszpiegowac.
co się dzieje wiec, czy czesi olewaja ten mecz i pogodzili się ze dalsza gra w losers bracketcie, a my mozemy sobie ulewac treningi, bo i tak wygramy?

mowie zdecydowanie NIE!
dzisaj przez przypadek zauwazylem coś ciekawego, kiedy zalogowalem się w panel administracyjny strony teampoland.info.
wszedlem w statystki strony i mialem wielkie oczy, bo w ostatnim czasie wiele odwiedzin na stronie sa wlasnie z czeskich IP.
jak się wpisze w google "trackmania poland", pierwszy wynik jest strona tmpl.info, wiec jestem pewny, ze tu ich jeszcze wiecej było i jak każdy wie, nie jest to za wielka sztuka dla czecha zrozumiec polski jezyk.

ja jestem pewny, ze czesi po wygranym meczu z RUS czuje się w dobrej formie.
także wiedza, ze tylko jeden mecz im brakuje, aby znalesc się w 1/2 finale winners bracketu nations cupa.
może jest cicho, ale oni jednak coś tam kombinuja, inaczej nie wchodziliby na polskie strony i nie informowaliby się o naszej druzynie.

ja bym porownal tegoroczny team CZE z ostatnorocznym team POL.
wtedy my czulismy się super, pierwszy raz udalo nam się doisc dalej niz to 1. rundy play-offow.
plywalismy na fali sukcesow i nawet wygralismy z NOR.
mimo, ze CZE mieli już kiedyś niezly sukces w nations cupie, jest to jednak już tak dawno temu, ze tegoroczna wygrana z RUS jedt dla nich jakby coś nowego, czuja, ze ich na coś stac i chca to pokazac.

w tym meczu pokaze się, czy nasz sukces z ostatniego roku był przypadek, czy jesteśmy w stanie jego powtorzyc.
ten mecz pokaze, czy jesteśmy zadowoleni z tym, co osiegnelismy i siedzimy zakochani sami w siebie na grubych dupach, myslac, ze samemu się wygraja nasze mecze.

apeluje do was wiec, pokazcie zeby, pokazcie na co was stac, pokazcie, ze nasz sukces w ostatnim roku nie był przypadek.
pokazcie, ze polska jest na tyle glodnym sukcesami teamem, ze to jednak nie wystarczy wygrac z ruskami, abysmy się chowali.

jeżeli wygramy, będziemy drugi raz z rzedu w top4 najlepszych nacji w trackmanii i będziemy miec niesamowita szanse grać kolejny raz o final.
proszę was, nie zmarnujcie tej okazji, wytrence te trasy porzadnie i na pewno damy rade.

"no army may enter that land, that is protected by polish hand"

go go go team POLAND!!!


INFO: ten mecz będzie relacjonowany na HSTV z komentarzem raku i ewentualnie diav3la, powiedzcie wiec kolegom, zeby was ogladali i zrobcie wszystko, aby się pokazac z jak najlepszej strony (=TRENING!).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

porzadna motywacja musi być Smile Czechy na pewno maksymalnie wytrenuja, wiec musicie zrobić to samo zeby wygrac Smile Tak wiec milego treningu i powodzenia!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NC5-Vampires czy jakoś tak.... 54.71
http://wyslijto.pl/files/download/q9ud41kghb

zamieszczam tu repa z trasy której nie ma na tmx.

czas o dziwo lepszy niz wyglada replay ;p Ale to chyba optymalny tor jazdy wiec jak ktoś jeszcze nie skumał jak jechać to można podejrzeć Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najs Jarek. ;P


Ja chciałbym już teraz napisać odnośnie następnego meczu (17.01 podajże). Niestety nie będę mógł się pojawić, ponieważ nie będzie mnie w domu. Wyjeżdżam z kraju, ale tylko na kilka dni. xd

Anyway: 40:1!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 06 stycznia 2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najpierw to wygrajmy a potem myślmy jak rozwalić następnych połową składu ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 stycznia 2010, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

biczasy,

o ile wygramy z CZE, szanowny pan RAKU z HSTV objecal, ze postara się na ile może, ze znow uslyczemy pana FRESHMEATA + RAKU na 1/2 finale na zywo POL vs NOR/GER.

wiem, ze daleko nam do wygranej z CZE, ale może jednak pomoze z treningiem.

o ile damy rade...
wierze w was.

40:1!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raku
Jeździ konno


Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 stycznia 2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ramach motywacji:

Jak nie wygracie to Was zniszcze medialnie ! Kazdego z osobna i razem tez ! Very Happy

@Jakub - już z Freshem wczesniej na ten temat rozmawialem, ale z prywatnych powodow nie mogl wrocic do TM, jednakowoz wszystko da się zrobić i mysle ze to mogloby być niezle ^^

_________________
Headshot Media

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 10 stycznia 2010, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ramach motywacji:

Jeśli nie wygracie, to za karę na HSTV do 2012 będzie tylko Nadeo Liga.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 stycznia 2010, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ramach motywacji:
Jeśli nie wygracie - wystawcie drzwi z zawiasów.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Raku
Jeździ konno


Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 stycznia 2010, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W warszawie jest zajebista śniezyca i jeśli pojade do studia (o ile w ogole dam rade dojechac) i przegracie to Was chyba porozjezdzam wszystkich ! ;D
_________________
Headshot Media

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?