Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Gazetka WDD
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 lutego 2010, 16:26    Temat postu: Gazetka WDD Odpowiedz z cytatem  

http://cybercenter.pl/blogs/97/Gazetka_WDD__intro.html

Cytat:


Witajcie potencjalni czytelnicy Smile

Na początku chciałbym podziękować Botrexowi za dostęp do wspaniałej funkcji pisania bloga. Ale po co mi tak naprawdę dostęp do tego, czyżby kolejny nie spełniony gracz który będzie opisywał jak to zaczął przygodę w jakaś grę i jaki jest teraz super? Otóż nie! Na owym blogu razem z moim kolegą z teamu Oplem będziemy prowadzić gazetkę teamówą w której będziecie mogli dowiedzieć się o teamowych perypetiach które wydarzyły się w ciągu danego tygodnia(granych sparingach, wewnętrznych turniejach itd.), o ciekawostkach ze świata TrackManii, oraz przeczytać wywiady przeprowadzane z poszczególnymi graczami zarówno z teamu WDD jak i z polskiej sceny gry. Mam nadzieje że nasze wypociny przypadną wam do gustu i zainteresujemy was naszym tygodnikiem, a może nawet kogoś przekonamy do gry Smile. Gazetka wychodzić będzie prawdopodobnie co sobotę, aczkolwiek nie jest to stała i żelazna data której będziemy się trzymać. Na scenie TM nie spotkałem się jeszcze z takim pomysłem wiec myślę że nasz plan może wypalić i być może zaintrygować inne teamy do prowadzenia własnego tygodnika. Tak więc do zobaczenia w sobotę kiedy opublikujemy nasz pierwszy numer gazetki WDD.


Dodatkowo w co tygodniowych njusach na TMpolska pojawi się link do owej gazetki. Jak pisałem na blogu nie spotkałem się z takim pomysłem i myślę że odniesiemy sukces a wy z zapartym tchem będziecie czekać na kolejne wydania Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 19 lutego 2010, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nono można zawsze poczytać coś o trackamnii. Ja będę czytał chyba, że będzie tego za dużo i nie będzie mi się chciało.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 lutego 2010, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gazetka liczy około 8 stron a4, ale macie podział na parę artykułów i wywiad wiec każdy coś znajdzie dla siebie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 19 lutego 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciekawy pomysl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 lutego 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://cybercenter.pl/blogs/99/Gazetka_WDD_#1.html

Pierwszy numer gazetki Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 20 lutego 2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No czytało się nieźle : d

BTW.... nawet zostałem wspomniany ; *

hehe ;P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaav
Jeździ konno


Dołączył: 10 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 20 lutego 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Taka mała wiocha niedaleko Lublina. Swoisty czarny punkt na mapie Polski. Nic się w nim nie dzieje, same nudy dlatego wiele osób wyjeżdża i szuka normalnego życia daleko stąd. Kraśnik ma ok 40 000 mieszkańców, leży 45km na pd. – zach. od Lubilna. Słynny jest może z tego, że co roku wypalana jest największa cegła na świecie. Mamy zbiornik retencyjny zwany zalewem, ale nawet burmistrz boi się wejść dalej niż do kolan bo kiedyś sinice były wykryte w wodzie.
Poczułem się jakbym czytał Atlas Przyrody xF.
Cytat:
Czasem wolę stać i rozmawiać niż jechać.
Tak jak ja Very Happy
Cytat:
Uprawiam bieg do sklepu po chleb
owned xd.

Nieno szacun.Wywiad bardzo miło się czytało.O by więcej takich ciekawych tematów ;P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 lutego 2010, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cieszy mnie, że wywiad się podoba. Starałem się mocno nie nudzić Smile

Cytat:
Cytat:
Uprawiam bieg do sklepu po chleb
owned xd.

Nie byłbym sobą gdybym nie dodał jakiegoś żartu Wink

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bubu01
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 6


PostWysłany: 21 lutego 2010, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szczerze to myślałem, że ta gazetka to jakiś żart , a tu niespodzianka
fantastycznie ujęte jak prawdziwej gazecie
bravo za pomysł i oby tak dalej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lutego 2010, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie to boli tylko jedna rzecz. Ludzie co wy macie do disco polo ?? Od końca lat dziewiędziesiątych ta muzyka bardzo ewaluowała. Fakt kawałki z końcówki lat dziewiędziesiątych są naprawdę obciachowe, ale u nas na mazurach dalej się tego słucha i jest to bardzo popularna muzyka. Współczesne disco polo jest to muzyka przy której można się naprawdę zaj.... pobawić. W klubach na przykład jest tak, że jest jedna sala na muzykę klubową, a druga na disco polo. Nie słuchając disco polo wydajecie opinie, które są błędne i nie mówie tu tylko o Crowie, bo pewnie większośc z was ma takie nastawienie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem kto tam się naśmiewa z disco polo, bo mi się nie chce tego czytać, ale co do wypowiedzi powyżej, to powiem, że właśnie obecna muzyka disco polo jest wyjątkowo chujowa. Stare kawałki były 100x lepsze, dlatego właśnie zdobyły wielką popularność Smile obecnie to tylko niszowa, bardzo kiepska muzyka, która jest słuchana przez wąską grupę ludzi Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mylisz się muzyka sico polo z połowy lat 90 byłą fajna. Później pod koniec lat 90 zaczęły powstawać coraz bardziej obciachowe kawałki. Aż w głowach ludzi powstało przekonanie, że disco polo to obciach, obecnie ta muzyka jest bardzo popularna na mazurach, a w innych regionach Polski poprostu nie ma jej w radiach, bo każdy myśli, że disco polo to obciach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bez obrazy dla mazur, ale mam tam rodzinę i wschodnia część Polski ma inne gusta niż zachodnia część. To że Tobie się podoba nie oznacza że każdemu musi się podobać :wink:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mówie, że musi się podbać, tylko mówie, że nie można oceniać, jak się nie słyszało od kilku lat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odnośnie tego marcepanowego stolca jakim jest disco polo - niestety, jest popularne. Ludzie się do tego nie przyznają, że słuchają disco polo. Najczęściej tłumaczą się tym, że jest to muzyka do zabawy. Jak ktoś lubi takie zabawy poniżej poziomu, to współczuję. Gardzę takimi osobami, co nie przyznają się do czegoś,a potem jak jest karaoke (największa plaga brązowego ścieku w klubach i barach polskich) lub z głośników zaczyna wydobywać się jeden prosty, prymitywny rytm to część publiki zaczyna szaleć (najczęściej dziewczyny - taniec godowy, nierzadko połączony z wysokimi krzykami, niczym pani orangutan w trakcie rui).

Dla mnie osoby słuchające d. polo zawsze będą prostaczkami.

Odnośnie gazetki: Nawet dość dobrze czytało się...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chodzi mi o to, że ktoś słucha tej muzyki naokrągło i żadnej innej. Tylko o to, że jest to muzyka idealna do zabawy i do relaksu i pisanie, że to jest do kitu nie słuchając jest według mnie głupie.
Podając przykłady piosenek, które ostatnio zdobyły sławę w całej Europie, a które większośc z was pewnie lubiła i które są disco polo mazurskim ze zmienionym tekstem był Kanikuły grupy Code Red i Kylie grupy Akcent, a a także hit ostatnich wakacji Break your heart Taio Cruza, chociaż to jest akurat nowa piosenka.
Btw Już nic nie piszę

_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 21 lutego 2010, 14:47, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 21 lutego 2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie muzyka idealna do zabawy i relaksu jest reggae, wiec to tylko twoje subiektywne odczucie. Nie każdemu odpowiada styl disco polo, nawet jeżeli wychodzą nowe kawałki, nie lubię tego gatunku muzyki i tyle. A jak widać nie tylko ja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 21 lutego 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Każdy lubi coś innego.
Ja również jestem ze wschodu i wiele osób z mojego otoczenia lubi się bawić przy disco polo, ale mnie ta muzyka wkurwia. Głupie teksty o "miłości", żałosna muzyka i w ogóle wieje potupają w remizie...

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lutego 2010, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I właśnie o to mi chodzi. Skt słyszał, wie co to i ma swoje zdanie, a nie jak większośc tu piszących wszystko wie najlepiej, nie słyszać pewnie żadnego kawałku od 8 lat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 lutego 2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarosiek nie płacz już. Tutaj ludzie słuchają niby muzyki jakim jest metal , ubierają się na czarno i wrzeszczą że są fajni i lubią szatana Razz No ale to jeszcze dziecinada i mają pstro w głowie, więc się nie przejmuj że nikt tu nie lubi disco polo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?