Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
IO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 10 lutego 2010, 20:32    Temat postu: IO Odpowiedz z cytatem  

Już w piątek 12 lutego, rozpoczynają się XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Na starcie zobaczymy 46 reprezentantów Polski. Wśród nich nasze największe nadzieje medalowe: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora i Adam Małysz. Osobiście zamierzam dokładniej się przyjrzeć tym igrzyskom bo poprzednich praktycznie nie pamiętam Wink

Po wielu godzinach rozmyśleń i analiz nszych szans medalowych doszedłem do oto takich wniosków:
Praktycznie można być pewnym 3 medali Justyny, a może i 4Wink Adam Małysz i Tomasz Sikora to wielkie niewiadome. ''Orła'' stać na wszystko, ale myślę że tylko na średniej skoczni będzie medal i to może nawet złoty. Na dużej i drużynowo będzie pech i niewiele zabraknie do podium;p. A propo nszego biathlonisty to ostatnio bywał on w słabszej formie, ale wierzę że wykorzysta swoje doświadczenie i coś tam ugra;] I tyle...



A więc GL&Hf dla naszych olimpijczyków ;P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 lutego 2010, 20:52    Temat postu: Re: IO Odpowiedz z cytatem  

Manek napisał:
Już w piątek 12 lutego, rozpoczynają się XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Na starcie zobaczymy 46 reprezentantów Polski.


Poprawka manek,do Vancouver jedzie 47 naszych reprezentantów Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 10 lutego 2010, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kowalczyk prawie pewna ze ugra dużo, bardzo Liczę na Adama i trzymam kciuki aby były 2 medale, myślę ze Małysz jest w stanie to osiągnąć. Gdyby to się udało, niech Adam kończy piękna karierę i odejdzie niepokonany
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 10 lutego 2010, 21:31    Temat postu: Re: IO Odpowiedz z cytatem  

J.Cezar napisał:
Manek napisał:
Już w piątek 12 lutego, rozpoczynają się XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Na starcie zobaczymy 46 reprezentantów Polski.


Poprawka manek,do Vancouver jedzie 47 naszych reprezentantów Smile

taaa, jeszcze pedobear

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 10 lutego 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lubię zimowe igrzyska olimpijskie z powodu jednej dyscypliny - biathlonu. Już w ten weekend rozegrane zostaną biegi sprinterskie w tej dyscyplinie i jeśli nałoży się to na STML, to nawet na Trackmanię nie spojrzę. Smile

Tomasz Sikora ma niewielkie szanse na medal. W sprincie będzie pewnie druga dziesiątka, w biegu pościgowym gdzieś koło 10. miejsca. Bieg indywidualny to zawsze olbrzymia niewiadoma i źródło największych niespodzianek (np. 4 lata temu bodajże piąta była Krystyna Pałka, która w tamtym sezonie ledwo łapała się do pierwszej trzydziestki), ale Sikora za nim nie przepada i na ogół wypada mocno przeciętnie. Oby udało mu się zakwalifikować do biegu ze startu wspólnego, którego specyfika sprawia, że zawodnik nawet nieco słabszy biegowo, ale z dobrą psychiką jest w stanie skończyć na wysokim miejscu. W tym właśnie biegu Sikora zdobył swoje srebro w Turynie i to moim zdaniem jego największa szansa medalowa.

Na igrzyska jedzie jeszcze drugi polski biathlonista, Łukasz Szczurek, ale nie ma co się po nim spodziewać choćby przeciętnych wyników - miejsce w pierwszej trzydziestce w biegu indywidualnym będzie dla niego wielkim sukcesem, w sprincie będzie walczył o pierwszą sześćdziesiątkę (dającą prawo startu w biegu pościgowym), ale wcale nie jest powiedziane, że ją osiągnie, niestety. Ogólnie jego nominacja olimpijska podzieliła polskich kibiców biathlonu z prostego względu - Szczurek, mimo że kilka lat temu zdobywał medale mistrzostw świata juniorów, jak na seniora jest słabiuteńkim zawodnikiem (podobnie jak reszta jego kolegów z męskiej kadry poza Sikorą) i według sporej części obserwatorów na nominację nie zasłużył.

Po paniach indywidualnie nie należy się wiele spodziewać, miejsce w drugiej dziesiątce Agnieszki Cyl będzie moim zdaniem najlepszym wynikiem, chyba że któraś powtórzy wyczyn Krystyny Pałki sprzed czterech lat i będzie strzelać bezbłędnie w biegu indywidualnym, podczas gdy rywalki będą pudłowały, ale do wiary w taki wynik trzeba już prawdziwego optymisty. Z uwagą natomiast będę oglądał bieg sztafetowy, bowiem Polska ma równą, niezłą drużynę żeńską, która co prawda na medal żadnych realnych szans nie ma, ale mam nadzieję, że uda im się ukończyć rywalizację w pierwszej szóstce i tego im życzę.

Poza biathlonem obejrzę pewnie trochę biegów, skoków i kombinacji norweskiej, może też narciarstwa alpejskiego ale te dyscypliny już mnie tak bardzo nie interesują. Z całą pewnością będę natomiast szerokim łukiem omijał łyżwiarstwo figurowe, którego nie cierpię. Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 lutego 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko nie mówmy, że Kowalczyk zdobyła już te wszystkie medale. Media już wręczają jej medale, ale żeby nie było tak jak z Małyszem w Salt Lake City, gdzie jechał po 2 złote medale a pogodził go i nas Simon Ammann. Nie widziałem w żadnej z gazet sportowych ani na portalach internetowych wiadomości, że Justyna Kowalczyk mówi, że na pewno wygra te 3 medale.
Sikora może sprawić niespodziankę, zwłaszcza, że w tym sezonie nie ma jednego dominującego zawodnika, który byłby zdecydowanym faworytem.
Tak naprawdę nie wiem co może zrobić Małysz na igrzyskach. Życzę mu jak najlepiej, ale o medal będzie bardzo trudno a już o złotym nie wspominając.
Podsumowując: Nie wręczajmy nikomu medali przed igrzyskami bo możemy się srodze zawieść.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 lutego 2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

myślę, ze powinniśmy po pierwsze trzymać za naszych kciuki. im więcej wygrywają tym więcej dają nam radości.

Tomasz Sikora:
nasz wybitny biatlonista, gdyby ktoś szczegółowo śledził tą dyscyplinę, to wiedziałby, że nie idzie mu ze względu na to przeklęte strzelanie. widziałem już biegi, gdzie gdyby nie strzelanie i rundy karne, to mógłby wygrać, a na pewno mógłby stawać na podium. jeżeli mu pójdzie, a forma rosła przed igrzyskami, to mógłby nam sprawić naprawdę miłą niespodziankę.
przewidywane miejsce: 3-7

Adam Małysz:
chyba nie muszę mówić, że wg. całego świata jest to jeden z najlepszych skoczków w historii tego sportu, wg. wielu znawców to jest! najlepszy skoczek wszech czasów. niestety my doceniamy go tylko gdy wygrywa. ja jednak wiem, że na normalnej skoczni (k-90) jak skoczy to się reszta obsra na miętowo. na dużej (k-120) strefa medalowa będzie w jego zasięgu. brakuje mu tylko słota olimpijskiego. ma już wszystko, co mógł zdobyć. ja szanuję go teraz bardziej niż jakiegokolwiek innego sportowca i nawet jak będzie ostatni na tej olimpiadzie będę bił mu większe brawa niż komukolwiek innemu.
przewidywane wyniki:
k-90: 1
k-120: 2-5

Justyna Kowalczyk:
nasza Justyna, czyli obecnie najlepsza biegaczka na świecie. wspaniałe wyniki i jeszcze większa szansa na medale. pamiętajmy jednak, że będzie miała dużo groźniejsze rywalki niż w pucharze świata, gdyż te starsze trenują tylko na olimpiadę. mimo wszystko zdobędzie i tak co najmniej 2 złote medale.
przewidywany wynik: 3 złote medale i 1 srebrny

no i oczywiście na bet-at-home będę stawiał cały czas na tą trójkę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 lutego 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 lutego 2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja podobnie jak Chybeck, tylko bardziej zachowawczo obstawiam, że może wskoczyć do top3 na małej skoczni, na dużej liczę na top5, lecz złoto? O ile na małej może być, bo Adam ma fenomenalne odbicie, nikt nie wybija się wyżej, a jako, iż na k90 nie ma z czego odlecieć, są dosyć wysokie szanse ;] Na dużej jednak uważam, że będzie w czołowej piątce, lecz nie w top3 ;]

Justyna Kowalczyk? Coś tam wygra, ale na pewno nie będzie łatwo. Krótkie podbiegi, płaskie, robione pod noobków z jamajki czy innych krajów, gdzie śnieg jest tak popularny jak u nas używanie jednorazówki raz.

O Tomku Sikorze nie wypowiadam się, bo uważam, że nie wygra nic (sorry, życie ;])
Tak, czy siak uważam, że mogą to być interesujące Igrzyska nie tylko ze względu na polaków, ogólnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 11 lutego 2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziwie się trochę że nikt nie wierzy w drużyne naszych skoczków. Bo jeśli spojrzeć na wyniki wczorajszego treningu to można realnie liczyć na brązSmile Trening wygrał...... Stefan Hula, Małysz i Mietus w czołówce:) Nie wiem jak tam skoczył Stoch, ale jeśli wierzyć słowom trenerów ze jest w formie i jego, gdzie stwierdził ze miejsce pod koniec dziesiątki go nie interesuje(!) To mozna być pewnym walki o medal:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 11 lutego 2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No żeby tak było, ale od kiedy pamiętam to nasi są mocni na treningu i w kwalifikacjach a jak przychodzi do zawodów to pękają i jest lipa. Mimo wszystko gl.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 11 lutego 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo ciekawy jestem tez rywalizacji w hokeju Smile lubie na IO ogladac hokej, niezle emocje Smile
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 11 lutego 2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko powiem że jak zwykle TVP daje ciała z transmisjami. Nie wiem jak innych, ale mnie nie kręci jazda figurowa, wygibusów nie lubię oglądać. Co innego hokej, ale przecież tego nie będą transmitować. O curlingu nawet nie wspominam. Pozostaje internet...
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11 lutego 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.tomciotv.com/news.php

dla tych co maja dobrego neta.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 lutego 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawsze zostaje Eurosport, który cały dzień będzie transmitował Igrzyska :p trochę szkoda, że tyle tego jest i nie sposób to wszystko obejrzeć Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 11 lutego 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Zawsze zostaje Eurosport, który cały dzień będzie transmitował Igrzyska :p trochę szkoda, że tyle tego jest i nie sposób to wszystko obejrzeć Happy


no ja tez będę Eurosport + transmisje w necie

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 12 lutego 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do medali: złoto Adama, 2xzłoto Justyny + 1x srebro. Sikora 1xbrąz. Plus liczę na Niedźwiedzkiego i Ligockich. Aczkolwiek drużyna skoczków może sprawić miłą niespodziankę Smile Ogólnie najbardziej mam zamiar oglądać narciarstwo alpejskie bo bardzo mi się podoba mimo, że narciarz ze mnie żadny xP go go go Poland ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 lutego 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie chciałem się dowiedzieć... będzie może jakoś transmitowane wszystko, jak np. Mistrzostwa w Berlinie na ITVP czy Pekin? Bo jeśli tak to super, jeśli nie, nikt sobie w domu nie pośpi, bo całą noc będę się w telewizor gapił ;p

Skoki to tam pół biedy, bo akurat dzisiejsze kwalifikacje czy jutrzejszy konkurs o rozsądnych godzinach, ale hokej bym sobie zobaczył nie budząc nikogo, a to w godzinach porannych będzie ciężkie ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 12 lutego 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eurosport nadaje 24 godziny na dobe. O internetowym przekazie 24/7 nie słyszałem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 13 lutego 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I srebro Małysza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?