Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Need Grafika und Programiste stron xd
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 stycznia 2010, 16:27    Temat postu: Need Grafika und Programiste stron xd Odpowiedz z cytatem  

Witam poszukuje 2-ch osób

Grafika oraz osobe znającą się na programowaniu stron jak i zajmowaniu się nią Smile zależy mi zeby to były osoby grające w tmnf ( dlatego umieszczam to na tym forumie) choć z kolei nie zależy mi na tym zeby to były jakieś boty czy coś Smile

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć szczegółów proszę klikać na:

GG 895072
xfire polishczesio
skype xardas30

bądź mail xardastoja@gmail.com

Jest to dział spamu ale wyjątkowo proszę nie spamować w tym temacie :p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 07 stycznia 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli nikogo nie znajdziesz do tworzenia stron - to mogę ja zrobić w ramach ćwiczeń Wink. Moją stronę możesz sobie zobaczyć - www.kamyl.boo.pl (nic nadzwyczajnego, strona z moimi trasami). Nie jestem jakiś uber pro, póki co umiem samego html i css, php się dopiero uczę (leniiiwie). Brakuje mi w sumie takich zadań - zrobić konkretną stronę o jakiejś tematyce. To bardzo dobre ćwiczenie - nowa strona, inaczej zaprojektowana, inaczej napisana, inne problemy i błędy, można się "dopraktykować". Dobra, koniec smęcenia ;p. Tak więc jeśli nie znajdziesz nikogo lepszego to możesz pisać na gg albo na pm.
_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 07 stycznia 2010, 20:49    Temat postu: Re: Need Grafika und Programiste stron xd Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
Witam poszukuje 2-ch osób

Grafika oraz osobe znającą się na programowaniu stron jak i zajmowaniu się nią Smile zależy mi zeby to były osoby grające w tmnf ( dlatego umieszczam to na tym forumie) choć z kolei nie zależy mi na tym zeby to były jakieś boty czy coś Smile

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć szczegółów proszę klikać na:

GG 895072
xfire polishczesio
skype xardas30

bądź mail xardastoja@gmail.com

Jest to dział spamu ale wyjątkowo proszę nie spamować w tym temacie :p

chodzi o przysluge czy usluge ? Wink jeśli usluge to mogę przedstawic moje dotychczasowe prace na prv i się dogadamy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 stycznia 2010, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziękuje za bardzo liczne odezwy na GG ( 16 osób było chętne pomóc ) i kilka wypowiedzi na forum

wybrałem już 2 osoby do pomocy z czego 1 osoba się jeszcze zastanawia Smile oraz 2 osoby pośrednie do współpracy Smile dziękuje jeszcze raz wszystkim Smile można zatkać temat Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boski7
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 07 stycznia 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak o usługę to i ja mogę przedstawić moje dzieła. Very Happy
_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?