Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
temu, ktoremu potrzeba motywacje, polecam rezygnowac POL:NED
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 stycznia 2010, 20:31    Temat postu: temu, ktoremu potrzeba motywacje, polecam rezygnowac POL:NED Odpowiedz z cytatem  

uwaga, przeklenstwa w tekscie (ale z sensem)!!!

ch** d*pa z tymi, ktorzy potrzebuja motywacje POL vs NED!!!

to jest moj ostatni post przed meczem z holandja. akurat gralem na serwerach holendyjskich i musze wam powiedziec, ze holenderze się nie zle chwala.

jak widze, ze każdy pi***olony gracz na serwie holenderskim wie o tym meczu i się jego nie może doczekac, to naprawdę kolejny raz zal mi dupe zciska, ze nasza repra musi ze wyzalac, ze nie ma czasu , sru, ch**, cycki itp.

ten mecz nie będzie o skill, będzie on o czas wytrenowania map, mowilem o tym już wczesniej.
krew mnie zalewa, jak widze graczy repry na jakiś dualmixach, stml chujach.

LUDZIE, zrozumice, jak wygramy z NED, gramy z karjienem i frostem i nawet tu nie jestesym bez szans!!!

k**wa MAC, czy was wszystkich po***ało?

mamy tu nie samowita szanse grać o top4 nations cupa a tu treningi na jakieś ch** wie co.

nie wiem co mam jako kapitan jeszcze do was powiedziec.
jeżeli nie zdajecie sobie z tego sprawy, ze ten mecz jest najwazniejszym meczem w historii calej gry TMN, to ch** d*pa ch** i turlaki wam w dupe.

jeszzce raz przepraszam za przeklenstwa, wcale nie jestem najebany, ale uzywam je specialne.
BO widocznie w wasze skillowe LBY nie wchodzi, ze my nawet ze SWE jesteśmy w stanie wygrac (czy tam GER, ch** z tym), ALE aby to osiagnac, MUSIMY k**wa MAC TRENIC!!!!

pindolta się, ja k**wa nie będę ta ofiara, który bedzia odpowiadlo za ewentualny porazke "po nie bylismy wytrenowani".
powtarzam to kilkakrotny raz.

40:1 i niczego nie będzie, nuby!!!

caly tekst w jednym zdanju: TRENIC!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 stycznia 2010, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz ile emo-kotków usmierciłeś swoimi słowami... Sad

Co do zawartosci merytorycznej to +

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 stycznia 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CH** d*pa CH**

TRENIĆ NA WIETROKI !! !!

KUWA UMIE 3 TRASY JUŻ A NI MAM SKILLA !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?