Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Batory Tournament - MAPY!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najlepiej niech wszyscy po anonimowemu trasy robią Very Happy nie będzie zonka, tylko lepsza trasa przejdzie Very Happy tyle, że ch** wie czy takie coś w ogóle ma jakiś sens
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
Abszt napisał:
OrdonekQ7 napisał:
Na reszcie map, mi naprawdę nic nie przeszkadza, taki jest mój styl i nie zmienię tego. ;p jeśli macie problemy, to nie proście mnie o robienie map.



Rezus, Tomczan, MiXer, Santacruz, ja, czy nawet Poziokat czy nowsi mapmakerzy stworzyliby na pewno coś lepszego. Nie wiem czemu tylko nikt im nie zaufa, tylko promuje się przeciętność. Narzekacie na trasy a tymczasem jest zaledwie garstka graczy, którzy doceniają naszych twórców (Pozdrawiam Ich Smile ). Również jakiś gracz z czołówki Polski zrobi trasę to inni gracze z czołówki zachwycają się nad czymś co jest wtórne i przeciętne. Takie koleżeńskie klepanie po plecach. Ale przeciętny gracz ma lepszą traskę, ale niestety nie będzie miał przebicia, bo to mało znany gracz, nie jest w BVG czy FF, nikt o nim nie słyszał, więc na pewno robi też kiepskie trasy. Tak to wygląda.


ale nie mozna z gory zakladac ze dana osoba zrobi lepsza trase, bo samym nickiem nie zrobisz mapy Very Happy . no trochę to kijowo wyglada ze kto jest bardziej znany, to ma przewage, dlatego preselekcja bylaby jak najbardziej trafna ( wtedy każdy ma takie same szanse) Razz


Fakt nigdy nie mamy pewności co do tego. Jednak myślę, że dużo mapperów ma takie swoje trasy robione, niepublikowane na takie okazje. Robione dawno, które tylko czekają na jakiś event czy coś ; d na PLx tak wiele tras było robionych. Pamiętam zamieszanie tuż po pl7 jak każdy robił trasy na pl8. I co z tego wyszło widać Mad <hahaha>


@Ordon

Godzina na trasę to dość dużo. Fakt, żeby ją dopieścić trzeba więcej czasu, ale spokojnie w pół godziny można zrobić dobrą trase. ; d

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja chyba jakiś lewy jestem bo mi schodzi minimum 2-3 dni ;/
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem dlaczego tak bardzo narzekacie na te mapy. To już chyba rutyna bo na Ordona mapy zawsze wszyscy narzekali. Mi osobiście się podobają, są łatwe i krótkie, chodź przyznam bywają wkurwiające zakręty. Jestem głupcem bo nie pomyślałem, by zrobić jakiś np. konkurs kto zrobi mapę która się dostanie na Batorego dostanie 5 000 miedziaków, wtedy poziom map byłby na 100% lepszy, ale mimo tego nie jest tak źle jak piszecie. Ale i tak uważam, że zjebałem akcje, ale map już nie zmienię.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
buzek
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ze swojej strony powiem Wam tak:
bardzo dawno temu, gdy pierwszy raz pisałem na forum tmpl.info o planach LANA, na moją wiadomość odpowiedziała zaledwie garstka osób. W między czasie żmudnie atakowałem co bardziej znanych scenowiczów na gadu-gadu. Jeden z nich gorąco polecił mi paru maperów. Jak już wspomniał Wally, jego pierwszego spytałem, drugi w kolejności był Ordon, który zgodził mi się pomóc.

"Rezus, Tomczan, MiXer, Santacruz, ja, czy nawet Poziokat czy nowsi mapmakerzy stworzyliby na pewno coś lepszego. Nie wiem czemu tylko nikt im nie zaufa" - trudno było mi myśleć o zaufaniu komuś, o którego istnieniu nie miałem pojęcia Smile

Chciałbym też trochę usprawiedliwić Ordona: od początku naszych rozmów o mapach mniej więcej w co trzeciej/czwartej wiadomości wspominałem o słabości kompów Batorego i o tym, że mapy muszą być naprawdę proste, bez zbędnych dodatków, bez żadnych dodatków właściwie. Mapy z NC, które tak wychwalacie są wspaniale dopracowane, ale na nich wydajność kompów to max. 30-40 fpsów. Na mapach Ordona natomiast średnia wartość to 70-85 fpsów, a wskaźnik w ogóle nie spada poniżej 50).

Tak czy siak, serdecznie dziękuję mu za pomoc - mam nadzieję, że wyjdzie nam wszystkim fajny turniej Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ale na nich wydajność kompów to max. 30-40 fpsów.

A po co więcej?

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
buzek
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo za słowami "max 30-40" kryje się to, że w krytycznych momentach map pełnych wspaniałych dodatków fpsy potrafią spaść do wartości poniżej 10 przy akompaniamencie wspaniałych, trwających nawet sekundę ścinek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 12 stycznia 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drogi panie Buzek. Tu nie chodzi o to zeby ta mapa wygladala niewiadomo jak dzięki super dodatkom. Tu chodzi o ustawienie zakretow itd. Ordonowi nie wyszlo to w kilku miejscach i dlatego te trasy sa uwazane za kiepskie. I tak w czasie jazdy nikt na dodatki nie patrzy bo nie ma na to czasu^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak w ogóle, jeśli w ciągu 15-20 dni robi się 8 map, to pomysły potrafią się wyczerpać uwierzcie...
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 stycznia 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
A tak w ogole, jeśli w ciągu 15-20 dni robi się 8 map, to pomysły potrafią się wyczerpać uwierzcie...


eeee tam. Pomysły są, zawsze. Ostatnio w 3 tygodnie zrobiłem 10 tras, każda różni się od poprzedniej Smile. Trudniej pomysły połączyć w jednej trasie. Na przykład wczoraj coś mnie tchnęło i w przeciągu 2,5h zrobiłem minutowego techa, wg mnie bardzo dobrego, poza końcówką nieźle zbitego, niemal zero scenerii a wydaje się, że jest dookoła. Choć czasami nad trasą siedzę z 2 dni. Czekam teraz na jakiś event, cuptrack, bo trasy starsze wydają się z perspektywy czasu coraz gorsze od tych, które zrobiłem ostatnio a na pewno wiele pomysłów jeszcze przede mną Razz. I gdyby teraz np zaczęłoby się PL9 to miałbym problem z wyborem tras Razz.

A konkurencja super tras w jakimś przyszłym turnieju na pewno będzie duża i na poziomie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli ma się na głowie tyle tras co ja, to trudno zrobić każdą trasę inną, bo już brakuje trochę kombinacji. Przez to niedawno już zabrałem się za mixowanie elementów.
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysły nowe często się znajdują. Niestety np. w moim przypadku to wygląda tak, że nawet mixowanie nie pomoże wykonać mi tego co chcę zrobić w 100%. Dlatego bardzo żałuję, że nie ma czegoś takiego jak Radiant do tm'a ; d Wtedy to by trasy szły piękne <333

Taki mały offtop... chyba na kilka miesięcy zrezygnuję z gry w tm. Nawet z robienia tras Mad ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 12 stycznia 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
to ja chyba jakiś lewy jestem bo mi schodzi minimum 2-3 dni ;/

Myślałem że tylko ja mam ten problem Smile 1 zakręt zajmuję mi tyle czasu co zordonowi zrobienie prawie całej trasy hehe Natomiast jeśli chodzi o trasy na Batorego to fakt że nie powalają, ale to mały lanik i nie ma co narzekać.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha i prosiłbym, żeby jeździć na trasie 3 zupdatowanej. Link jest na 1szej stronie. Smile pozdro. ;p
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tu macie link do mapy na tmx:


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yyy...Diav, czemu wrzucasz moje mapy na tmx? ; x

PS. Tyle dobrze, że wrzuciłeś chociaż dobrą wersję. ;p

Temu, bo ty ich nie wrzuciłeś, a jakoś chyba musiałem ją wrzucić na serwer nie mając dostępu do panelu.

(Dodano 13 stycznia 2010, 20:57)
chyba że tak. ;d

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?