Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Batory Tournament - MAPY!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 0:25    Temat postu: Batory Tournament - MAPY! Odpowiedz z cytatem  

Specjalnie na potrzeby turnieju Ordon zgodził się zrobić 3 mapy. Mapy miały być z tej kolejki NC/STC, ale postanowiliśmy z Buzkiem, że tak będzie ciekawiej.

http://wyslijto.pl/plik/of26cgs5q6

Mapy wrzuciłem na serwer P4G.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 3:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapy są niestety na bardzo niskim poziomie, bez pomysłu, bez polotu. ot tak zakręty poukładane, żeby jakiegoś drifta zrobić.

jeżeli to jest mapka ordona, to naprawdę, chyba na szybkości to robił, w dodatku AT jest dość słaby.

i powiedzże panocku, która z tych map będzie na kwalifikacjach sobotnich, albo może jeszcze będzie jedna mapa?

mapy na tą kolejkę stc/nc są duuuużo lepsze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 4:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AT robiłem ja na szybkości, tylko aby dojechać. Poza tym wszystkie ozdoby i wszystko co się dało pousuwałem z mapy, bo komputery na Batorym nie będą zbyt mocne. Jak dla mnie lepsze niż z NC/STC. Tak czy inaczej map już nie zmienimy, gramy na tych. Mapę na kwalifikacje poznacie na miejscu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapy z tej kolejki STC są greeeeat ^^, no prócz Sylvii bo ona jakaś taka nijaka :<

gl na turnieju Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 12 stycznia 2010, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba było zmolestować jeszcze santacruza, albo wziąść jakąś gotową trasę naszych mapperów, bo robią ładne techy na których i tak nikt z polski nie gra Razz
/tras ordona jeszcze nie sprawdzałem Razz

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powodzenia na lanie Smile. Mappack wg mnie odpychający - już trzeba było zostać przy trasach z NC/STC albo zarzucić tematem, że potrzebujecie tras, to zrobilibyście sobie wtedy preselekcję z nadesłanych.

Teraz już za późno, ale jakby co na przyszłość: gdyby ktoś potrzebował kilku techów 50-70 sek na poziomie, to służę pomocą (mam kilka nieopublikowanych ponoć dobrych teszków i speed techów), do wyboru do koloru.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no niestety, zle, ze mapki tylko jednej osoby, bo widac ze ordon się niby napracowal ale jednak na pol gwizdka. Z pomyslow z tych 3 tras, starczyloby na 1 zajebista trase. A tak mamy 3 traski na poziomie PL5, PL6 czyli bez polotu, poprawne.
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zmieniam zdanie, wystarczyło 20 minut na jednej z tras, i musze powiedzieć że...
są k**wa tak drętwe jak przemówienia polityków razem wzięte.
Ordon, wybacz, ale będę Cie banowal zawsze jak Cie zobacze za to ze wysylasz trasy zrobione w 3 minuty na turniej... Mniej a lepiej.
Rozumiem, ze 3 trasy na raz nie sa latwe, ale buzek pytal się mnie czy zrobie to powiedzialem ze 1 dam rade a wiecej będzie ciężko, no i nie zrobilem. I dobrze na tym wyszedlem ;p
wybacz, ale wez do serca te rady, bo mi się przez te kretynskie bugi na nieprzemyslanych i na sile wlepianych zakretach nie chce jeździć.
I jak się robi jakiś zakret to go trzeba kilka razy przetestowac zanim zrobi się nastepny, a tu ewidentnie tego nie ma, i już do 20 sekundy mozna się wjebac w kilku miejscach na jakiegoś no drifta z którego nie da się wyjsc, i który bynajmniej nie jest bledem w jezdzie tylko zla konfiguracja trasy...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 12 stycznia 2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
mapy są niestety na bardzo niskim poziomie

jak wszystkie trasy Ordona^^ Kiepskie, do kitu, pozdro Ordon ;]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pisałem do Buzka, ze w razie jakich kolwiek ''ale'' do mapy, napisał do mnie, a zmienię. jedyna, o czym mnie poinformował to, że trasy mają za dużo ozdób.

trasa nr. 3 może być faktycznie słaba, bo robiłem ją najkrócej, około godziny. Ale to już byłem pośpieszany przez Buzka, bo zbliżał się termin oddania map.

Na reszcie map, mi naprawdę nic nie przeszkadza, taki jest mój styl i nie zmienię tego. ;p jeśli macie problemy, to nie proście mnie o robienie map.

(Dodano 12 stycznia 2010, 16:16)
PS. Lol. Diavel. Co ty od***ałeś z końcem na trzeciej? usuńąłes klocek i teraz się zjebanie w ch** wjezdza na mete... -.-

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ostateczności nie są takie złe. Tylko już nie zmieniajcie tych map ... ... przypadkiem
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poprawione na mojej, to co zepsuł Diav. (TRASA BEZ OZDÓB)

http://www.speedyshare.com/files/20291494/BatoryTM_Ordon3_.Challenge.Gbx

AT - pierwszy przejazd. ;p

Na drugiej tez usuńąłeś coś z konca, ale już mi się nie chce tłumaczyć. Smile

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za krótkie, za łatwe, bez polotu. Słabe...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3cia trasa mi się najbardziej pomyslowa wydawala ;p
ale pierwsza to kompletna masakra ;p Ordon, naprawdę straszna masa no driftow, skok na poczatku zbugowany, zaraz niebieskie i zbugowany wjazd. A ten finisz to klasyka sama w sobie. Trzeba zrobić airbrake, to rozumiem, bo jak podbije na booscie to wytracasz predkosc, ale mimo zrobienia airbrake w dobrym momencie, kilka razy zlapal mnie landing bug (nie na krawezniku oczywiście tylko normalnie) na ktorym tracilem 0.5s. A co ten niepotrzebny skok wnosi do trasy poza bugiem i sztucznym wydluzeniem o sekunde? nic ;p
dlatego proszę o unikanie takiej kichy w przyszlosci, niech fr agmenty będą przemyslane a nie na doklejenie ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sory Ordon , ale trochę w nocy pogralem na nich i sa jak flaki z olejem

slabe sa poprostu, co tu pisać. daje ci max ze siedziales nad nimi ogolem może z godzine Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
Na reszcie map, mi naprawdę nic nie przeszkadza, taki jest mój styl i nie zmienię tego. ;p jeśli macie problemy, to nie proście mnie o robienie map.


Po trasach robionych w godzinę to wiadomo czego się można spodziewać, ale zakręty nie są nawet wymierzone na oko. Mała prędkość to pod górkę w uj długi zakręt, duża prędkość - odwrotnie. Twój styl, twoim stylem ok, ale tłumaczenie, że jeśli nam się nie podoba i mamy w ten sposób nie prosić Ciebie o trasę jest żałosny (gdyby nie twoje stwierdzenie to bym nic nie napisał Razz ). Skoro miałeś mało czasu to wystarczyło odpowiedzieć, że nie zrobisz dobrej trasy w tak krótkim czasie. Podczas jazdy wyraz "k*rwa" będzie bohaterem tego lanu Very HappyVery Happy


Rezus, Tomczan, MiXer, Santacruz, ja, czy nawet Poziokat czy nowsi mapmakerzy stworzyliby na pewno coś lepszego. Nie wiem czemu tylko nikt im nie zaufa, tylko promuje się przeciętność. Narzekacie na trasy a tymczasem jest zaledwie garstka graczy, którzy doceniają naszych twórców (Pozdrawiam Ich Smile ). Również jakiś gracz z czołówki Polski zrobi trasę to inni gracze z czołówki zachwycają się nad czymś co jest wtórne i przeciętne. Takie koleżeńskie klepanie po plecach. Ale przeciętny gracz ma lepszą traskę, ale niestety nie będzie miał przebicia, bo to mało znany gracz, nie jest w BVG czy FF, nikt o nim nie słyszał, więc na pewno robi też kiepskie trasy. Tak to wygląda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uff Ordon, dzięki Tobie zamiast na mapę do DM2 quali będą narzekać na Batorego. Thx Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mi tam się trasy podobają. I dziwię się, że nie jedziecie z tego względu na organizatorów tylko na Ordona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Bogu, że jest chociaż jeden. Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
OrdonekQ7 napisał:
Na reszcie map, mi naprawdę nic nie przeszkadza, taki jest mój styl i nie zmienię tego. ;p jeśli macie problemy, to nie proście mnie o robienie map.



Rezus, Tomczan, MiXer, Santacruz, ja, czy nawet Poziokat czy nowsi mapmakerzy stworzyliby na pewno coś lepszego. Nie wiem czemu tylko nikt im nie zaufa, tylko promuje się przeciętność. Narzekacie na trasy a tymczasem jest zaledwie garstka graczy, którzy doceniają naszych twórców (Pozdrawiam Ich Smile ). Również jakiś gracz z czołówki Polski zrobi trasę to inni gracze z czołówki zachwycają się nad czymś co jest wtórne i przeciętne. Takie koleżeńskie klepanie po plecach. Ale przeciętny gracz ma lepszą traskę, ale niestety nie będzie miał przebicia, bo to mało znany gracz, nie jest w BVG czy FF, nikt o nim nie słyszał, więc na pewno robi też kiepskie trasy. Tak to wygląda.


ale nie mozna z gory zakladac ze dana osoba zrobi lepsza trase, bo samym nickiem nie zrobisz mapy Very Happy . no trochę to kijowo wyglada ze kto jest bardziej znany, to ma przewage, dlatego preselekcja bylaby jak najbardziej trafna ( wtedy każdy ma takie same szanse) Razz

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?