Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rozpoczynamy piąty rok istnienia TMPL!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2010, 0:24    Temat postu: Rozpoczynamy piąty rok istnienia TMPL! Odpowiedz z cytatem  

To już czwarte urodziny TMPL.info! Nic, tylko świętować! Z tej okazji przygotowałem gigantyczne podsumowanie minionych 365 dni. Głównym powodem, dlaczego zrobiłem to ja, a nie założyciel strony, Yard, jest oczywiście fakt, że tej osobistości nie ma już pośród nas, odszedł z tego świata, aczkolwiek kto wie! Może znów zaszczyci nas swoją obecnością i na parę dni zmartwychwstanie, zmieniając nieco wygląd witryny. Tym, jakże pozytywnym akcentem, pragnąłbym zakończyć nudnawy wstęp i zapraszam wszystkich do uczczenia czwartego roku istnienia TMPL, chlapnijta se z tej okazji!

Przedstawiam z deka przydługi i głupkowaty (jak zawsze, kiedy coś piszę, chyba się przyzwyczailiście, co nie mor_rolon? :F) spis wydarzeń, które miały miejsce w ciągu czwartego roku życia TMPL. Zacząłem od Awardów 2008 i na nie ogarniętych jeszcze Awardach 2009 kończę. W międzyczasie oczywiście rzeczy, które nie mogły umknąć mojej uwadze, typu WCG, ESWC, PGA, CHLAN, inny CHLAN, jednak zamieściłem również wydarzenia nieco mniej istotne. Jakie, sami przeczytajcie, jeśli dacie radę wytrzymać do końca tego shitu. Śmiem przypuszczać, że znów pobiłem własny rekord ilości znaków w poście, no ale tyle się działo, że zwyczajnie nie szło tego krócej opisać Smile [more]

Do większości spraw znajdziecie odnośniki, można sobie kliknąć i pośmiać się z niektórych tematów, ewentualnie zacząć postrzegać niektóre osobistośc nieco inaczej. Dobra, nie przedłużam więcej, zaczynamy:

  • styczeń-luty:

    • dobiegło końca głosowanie w Polish TrackMania Awards; za najlepszy PR została wyróżniona ekipa TCW, największym cziterem został Jarecki, Jakub otrzymał statuetkę za najbardziej poważną osobowość sceny, natomiast najciekawszym wydarzeniem zostały przegrane mecze reprezentacji z Włochami oraz Niemcami; ponadto głosowano w siedmiu kategoriach FUN (link);

    • rozpoczęły się zapisy do drugiej edycji Polish Individual TrackMania Cup; wartość nagród w turnieju wyniosła blisko 2000 złotych; krótko mówiąc – kryzys dał się we znaki (link);

    • D-Link PGS (obecnie Fear Factory X-Fi) wygrało siódmą edycję Polish League, zbliżając się do rekordu czterech wygranych PL z rzędu, ustanowionego przez Pure Skillers (link);

    • witryna TMPL.info została odsłonięta okrągłe milion razy (po ponad trzech latach istnienia) (link);


  • marzec:

    • TrackMania została jedną z platform czwartej edycji ESL Major Series; pula nagród w turnieju wyniosła 500 euro (link);

    • pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, jakoby TMNF miałaby być jedną z platform World Cyber Games 2009 (link);

    • po prawie roku nieaktywności, zreaktywowany został zespół Pure Skillers; początkowo w składzie znajdowali się Scrappler, Suwak, Wally oraz Wiśnia (link);

    • rozpoczęła się akcja zarabiania w sieci przez naszą scenę, zarobione pieniądze miały zostać przeznaczone na nagrody w polskich turniejach TrackManii; w akcji wzięło udział blisko 100 osób; niewypał roku nr 1 (link);

    • pojawiły się pierwsze wzmianki o kłopotach Electronic Sports World Cup, pierwotnie światowe finały tej imprezy zostały przełożone na ostatni kwartał 2009 roku (link);

    • dobiegł końca Polish Individual TrackMania Cup; największym farciuchem okazał się Foxy, kolejno za nim uplasowali się Paweł, Hack oraz Kamilos (link);


  • kwiecień:

    • informacja o tym, iż działalność firmy Game-Services SA została zawieszona 30 marca przez Sąd Handlowy w Paryżu oznaczała ostateczny koniec ESWC (link);

    • ogłoszony został duński LAN The-eXperience, gdzie jedną z platform została TMNF; pula nagród została ustalona na 3000 euro (link);

    • ogłoszenie Red & Scrapp Wicked Cup, turnieju, gdzie główną nagrodą miała być przejażdżka legendarnym Porsche 911 po szwabskich autobahnach; turniej ostatecznie nie doszedł do skutku, niewypał roku nr 2 (link);

    • organizacja Betsson Voodoo Gaming zorganizowała niewielki turniej na trasach ESL; w puli nagród znalazło się 100 złotych oraz słuchawki firmy Manta Multimedia (link);

    • potwierdziły się doniesienia o TrackManii na światowych finałach World Cyber Games 2009; nadal nie posiadaliśmy jednak żadnych informacji co do polskich kwalifikacji tej imprezy (link);


  • maj:

    • pojawienie się wielkiej kupy na środku TMPL (link);

    • dywizja TMNF odeszła z multigamingu Fear Factory X-Fi (link);

    • niemiecki gracz Need For Speed udziela w wywiadu, w którym oświadcza, iż zamierza powalczyć w krajowych eliminacjach WCG (niemieckich ofc) (link);

    • D-Link PGS organizuje drugi turniej z serii Razer Cup; główną nagrodą w rozgrywkach była klawiatura Razer Lycosa (link);

    • Bots From Poland z zamiarem szturmu na Danię; beznadziejna kłótnia na stronie; niewypał roku nr 3 (link);

    • Razer Cup 2 zdominował Bob, wyprzedzającym w wielkim finale trójkę graczy Teamu Cioci Wiesi (link);


  • czerwiec:

    • Jakub zrezygnował z pełnienia funkcji kapitana reprezentacji Polski; w obszernym poście wylał swoje gorzkie żale oraz trochę łez, które zleciały na niczemu winnego Oddo (link);

    • fuzja Republiki Herbacianej oraz X-treme X-drifters; nowy zespół otrzymał nazwę X-treme X-tea, czyli na nasze “Ekstremalne Herbatki” (link);

    • ruszyła CyberArena 36i6, projekt Ligi Cybersport, jakiś czas później jedną z gier, w które można było wygrać cenne nagrody została TrackMania (link);

    • światło dzienne ujrzał plan dnia SZAFY, ojca dwójki cyberdzieci, który sam przyznał, że podglądał Kyzzn pod prysznicem; pł0-el0 grafika w tym newsie, jak nie trudno się domyśleć, została zapożyczona właśnie z tego felietonu (link);

    • rozpoczęcie preselekcji map do Polish League 8 (link);


  • lipiec-sierpień:

    • rozpoczęły się zapisy do polskich eliminacji World Cyber Games 2009; zwycięzca miał zgarnąć podróż do Chin na światowe finały (link);

    • GameBack z ligą TrackManii; niewypał roku nr 4 (link);

    • dywizja TMNF odeszła z multigamingu D-Link PGS; najlepszy polski zespół pozostał bez dachu nad głową (link);

    • odbył się poznański CHLAN; na szczególną uwagę wcale nie zasługuje nieodchodzący od telefonu SZAFA, lecz rozwalenie drzwi przez małpę (link);

    • CyberArena 36i6 ogłasza serię turniejów, między innymi w TMNF; pula nagród wyniosła około 1200 PLN (link);

    • poznaliśmy wszystkich finalistów WCG Polska 2009, zostali nimi: Hektor, Metex, Shadow, Shief, Nothing, Flagg, Paweł oraz Diablos przez małe “s” (link);


  • wrzesień:

    • finał CyberAreny 36i6; zwycięża Kamilos, przed Flakiem, Oddo oraz Metexem (link);

    • zespół [POL], do niedawna grający pod banderą D-Link PGS, dołącza do multigamingu Fear Factory X-Fi (link);

    • Happy Five Friends traci dywizję TMNF; Kamikadze Drivers powraca na stare śmieci (link);

    • finały WCG Polska; winner – hóiShadow, dalej piczuśNothuś :*, a na najniższym stopniu podium nie stanął nikt i nagroda przepadła; nieoficjalnie miał tam się znaleźć Metex, jednak tego nie uczynił, natomiast rozczarowaniem Wielkiego Finału był Paweł, plasując się ostatecznie na czwartym miejscu (link);


  • październik:

    • administratorem TMPL zostaje Vip (link);

    • DO DZIŚ NIE ZOSTAŁA OGŁOSZONA ŻAŁOBA NARODOWA, A POWINNA, WŁAŚNIE TAMTEGO DNIA, TRZECIEGO PAŹDZIERNIKA; PRZYCZYNĄ ZAPRZESTANIE UDZIELANIA SIĘ SZAFY NA TS-IE; ROZPACZ CAŁEGO NARODU I TERAZ NIE MAM OD KOGO NOWYCH TEKSTÓW PODBIERAĆ;

    • nowym kapitanem reprezentacji, po głosowaniu przeprowadzonym wśród graczy Team Poland, został Scooter Fox, dotychczasowy lider zespołu P4G oraz newsman TmPolska.com (link);

    • Team Cioci Wiesi, którego gracze upierali się, że pozostaną bez MG, dołącza do świetnie prosperującej drużyny Betsson Voodoo Gaming;

    • kwalifikacje do Polish League 8 wygrała drużyna BVG, z niewielką przewagą nad resztą stawki, którą kolejno były zespoły: XX, PS, FF, KD oraz NN (link);

    • dwudniowa impreza LAN-owa Poznań Game Arena; jak dotychczas, chyba największe zbiorowisko scenowiczów; (link do fotorelacji);


  • listopad:

    • światowe finały World Cyber Games 2010; Sradoł we własnej osobie zajmuje miejsce 9-13 i nie pindolić mi proszę, że pokonał mnie NFS-owiec Exclamation;

    • rozpoczęcie zapisów do Stadium Team Championship 6 oraz Nations Cup 5; polskie drużyny posiadają kapitanów z dobrym refleksem, dzięki czemu podczas STC mogliśmy oglądać wiele ekip z naszego kraju (link);

    • zakończenie Polish League 8; najlepszą drużyną kraju zostało BVG, FF ustąpiło im miejsca wyłącznie dlatego, by zdobyć tym razem awarda na zespół roku; trzecia lokata przypadła “Ekstremalnym Herbatkom” (link);

    • informacja o powrocie Electronic Sports World Cup; cieszy nas ona oczywiście dlatego, że jedną z platform jest TrackMania (choć, szczerze powiedziawszy, organizatorzy do dziś chyba sami nie wiedzą, czy chodzi o TMN ESWC, czy TMNF...) (link);


  • grudzień 2009-styczeń 2010:

    • Polacy nieźle spisują się zarówno w STC, jak i NC; ostatecznie X-treme X-tea zakończyło zmagania w trzeciej rundzie play-off, BVG w drugiej, natomiast reprezentacja Polski zajęła piąte miejsce, czym powtórzyła wynik sprzed roku; oczywiście całość przypisuje się Jakubowi, który zdążył zmienić decyzję (d*pa) i powrócił na stanowisko kapitana reprezentacji;

    • WCG 2010 w Los Angeles – po promującym wideo wyraźnie widać, że to nie jest zadupie, jak Chiny, pytanie tylko, czy i w tym roku ujrzymy TMNF jako jedną z platform turniejowych? (link);

    • Batory Tournament zakończył się sukcesem; turniej zdominowali gracze FF.X-Fi, przy czym zwycięzca w TMNF, Khorinis, zajął także trzecie miejsce w turnieju Red Faction (link);

    • informacja o kolejnym LAN-ie, który tym razem będzie miał miejsce pod Opolem, zaraz przy granicy czeskiej; najciekawsza nagroda to złota kierownica do powieszenia na ścianie (link);

    • ruszył Slavic TrackMania Tournament, organizowany przez ESL; do turnieju przystąpiło aż 59 drużyn z naszych okolic, z czego ponad szóstą część stanowią ekipy z naszego kraju; cztery polskie zespoły trafiły do pierwszej ligi (link);



Kuniec. Króciutko podsumowując – pozytywne rzeczy, jak łatwo zauważyć, wyróżniłem kolorem zielonym, negatywne czerwonym. Zdecydowana przewaga tych pierwszych prowadzi tylko do jednego wniosku – czwarty rok życia strony trzeba zaliczyć do udanych!

Zapraszam także, głównie tych, którzy dołączyli do nas niedawno, do przeczytania nieco krótszego podsumowania pierwszych trzech lat istnienia TMPL.info. Siłę na jego wykonanie znalazł jeszcze w tamtym czasie, czuwający w niebie, Yard. Znajdziecie je pod tym adresem.

Teraz pora na drugą część posta, już nieco mniej obszerną i niekoniecznie stosowną do okazji, mianowicie Awardy 2009. Chciałbym wszem i wobec oznajmić, że sam się za to wziąłem, już parę dni wcześniej niż Coof i przyznałem wyróżnienia w zaledwie trzech (leń), jednak tych najbardziej znaczących kategoriach. Uznałem, że w tej sytuacji większa ilość nagród nie jest konieczna, a co poniektóre można śmiało ominąć - nie będę się rozpisywał nad takimi rzeczami, jak najlepszy zespół, najfajniejsze logo, czy mistrz Painta, bo to przecież rzeczy oczywiste. Więc do dzieła:

W kategorii Żul Roku Płci Męskiej konkurencję na łopatki rozgromił Jakub.


W kategorii Mistrz Ciętej Riposty nie miał sobie równych Gracekch.


W kategorii Najzgrabniejszy Tyłek bezkonkurencyjny okazał się Tunerek :*.


A w kategorii Bohater Roku (... and the Award goes to...) zwyciężył oczywiście Kamilos.


Proszę przyjąć poprawki, iż wszystko było ustawiane, korupcja się szerzy i nudziło mi się.

P.S. Z pewnością pominąłem parę ważnych rzeczy. Aby uzupełnić powyższą listę wydarzeń, wysyłajcie swoje propozycje na PM/GG, najlepiej z linkiem i opisem sprawy.

P.S. 2 Jeśli pomyliłem linki w nawiasach, bardzo proszę o wytknięcie błędu, bo w tym stosie pewnie ileśtam razy się walnąłem.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 10 lutego 2010, 23:00, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 lutego 2010, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"W kategorii Żul Roku Płci Męskiej konkurencję na łopatki rozgromił Jakub. "

No chyba cie po.... pieściło!!! Jakub to pijany po dwóch redsach jest!!!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 08 lutego 2010, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta grafa z Jakubem zawsze mi się bardzo podobała, jest bardzo bardzo udana Very Happy Co do Szafy, to ja go jeszcze ściągnę! Very Happy Tak łatwo nie będzie Wink
Fajne podsumowanie Szabadabadaboł Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 08 lutego 2010, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

;*

następnym razem postaram się zasłużyć na duże "S" ^^

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 lutego 2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kto to Szafa? ****
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 08 lutego 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co z awardsami za 2009 rok?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 lutego 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to Happy Birthday i przynajmniej kolejnych 4 lat Very Happy

btw, mistrz cietej riposty rox Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 08 lutego 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
"W kategorii Żul Roku Płci Męskiej konkurencję na łopatki rozgromił Jakub. "

No chyba cie po.... pieściło!!! Jakub to pijany po dwóch redsach jest!!!


No wiesz jak jest się najebanym 24/7 to do dobicia 2 redsy starczą Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 lutego 2010, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
Diav3l napisał:
"W kategorii Żul Roku Płci Męskiej konkurencję na łopatki rozgromił Jakub. "

No chyba cie po.... pieściło!!! Jakub to pijany po dwóch redsach jest!!!


No wiesz jak jest się najebanym 24/7 to do dobicia 2 redsy starczą Wink

po 1. nie jestem najebany 24/7, dziwi mnie, ze twierdza to ludzie, ktorzy mnie w zyciu na oczy nie widziali. skad wy macie takie informacje?
pije TYLKO w weekendy i tylko jak mam je wolne. poza tym wcale nie pije co każdy weekend.
jestem pracujacy od 8 lat w jednej firmie człowiek, który poza tym konczy studia niedlugo. jak rzeczywiście bylbym najebany 24/7 chyba niebylbym wstanie to zrobić, zgoda?

mimo tego...

po 2. przyznaje się, ze chetnie i nie mało pije.
w zwiazku z tym nie jestem najebany po 2 reddsach, z czego Ciebie chyba nie raz przekonalem, szanowny panie diabelku. jako przyklad przypominam Tobie PGA 08, gdzie chyba z 2l wodki poszlo na nas dwoch i to do 18:00, mimo ze z dnia wczesniej pewnie tez jeszcze mialem 1 promil w krwi.

jakby nie było, nalezy mnie się ten shadowowy fun-award, a nie pseudo-pijaczyznie srawelkowej z podbloniowej wsi, który ze swoim postem o dwoch reddsach pokazal tylko zazdrosc, ze to nie on, ale ja dostalem ten proaward!!! HA!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 08 lutego 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

świetna robota Shadow! grafa Jakuba rox Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub, nie klam, przeciez caly rok na TS-ie mnie blagales, zeby nie przyznawac Ci tego awarda Wink

@up thx, reka diavela w paincie czyni cuda!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Matjas
Jeździ konno


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Świetne podsumowanie. Oczywiście w NC mogło być lepiej, no ale 5 miejsce nie jest złe Smile.

Karykatura Jakuba jest bardzo fajna Wink.
A Mistrz Ciętej Riposty rozwala Very Happy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem w posiadaniu czegoś wyjatkowego Very Happy mimo ze powinienem się zamknac w sobie, podziele się tym z Wami Smile


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Matjas
Jeździ konno


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ładnie pokazywać korespondencję Very Happy.
Ale Gracekch za bardzo chyba bierze to do siebie Razz.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo ładnie wykonana karykatura jakuba
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 lutego 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no właśnie, kto ci ją robił ? też chcę taka karykaturę ;P
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 08 lutego 2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Ludwik' napisał:
Diav3l napisał:
"W kategorii Żul Roku Płci Męskiej konkurencję na łopatki rozgromił Jakub. "

No chyba cie po.... pieściło!!! Jakub to pijany po dwóch redsach jest!!!


No wiesz jak jest się najebanym 24/7 to do dobicia 2 redsy starczą Wink

po 1. nie jestem najebany 24/7, dziwi mnie, ze twierdza to ludzie, ktorzy mnie w zyciu na oczy nie widziali. skad wy macie takie informacje?
pije TYLKO w weekendy i tylko jak mam je wolne. poza tym wcale nie pije co każdy weekend.


Jakubek toć to taki zart mil być Smile Ze tak powiem ch** mi do tego ile i co pijesz :p Wszystko jest dla ludzi a alkohol tymbardziej Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale Srakub nie zna się na zartach Smile bo przeciez nigdy go na oczy nie widziales!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 lutego 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
ale Srakub nie zna się na zartach Smile bo przeciez nigdy go na oczy nie widziales!

powiedział żartowniś.*

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gracekch
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Sie 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 6



PostWysłany: 09 lutego 2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skasuj to debilu nie jestem tym gościem na zdjęciu

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?