Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polski e-sport z grubą kasą z dotacji Unii Europejskiej!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 stycznia 2010, 20:39    Temat postu: Polski e-sport z grubą kasą z dotacji Unii Europejskiej! Odpowiedz z cytatem  

750 tysięcy złotych, tak, dobrze przeczytaliście, a mi nie chce się powtarzać, dokładnie taka kwota ma zostać wykorzystana (podobno 200 kafli już poszło) na ligę e-sportową. Co ważne, polską ligę e-sportową! W dokumencie "Dofinansowania z Unii Europejskiej" (źródło Cybersport Smile ) na miejscu numer 59 widnieje nazwisko Patryka Puscha, z Wielkopolski, który otrzymał 85% dofinansowania na swój projekt, czyli blisko 650,000 polskich złotówek narodowych! [more]

W dokumencie projekt widnieje pod nazwą AllPlay, natomiast Patryk Pusch w świecie e-sportowym znany jest z prowadzenia organizacji STER Gaming, a także związany był z firmą Gamesnet. Co ciekawe, AllPlay to nazwa... sklepu, zobaczcie sami.

Natomiast co do samej ligi, z pewnością większości z Was nasunęło się pytanie, czy na czymś tak wielkim będziemy mieli możliwość grania w TM... Cóż, na stronie Cybersportu zamieszczono informację, że to nie jedyny taki projekt, który wystartować ma w tym roku, co wprowadza mnie w lekką dezorientację, w związku z czym jestem zmuszony udzielić Wam dyplomatycznej odpowiedzi: bądźmy dobrej myśli Smile Wtajemniczeni winni mnie zrozumieć, reszta musi żyć nadzieją Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 08 stycznia 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no miejmy nadzieje że coś z tego wyniknie i powstanie "coś" z czego będziemy zadowoleni btw tylko Polska kase dostaje??
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 stycznia 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w tym roku będzie się działo oj będzie ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 08 stycznia 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nono niezle Very Happy podoba mi się ^^

btw... taki offtop Happy jak w klawiaturze nie działają mi literki "e""i" "f4" i parę innych znaczy że się zjebała taa?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 08 stycznia 2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potężna suma, będę dobrej myśli Smile
/Diablos: hhahahahahhahahahahahhahaa Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy:Very HappyD

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 09 stycznia 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurde no, jest coraz lepiej... świetlana przyszłość się nam robi odnośnie esportu widzę... hmmm, tylko robić prawko i zaliczać jeszcze więcej lanów! Brillant! GL! Cool
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?