Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
CF1
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.1.marcin
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 12


PostWysłany: 30 stycznia 2010, 18:49    Temat postu: CF1 Odpowiedz z cytatem  

Organizuje Polską Ligę United F1. Rozgrywana ona będzie najprawdopodobniej na środowisku Coast zgodnie z prawdziwym kalendarzem F1.

Więcej informacji:
http://tm.maniazones.com/forum/index.php?topic=26138.0
www.cf1.pl


Ostatnio zmieniony przez .1.marcin dnia 17 lutego 2010, 14:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01 lutego 2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do adminów tmpl.info: z kim mogę się skontaktować w celu utworzenia subforum tutaj odnośnie ligi z tego tematu oraz nadania praw moderatora na nim (potrzebne przyklejanie/zamykanie topicow itp.) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 lutego 2010, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poszliście na głęboką wodę,ale życzę wam powodzenia i jestem chętny do startów.Mam pewne doświadczenie(startuje w "starszej"lidze F1) oraz służę pomocą w razie czego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02 lutego 2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

floccus napisał:
do adminów tmpl.info: z kim mogę się skontaktować w celu utworzenia subforum tutaj odnośnie ligi z tego tematu oraz nadania praw moderatora na nim (potrzebne przyklejanie/zamykanie topicow itp.) Smile

podbijam, ani TheVip ani IrRed nie odpowiadają na pw. może ktoś jeszcze ma takie przywileje? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 lutego 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No więc projekt jest kontynuowany. Aczkolwiek, aby wszystko trzymać w kupie utworzyłem nowe forum: http://cf1.pl (wszystko jeszcze w fazie roboczej, ale już można zobaczyć ogólny zarys)

Nowa nazwa ligi: Coast F1

W skrócie jak to będzie wyglądać:

Grand Prix będą odbywać się na środowisku Coast (czyli wymagane United) zgodnie z terminarzem oficjalnym (czyli zawody średnio co 2 tygodnie). Zdecydowaliśmy się podzielić cały terminarz f1 2010 na dwa sezony. pierwszy sezon będzie liczyć 9 lub 10 gp.

Na każde zawody będą składać się dwie fazy: kwalifikacje oraz główny wyścig, wszystko w jednym dniu - jedno od razu po drugim. Przewidywany czas trwania całości - max. 1h (czyli nie musicie sobie wyciągać z życia aż dwóch dni osobno na kwali i konkurs.
Jak to dokładnie będzie wyglądać:
- część kwalifikacyjna podzielona na 3 sesje (dokładnie tak jak w Formule 1) z odpadaniem zawodników (24 18 10), czas trwania każdej sesji 3 lub 4 minuty (do dyskusji). ostatnie okrążenie trzeba zacząć przed upływem czasu (tak jak w Formule 1), całkowity czas trwania ok. 15 minut
- główny wyścig: na podstawie kwalifikacji zawodnicy są wypuszczani z opóźnieniami czasowymi (jakimi to będzie do dyskusji), całkowity czas trwania ok. 30-35 minut
- mamy już zrobiony MT ze zmianą opon (jedna mieszanka tylko), oczywiście liczymy na sugestie (można tylko zrobić paliwo bez trzęsienia), obecne MT można zobaczyć na serwerze ligowym
- skrypty już wkrótce będą pisane i testowane (do gp bahrajnu zostało dużo czasu)

aczkolwiek chcielibyśmy zrobić przedsezonowe gp of mania zones (żeby zobaczyć na czym stoimy - to już wkrótce)

jak można wziąć udział w lidze? należy posiadać united (może w końcu czas kupić? 30-40 zł za stare TMU na allegro, bez kosztów wysyłki - klucz na maila) oraz trochę miedziaków, gdyż teamy się wykupuje (będą licytacje przed tym pierwszej przedsezonowym gp), wszystkie wpływy za teamy idą na nagrody wypłacane jak i na koniec sezonu oraz po każdym gp. maksymalna ilość graczy w teamie: 3, ilość teamów: 12

jeśli ktoś z nationsowców chciałby wziąć udział w takiej lidze, proszę napisać to pozwoli nam ocenić jakiego zainteresowania należy się spodziewać. liczę iż parę osób z ligi prowadzonej przez loxleya się skusi.

jak macie pytania to pisać. pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 04 lutego 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak Coast, to może WTCC, a nie F1? :wink: +zawody w driftingu, bo już kilka osób w Polsce trenuje Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 lutego 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zawsze można coś dodatkowego zorganizować Smile chciałbym zwrócić uwagę iż na CF1 nie stracicie dużo czasu z życia a zabawa może być przednia Smile ja sam nie potrafię coast, a w obliczu takich botów z united co chcą startować to pozostaje mi tylko fun Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 04 lutego 2010, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drift to mi zostaw... musze w końcu rozpracować system oceniania francuzów i zacznie się ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 04 lutego 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musiałem spróbować, bo ty dawno nie dawałeś żadnych oznak życia Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 04 lutego 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja żyje więc mi niczego nie sugeruj ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 04 lutego 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajnie, szkoda tylko, ze calosc będzie na "jakze mocno przeze mnie kochanym" Coast ;p no chyba, ze w koncu przesiade się na pada i coast przestanie dla mnie być tajemnica to może kiedyś Very Happy ale GL ;]
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 04 lutego 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na Coast wcale nie jest konieczny pad :wink: Ja z niego nie korzystam i idzie mi całkiem nieźle Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 lutego 2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko Vip i Irred moga, jak nie ma ich to nic :F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
.1.marcin
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 12


PostWysłany: 11 lutego 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W imieniu organizatorów informuję, że 17 lutego  godzinie 19:30 odbędą się na serwerze ligowym pierwsze licytacje teamów. W następnych dniach odbędą się następne z nich.
Oto ich plan:

Cytat:
Licytacja team'ów.

- Trzy dni z rzędu na żywo na serwerze Ligowym.
- Cena wywoławcza każdego teamu: 1500 miedziaków.
- Licytacje bez żadnych limitów.

Kolejność licytacji teamów przedstawiona poniżej.



Dzień: 17.02.2010 Godzina: 19:30

1. McLaren
2. Toro Rosso
3. Force India
4. US



Dzień: 18.02.2010 Godzina: 19:30

1. Ferari
2. RedBull
3. Williams
4. Campos



Dzień: 19.02.2010 Godzina: 19:30
1. Mercedes
2. Renault
3. Lotus
4. Virgin
5. (BMW?) Sauber


Dzień: 21.02.2010 Godzina: 19:30

Ponowna licytacja team'ów niekupionych.


Serdecznie zachęcam do udziału w licytacji i oferowania jak najwyższych cen, ponieważ wszystkie miedziaki przeznaczone zostaną na nagrody.

Więcej informacji o lidze


Ostatnio zmieniony przez .1.marcin dnia 17 lutego 2010, 14:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17 lutego 2010, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przypominam o tym, iż dzisiaj rozpoczynają się pierwsze licytacje

Dzień: 17.02.2010 Godzina: 19:30

1. McLaren
2. Toro Rosso
3. Force India
4. US

na serwerze znajduje się skrypt do przeprowadzania kwalifikacji (można potestować) - różne środowiska w tym momencie

źródło: cf1.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Loreo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 24 lutego 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Elo gram w TrackManie już jakiś czas.. ale jestem zielony jeśli chodzi o ligi i turnieje. Chciałbym jakoś uczestniczyć w tej lidze. Jeżeli mógłbyście mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi to byłbym bardzo wdzięczny. Dokładnie w TrackManie gram już 2,5 roku. Jestem około 100 tys w rankingu, ale wiem że ranking tu nie jest najważniejszy. Wiem że ta liga dopiero będzie się rozwijać dlatego napisałem. proszę Was bardzo o pomoc. I jeżeli jest to ważne .. to mam TrackManie United.


Sory / Chyba zły temat ;/ Dzięki za przeczytanie wiadomości... Czekam na Odpowiedź.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
.1.marcin
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 12


PostWysłany: 24 lutego 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten powyższy pst, to rzeczywiście nie tutaj, ale jak byś chciał wziąść udział to pisz szybko tutaj w temacie szukam teamu.
www.cf1.pl. Napiszę jeszcze Ci link na forum dla graczy TMUF, na tym są bardziej aktywni gracze Nations. Ale to w tym temacie, który założyłeś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 26 lutego 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozmieszczam to ogłoszenie wszędzie. Może się ktoś znajdzie. Bardzo proszę o przeczytanie.
Szukam drugiej osoby do zespołu w CF1 (może już trochę późno Oops ).Nie kupiłem jeszcze teamu, bo nie mam drugigo chętnego zawodnika. Jeżeli znajdzie się chętny ja funduje zakup zespołu więc myśle że będą jednak chętni Smile . Nie muszą być trzy osoby, mogę mieć dwie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę napisać w tym temacie lub na gg.Wybór teamu do kupienia uzgadniam z drugim graczem (został już tylko Campos i Toro Rosso)
gg-18601656
Bardzo chciałbym wystąpić w lidze więc bardzo proszę chociaż o jednego zawodnika.
Wszystko o lidze znajdziecie oczywiście na stronie www.cf1.pl

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 marca 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

klasyfikacja indywidualna po gp bahrajnu (tylko 10 osób ukończyło wyścig):

1. Dawid (Sauber): 50
2. Sebik (Sauber): 43
3. Suchar (Lotus): 36
4. f00ken (Williams): 33
5. Mike (Lotus): 30
6. Poziokat (Virgin): 27
7. Krajan (FI): 24
8. Remix (RBR): 22
9. Xan (McLaren): 20
10. Mr.WTF (RBR): 18

klasyfikacja konstruktorów po gp bahrajnu:

1. Sauber: 93
2. Lotus: 66
3. RBR: 40
4. Williams: 33
5. Virgin: 27
6. FI: 24
7. McLaren: 20

http://cf1.pl/gp1/ (pełne wyniki + krótki filmik nagrywany poprzez xfire)

Nagrody zostały rozesłane, odpowiednio: 2000, 1500, 1000, 800, 600, 400, 200, 100

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 13 marca 2010, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szukam chętnej osoby do teamu Hispana Racing (dawniej Campos) po raz drugi. Niestety mój kolega z zespołu barthess (FreszPL) złamał rękę Crying or Very sad i raczej już nie wystąpi w tym sezonie. Więc proszę chęnych pisać na gg albo tutaj na TMPL lub jeszcze na www.cf1.pl . Sprawa strasznie pilna bo muszę mieć drugą osobę do teamu. Jeżeli znajdzie się tez chętny na trzeciego kierowcę tez z chęcią przyjmę bo jak widać nigdy nie wiadomo co się stanie.
_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?