Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Telefony, fony, komórki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:19    Temat postu: Telefony, fony, komórki Odpowiedz z cytatem  

Od razu przejdę do rzeczy. Wczoraj chciałem sobie wziąć telefon w playu na abonament. Okazało się, że nie będzie to takie proste, byłem także dzisiaj w salonie(30km od domu, co dzień muszę kur... ka pociągiem zapylać) i okazało się, że jest jakiś błąd w systemie i nawet na ojca nie mogę wziąć abonamentu. Ale w sumie to nie po to piszę ten temat by się żalić, a po to by zapytać ludzi kompetentnych którzy znają się na telefonach, jaki model wybrać(znając playa i inne tego typu firmy które mają w d*pie klienta to pewnie mam jeszcze trochę czasu). Strasznie napaliłem się na LG KU990i. Dobra kamera, duży wyraźny dotykowy wyświetlacz, świetna jakość filmów(zgranych z kompa ofc) i oczywiście przystępna cena. No i chcę poznać wasze opinie(obiektywne) na temat tego telefonu. Ale chciałbym również byście napisali o innych modelach, które może są lepsze i mi je polecacie. Jeśli już ktoś ma zamiar się wypowiedzieć w tym temacie, to proszę o sensowne opisy innych telefonów dostępnych w sieci play, bądź tego modelu. Jeśli ktoś ma pisać coś na siłę to lepiej będzie by nic nie pisał. Z góry dzięki za wszelką pomoc i informacje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze mogę Ci polecić tego LG ;] Brat go też ma w playu, bawiłem się nim i jest po prostu świetny. O innych telefonach w playu gadać nie będę, bo nie ogarniam zbytnio tego tematu, ale jeśli chciałeś rekomendację LG KU990i to masz, polecam szczerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Szczerze mogę Ci polecić tego LG ;] Brat go też ma w playu, bawiłem się nim i jest po prostu świetny. O innych telefonach w playu gadać nie będę, bo nie ogarniam zbytnio tego tematu, ale jeśli chciałeś rekomendację LG KU990i to masz, polecam szczerze.


Chodziło mi bardziej o dokładny opis tego telefonu, co ci się w nim podoba, a co nie. Jakie ma wady i zalety. Czy się psuję, czy ekran się szybko rysuje itp. Tak więc proszę o dokładniejsze opisy Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak widziałeś na lanie, też mam LG KU990i i mogę Ci go szczerze polecić Smile Ma wszystko co potrzebne, wygląda dosyć bajernie, bardzo dobry aparat jak na telefon komórkowy, duży dotykowy wyświetlacz no i tak jak napisałeś, przystępna cena. Ma jednak minusy. Konkretnie to używam go już prawie rok i coraz bardziej się muli. Np.: jak chcesz zadzwonić do kogoś to "myśli" z 10 sekund zanim się zacznie łączyć. Tak samo jak kończysz rozmowę, też długo myśli jak wciśniesz czerwoną słuchawkę żeby zakończyć połączenie. Druga sprawa to to, że ma dosyć mało pamięci na SMSy, bo raptem 250 (nie wiem, może to jest dużo dla innych, ale się przyzwyczaiłem że w starym tel. - smartphonie miałem nieograniczoną ilość pamięci na smsy Wink ). No i ostatnia sprawa to filmiki. Teraz, po nagraniu filmiku, zaczął mi się rozjeżdżać dźwięk z obrazem. Nie wiem, bardzo możliwe że jak przeinstaluje softa, to wszystko wróci do normy, no ale to muszę do salonu jechać bo ingerencja w softa samodzielnie = utrata gwarancji Wink
Poza tymi minusami to szczerze go polecam! Jestem osobiście z niego bardzo zadowolony. Wink

Edit:

Co do ekranu, ma dołączoną folijkę na ekranik (osobno jest pakowana w pudełku), więc sam ekran się nie porysuje w ogóle Wink Sama folia po około pół roku jest do wymiany, ale to nie drogi zakup na allegro Wink Ja osobiście nie zmieniałem jej w ogóle bo nie chce mi się kupować nowej ;p

_________________


Ostatnio zmieniony przez °XX Jero dnia 03 lutego 2010, 19:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do tych folijek, to w KP500 Cookie standardowo była przyklejona + 2 zapasowe, czyli jakieś półtora roku bez rysowania ekranu :]

Niestety nie znam się na KU990i, bo gdy kupowałem w styczniu tel. to miałem wybór między Ciastkiem a Samsungiem Avilą.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

także miałem lg ku990 i szczerze ci go nie polecam Very Happy dobre jest tylko to, że ma duży wyświetlacz, aparat bym powiedział, że mocno średni. minusem jest zdecydowanie pisanie smsów, uwierz mi, że jeżeli dużo piszesz to na dotykowym ekranie można bardzo szybko dostać kurwicy. Poza tym nie posiada wifi, które jest naprawdę niesamowicie przydatne Smile ogólnie to dosyć szybko się go pozbyłem. Z czystym sumieniem mogę ci polecić nokię e63 Smile aktualnie posiadam i jestem z niej 100 razy bardziej zadowolony niż z tego LG. Świetna klawiatura qwerty, znakomicie działające wifi, do tego dający duże możliwości symbian i bardzo dobry wyświetlacz. Poza tym jest bardzo tani, za nowy z allegro dałem 600 zł Smile z tego co wiem to w playu też jest i to nawet niedrogo Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan napisał:
minusem jest zdecydowanie pisanie smsów, uwierz mi, że jeżeli dużo piszesz to na dotykowym ekranie można bardzo szybko dostać kurwicy.

To akurat zależy, jak piszesz na tej QWERTY którą można sobie wyświetlić na ekraniku, to faktycznie, cienko się pisze, ale jak wyświetlisz normalną to nie ma żadnego problemu. Powiedziałbym że piszę się szybciej niż na zwykłej klawiaturze od telefonu. Jeszcze jak się korzysta z T9 to już w ogóle nie wiem o co Ci ksdfan chodzi. Nie ma żadnych problemów.

ksdfan napisał:
Poza tym nie posiada wifi, które jest naprawdę niesamowicie przydatne Smile ogólnie to dosyć szybko się go pozbyłem. Z czystym sumieniem mogę ci polecić nokię e63 Smile aktualnie posiadam i jestem z niej 100 razy bardziej zadowolony niż z tego LG. Świetna klawiatura qwerty, znakomicie działające wifi, do tego dający duże możliwości symbian i bardzo dobry wyświetlacz. Poza tym jest bardzo tani, za nowy z allegro dałem 600 zł Smile z tego co wiem to w playu też jest i to nawet niedrogo Smile

I tu trzeba się zastanowić, czy chcesz telefon dla fajerwerków (t.j wi-fi, klawiatura QWERTY, symbian itp.) czy zwykły telefon, bez zbędnych bajerów które go jeszcze bardziej potrafią "przymulić". Bo jeżeli telefon z dużą ilością bajerów, to z LG KU990i nie będziesz zadowolony.

Ja właśnie dlatego jestem z niego zachwycony, bo mnie osobiście np. wk**wiało w starym smartphonie że po kilku miechach użytkowania wieszał się i mulił bardziej niż normalny telefon z softem producenta. Nie wiem jak symbian, ale windows na telefony to jest po prostu porażka (chyba że się coś zmieniło od czasu SPV C550).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 lutego 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mimo, że już pisałem to napiszę jeszcze raz dlaczego mi na nim zależy. Dodam, że wiele razy się nim "bawiłem".
-Świetny aparat, ale zdjęcia wychodzą superaśne(Razz) tylko gdy fotkę w trybie manualnym i umie się dobrać odpowiednie ustawienia. Czytałem nawet dość długi poradnik, co i w jakich warunkach ustawić.
-Filmy też świetne, no i ta kusząca opcja z filmami 120fps Smile
-3 calowy dotykowy ekran
-wyświetlana klawiatura qwerty, na której mi się świetnie pisało sms, chodź rzadko je pisze
-Świetna jakość filmów przegranych z komputera. U ojca na telefonie oglądałem dwa i naprawdę zaskoczyły mnie jakością.
-Prosty w obsłudze (niektórzy mówią, że ciężko się przestawić, gów.. prawda Razz)
-metalowa obudowa

No, ale ma też niestety wady:
-Problemy z kartami pamięci 4 i 8gb. Z tego co ojciec mi mówił z kartą 8 gb telefon strasznie mulił
-Zero dodatków przy kupnie w salonie playa. Tzn. nie ma rysika, słuchawek, kabelka usb, folii ochronnej i płyty z oprogramowaniem. (rysika i tak bym nie używał, a jeśli chodzi o płytę ze sterownikami to wszystko jest w necie, ale kabelek jest obowiązkowy, a słuchawki będą potrzebne by spokojnie obejrzeć film na wykładach Razz)
-brak gps czy nawigacji, czy ja to się tam zwie. Co jak co, ale czasami się przydaje.

Jeśli macie jeszcze jakieś spostrzeżenia względem tego telefonu to proszę napiszcie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 03 lutego 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak propos 120 fps to jest to zwykły pic na wodę Smile owszem jest taka opcja, ale wtedy filmy wyświetlane są w kilkukrotnym spowolnieniu. możesz mi nie wierzyć, ale ten telefon fajny wydaje się tylko na pierwszy rzut oka. z początku też byłem bardzo zachwycony a później stwierdziłem, że w sumie jest mocno przeciętny, aparat robi ładne zdjęcia, ale tylko na zewnątrz, w pomieszczeniu się do niczego nie nadaje Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 03 lutego 2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli miałbym ci coś polecić to nie LG. Po pierwsze spotkałem się z sytuacją gdzie były dwa telefony LG(5 MP) i Sony Ericsson k770i(3,2 MP). Jak zrobiłem zdjęcie SE nie było można odróżnic od aparatu.W LG jakość w jednym zdjęciu była zamazana, a w drugim trochę już lepsza ale nawet nie dorastała do pięt SE'nowi.Więc myślę że LG nie jest dobrą firmą bo nie tylko na tym przykładzie się przekonałem że LG (bez obrazy) jest tandetna.Więc z całego serca polecam ci Sony Ericssona a w tym przypadku SE Yari o którym dużo dobrego się naczytałem(jest w ofercie play).
_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 03 lutego 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tą kartą pamięci to prawda, muli się dodatkowo jak mu wsadzisz więcej niż 2 GB. Czytałem jednak że od któregoś softa LG zaczyna obsługiwać 4 GB. Co do GPS, no to tu go nie uświadczysz, lepiej kup wtedy co innego lub GPSa osobno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 06 lutego 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LG KU990i. kumpel z klasy go ma i kurwuje strasznie.
Tak jak mowiliscie tnie i to strasznie. Otwiera liste kontaktow i czeka minute zanim kogos znajdzie. Do tego brak multi toucha. Kumpel nazywa ten ekran Push Screenem bo to nie dziala jak dotyk. Do tego ostatnio przestal mu działać dotyk oddal do serwisu to musieli telefon na nowy wymienic. Po tygodniu znowu muli niemilosiernie

_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
LeWy_
Jeździ konno


Dołączył: 26 Cze 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 60

Skąd: ...ze sk8parku

PostWysłany: 06 lutego 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ma ktoś smartphone z Androidem? ;>
Moje "cacko":

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G moore`
Jeździ konno


Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 29


PostWysłany: 06 lutego 2010, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav skoro przymierzasz się do kupna smartfona no to proponuje HTC. Te wszystkie Samsungi LG a nawet Nokie z dotykowymi wyświetlaczami to nie sa smartfony z prawdziwego zdarzenia. HTC oferuje Ci niezawodnosc, funkcjonalnosc ( min. WiFi) Na twoim miejscu wzialbym najdrozszy telefon w jakim chcesz abonamencie sprzedal go i kupil HTC , nawet Orbit 2 stosunkowo stary bija na glowe te wszystkie pseudo smartfony;)
_________________
Moore..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 lutego 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc dostałem już telefon, a dokładniej w czwartek i postaram się opisać wady i zalety jakie zauważyłem:

Zalety:
Kamera: Aparat sprawdza się świetnie, ale tylko przy odpowiednich ustawieniach w zależności jakie jest oświetlenie, gdzie robimy zdjęcie i czego. Nagrywanie też świetne, ale tylko przy lepszym oświetleniu, a co do 120fps to zgodzę się, że to tylko bajer, ale fajny.
Ekran: 3 calowy, bardzo wyraźny. Nie jest zbyt czuły, ale to akurat plus. Filmy ogląda się świetnie. Mimo moich stosunkowo dużych paluchów, na klawiaturze qwerty pisze się świetnie.
Jest spory co trzeba też zaliczyć do plusów. Czuć, że ma się telefon w ręku, a nie jakieś maleństwo.

Wady:
Słaba bateria, ale przy takich telefonach nie spodziewałem się niczego lepszego.
Brak nawigacji.

To na razie wszytko co udało mi się zauważyć. Z czasem dopiszę resztę moich spostrzeżeń na temat tego telefonu.


dawid5791: Porównywałem zdjęcia robione LG KU 990i i paru Sony Ericssonów(k800i, k850i c905? i k770i) i powiem ci szczerze, że soniaki wypadają marnie na tle tego LG. Ale jeśli robiłeś zdjęcia automatycznie to nie dziwne, że wyszły marne.

Twist: Nie wiem co mu może mulić. Ja po mimo użytkowania go przez 2 dni mam już prawie całą pamięć zapełnioną i absolutnie nic mi nie muli. No może gdy wchodzę do galerii to się chwilę wczytuję.

lewandzia: To nie temat do chwalenia się telefonami. A jeśli już wrzuciłeś zdjęcie to mogłeś go opisać. Wady zalety twoje spostrzeżenia, czy opłaca się go kupić i dlaczego.

moore`: Nie potrzebuję smartfona. Ten LG mi w zupełności wystarczy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
amerd
Jeździ konno


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 79
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 06 lutego 2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja zdecydowanie odradzam tego LG, jest koszmarny,
- szybko się niszczy obudowa
- zamula przy większej ilości pamięci na telefonie
- Beznadziejnie się pisze smsy
- jak dla mnie ten ekran dotykowy jest lipny(pozbawiony wibracji itp. przez co nie wiesz czy dotknąłeś telefonu)
- aparat niby 5mpx ale jest slaby
- brak wifi i gps'a które jest przydatne

Natomiast polecił bym Ci Samsunga I7500
Zalety
- Duży ekran dotykowy (3.2')
- Możliwość włożenia karty pamięci nawet o pojemności 30GB~
- Ma wbudowaną pamięć 8Gb
- Aparat 5mpx z lampą błyskową co powoduje, że zdjęcia jednak są lepszej jakości
- Gps i Wifi Smile

Osobiście nie zauważyłem wielu istotnych wad prócz jednej
słaba bateria przy częstym użytkowaniu(granie w gry itp. itd.) Trzyma max 3 dni

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 06 lutego 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To że narazie nie muli to nie znaczy że nie będzie Smile

Sam się przekonasz ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G moore`
Jeździ konno


Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 29


PostWysłany: 06 lutego 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to już do Ciebie nalezy decyzja, już wlasciwie podjeta;) Zycze zerowych problemow z fonem;p
_________________
Moore..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LeWy_
Jeździ konno


Dołączył: 26 Cze 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 60

Skąd: ...ze sk8parku

PostWysłany: 06 lutego 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK, sory. Ale G1 wbrew opiniom i pozorom jest godny tych 800 zł. Jak chcesz wziąć fon na abonament w Play to weź albo Samsung Galaxy (chyba już ktoś o nim mówił), albo wielki (z tytułu, nie rozmiarów Very Happy) HTC Hero. (niestety Hero jest cholernie drogi.) Albo jak cię te super technologie nie obchodzą to kup zwykłego, prostego dotykowca np. Samsunga Avile.
Zalet jest dużo nie ma co ich opisywać, ale najważniejszą jest chyba klawiatura QWERTY na której się pisze znakomicie.
Wady:
-trochę za mało RAMu
-ta rozsuwana klawiaturka może po pewnym czasie skrzypieć :/
-nie ma czegoś takiego jak wysyłanie/odbieranie plików przez Bluetooth, jednak można ściągnąć odpowiedni program, wtedy jest możliwe wysyłanie. Po zROOTowaniu (tj. inaczej hackowaniu, przerobienia systemu, co jest oczywiście równe utracie gwarancji 2 lat) można odbierać pliki przez Bluetooth. Ogólnie to bardzo podobnie jak w iPhone
-brak flesha w aparacie, jednak mi to wisi, bo w/g mnie aparat w telefonie to bardziej zabawka i nawet nie dorasta prostym cyfrówkom za ok. 600zł ; śmieszą mnie ludzie którzy na wakacjach robią zdjęcia tylko telefonem Confused.

Jednak wady te, aż tak nie kolą w oczy. A telefon dużo frajdy daje m.in. dlatego, że posiada coś takiego jak Market. A w nim tysiące aplikacji/gier/bibliotek oprogramowań itp. Niestety w Polsce dostępne są tylko aplikacje darmowe. Ponoć niedługo Google (ta, twórca systemu Android) wprowadzi biblioteki, które umożliwią "cieszenie" się płatnymi aplikacjami w Polsce. Oczywiście tu też można łamać zabezpieczenia systemu i zainstalować odpowiednie rzeczy, żeby mieć "płatny Market". ;]
Telefon oceniam 8/10
PS Polecam najlepsze forum/portal o Androidzie i G1 -> android.com.pl

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 lutego 2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

amerd napisał:

- szybko się niszczy obudowa

Nie mogę się z tym zgodzić. Znam 2 osoby które użytkują ten telefon od ok roku, a obudowa jest jak nówka.

amerd napisał:

- zamula przy większej ilości pamięci na telefonie

To akurat racja, ale z kartą 2gb jest w porządku. A tyle pamięci mi wystarczy.

amerd napisał:

- Beznadziejnie się pisze smsy

Jak dla kogo. Mi się świetnie pisze na klawiaturze qwerty.

amerd napisał:

- jak dla mnie ten ekran dotykowy jest lipny(pozbawiony wibracji itp. przez co nie wiesz czy dotknąłeś telefonu)

No to chyba rozmawiamy o innym modelu. Ten telefon posiada wibracje.

amerd napisał:

- aparat niby 5mpx ale jest slaby

Jest dobry jak się umie odpowiednio go ustawić. Ale wiadomo to tylko telefon, i za wiele się od aparatu spodziewać nie można.

amerd napisał:

- brak wifi i gps'a które jest przydatne

No to akurat minus, ale dla mnie większego znaczenia nie ma.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic » Menel Game Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?