Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Muzycznie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 lutego 2010, 8:21    Temat postu: Muzycznie Odpowiedz z cytatem  

Ostatnio obiecałem marrkowi że wrzucę swoje muzyczne granie. Obietnicy oczywiście dotrzymuję Smile

Gramy razem od jakiś 2 tygodni, więc w miarę luźno z komentarzami Wink

mp3 w dziale multimedia

http://therainmen.pl/

Miłego słuchania Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 14 lutego 2010, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak na 2 tygodnie to nie jest tak źle. Jak dla przyjemności to takie granie to całkiem spoko, jeśli natomiast chcecie coś więcej osiągnąć to nie macie szans Razz. Tekst dość słaby jak dla mnie (choć do radio by się spokojnie nadawał), muzycznie bardzo przeciętnie. Słychać, że wokalista ma możliwości - najmocniejszy punkt zespołu. Lecz to tylko jeden utwór, wiec dużo nie można powiedzieć.
Ale jak już napisałem: na te 2 tygodnie to jest nieźle. W skali 1-10 oceniałbym na 5/10.
Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 14 lutego 2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak właśnie myślałem parę dni temu nawet o Twojej obietnicy i już miałem nawet do Ciebie pisać, a tu niespodzianka Wink

Ciężko mi oceniać tego typu muzykę, bo w zasadzie takiej nie słucham, no i ciężko też wyrazić opinię po 1 kawałku. Podobało mi się - to mogę na pewno powiedzieć. Podoba mi się brzmienie Twojej gitary, barwa wokalu może nie jest w moim guście, ale na pewno do tego typu muzyki pasuje i nie ma się do czego przyczepić. Sekcja rytmicznej raczej też nie można nic zarzucić, tak więc ogólnie na + i czekam na więcej Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?