Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 lutego 2010, 18:58    Temat postu: Wielka Piłka według nas ! Odpowiedz z cytatem  

Postanowiłem założyć temat o lidze mistrzów, aż dziwne, że do tej pory nie było żadnego z tym związanego. W sumie szkoda, że nie zrobiłem tego przed tygodniem kiedy to rozegrano już 4 mecze 1 fazy 1/8 finału. Dla przypomnienia podam wyniki:


Wtorek 16 luty:
AC Milan 2 - 3 Manchester United
Ten mecz miałem okazję oglądać za pośrednictwem internetu (http://www.meczenazywo.pl/ - polecam !! ). Przede wszystkim zaskoczył mnie Ronaldinho. Oprócz strzelonej bramki miał też ze niezłe sytuacje bramkowe, kilka razy popisał się udanymi dryblingami w tym w jednej akcji okiwał dwóch zawodników na raz. Pod koniec jeszcze próbował w efektowny sposób, strzelić bramkę z przewrotki. Liczyłem na zwycięstwo Milanu i gdyby nie błędy w obronie, to byłoby realne. Teraz rewanż na Old Trafford i Milan nie pozostaje bez szans, chociaż oczywiście będzie bardzo trudno. Bo zwycięstwo 1:0 oczywiście nie daje im awansu.

Olympique Lyon 1 - 0 Real Madryt
Mała wpadka, w rewanżu będzie co najmniej 3:0 dla Realu : )

Środa 17 luty:
Bayern Monachium 2 - 1 ACF Fiorentina
Od pewnego czasu chodzi mi po głowie taka myśl, a co jakby Bayern wygrał LM? Powód jest oczywiście jeden, świetna passa w ostatnim czasie począwszy od zwycięstwa w LM z Maccabi Haifa, a potem między innymi 4:1 z Juventusem (moim ulubionym klubem Very Happy) 5:1 z VfL Bochum, 5:2 z Hertha Berlin, zanotowali 13 zwycięstw z rzędu. W meczu z Fiorentiną podobno też grali świetnie, szczególnie Robben, chociaż wygrali dzięki bramce strzelonej ze spalonego, eksperci mówili, że to zwycięstwo im się po prostu należało.

FC Porto 2 - 1 Arsenal Londyn
Ten mecz oglądałem w Polsacie. Osłabiony kontuzjami Arsenal, zaprezentował się słabo. Niezapomniany występ Fabiańskiego. Mimo wszystko nie przestaję w niego wierzyć, gdyby był numerem 1, grał systematycznie w każdym meczu, to te wpadki na pewno by mu się nie trafiły.

Dzisiaj grają:
Olympiakos Pireus 0:1 Girondins Bordeaux
Mecz który powinien nas szczególnie interesować, ze względu na bardzo prawdopodobny występ Michała Żewłakowa w pierwszym składzie.

UPDATE: Tego można było się spodziewać, lider Ligue 1 w komfortowej sytuacji przed rewanżem u siebie.

VfB Stuttgart 1:1 FC Barcelona
Ja jednak wybiorę do oglądania ten mecz. Liczę na dobry mecz i dużą ilość bramek : D Szczególnie że Stuttgart swój ostatni mecz wygrał 5:1 na wyjeździe, a Barcelona u siebie 4:0. Jakbym dzisiaj coś obstawiał, to w tym meczu pokusiłbym się o over 3,5. Myślę, że Barcelona będzie chciała wyjaśnić sprawę awansu już w tym meczu. Polecam - http://www.meczenazywo.pl/

UPDATE: Jak widać, moje przedmeczowe typowanie okazało się błędne, chociaż akcji takich po których powinny paść bramki, było jeszcze kilka. Przede wszystkim moje kolejne "entuzjastyczne" podejście do zespołu Barcelony okazało się błędne. Jakoś nie potrafię się do nich przekonać, zawsze kiedy zasiadałem do ich meczu z nadzieją na dobre spotkanie, oni zawodzili. Szkoda tylko tych kibiców z Polski ( fanklub Barcy ), którzy w grupie 300 osób pojechali na ten mecz do Stuttgartu. A co do samego meczu, pierwsza połowa to znaczna przewaga VfB, powinni prowadzić 3:0 (było 1:0 po bramce Cacau), zabrakło zimnej krwi w niektórych sytuacjach. Barcelona praktycznie nie istniała, VfB zaś zostawiło ogrom siły na boisku. I to się odbiło negatywnie na wyniku drugiej połowy. Barca musiała to wykorzystać i odrobić stratę bramkową. I to im się udało, ale tak jakby na tym poprzestali. Bramka trochę szczęśliwie strzelona, ale prawdopodobnie i tak by wyrównali. Raczej nie wyobrażam sobie innej sytuacji, niż zwycięstwo w rewanżu na swoim boisku FC Barcelony.

Jutro grają:
CSKA Moskwa 1:1 FC Sevilla

Inter Mediolan 2:1 Chelsea Londyn - Polsat
Arcyciekawe spotkanie, czy rewelacyjny w Serie A inter pokaże, że potrafi grać również na polu międzynarodowym? Ja prognozuję 1:1.

ale również w Serie A: Fiorentina - Milan : ) 18:30, może być ciekawie.

Zachęcam do oglądania dzisiejszych spotkań: http://www.meczenazywo.pl/ - nie robię tutaj żadnej darmowej reklamy Very Happy wystarczy 1 mbit do oglądania w całkiem dobrej jakości bez zacięć. Na stronce znajdują się odnośniki do transmisji o różnej jakości, oglądamy przy pomocy różnych programów zewnętrznych lub przeglądarki. Ja polecam SopCast. Więc jeżeli macie ochotę dzisiaj spędzić piłkarski wieczór, a nie macie telewizji N, to jest to świetne rozwiązanie.

Zachęcam do dyskusji.

Linki do transmisji, wyniki na żywo:

http://soccer-live.pl/
http://www.livesports.pl/
http://www.meczenazywo.pl/

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem


Ostatnio zmieniony przez khorinis dnia 04 marca 2010, 10:17, w całości zmieniany 8 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lutego 2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo dobrze zagrał mój ukochany Milan Smile z Ronaldinho na czele. Przegrał ale jak się ma taką obronę i takiego bramkarza to pozdro 666. Chelsea raczej powinno wygrac z Interem. A Barca też. choć od 5 lat ciągle w 1/8 wpada na najsłabszych :/ A tak w ogóle to Real po tym co pokazał z Villarealem to pewnie wygra ok. 3-1
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 lutego 2010, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MIL-MAN.UTD. - swiete slowa Davox obrna i bramkarz to zenua, ale mimo to ładnie grali, szkoda niewykorzystanych sytuacji np, huntelara i nesty.

Lyon-Real - ciesze się ze Lyon wygral Smile bo po ostatnim meczu Realu zapowiada się dobry szpil.

Porto-Arsenal - dramat Fabiana, ale nie wszystko stracone Smile 1-0 lajtowo do odrobienia Khori Razz

Olympiakos - Bordeaux - mysle ze będzie ciekawym meczem, Oly gra dobrze u siebie a Bordo na wyjazdzie (staty by sts Razz)

stut - barca - 0-2 dla barcy Razz

CSKA - Sevilla - postawilbym na cska, ale imo mecz 50/50

Inter - Chelsea - pokusze się o stwierdzenie ze Chelsea będzie w finale Very Happy

polecam http://soccer-live.pl/index.php Smile

Khori fajnie się czytalo Razz wez napisz coś o LE Very HappyD

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] oddowicz dnia 23 lutego 2010, 22:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozwolę sobie na mały spam. Otóż czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co takiego przyciąga do tego spotu dziesiątki, a może i setki milionów ludzi? 22 spoconych gości, korupcja, niesprawiedliwi sędziowie ( nie powinno być sędziów, a w hói kamer). Sam od czasu do czasu w lato lubię pograć, ale żeby to ciągle oglądać i się tak tym jarać? A może to geny, u mnie w rodzinie jakoś nikt specjalnie nie interesuję się tym sportem. No może mi to ktoś jakoś sensownie wytłumaczy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mocno wierze ze Stuttgart sprawi niespodzianke ! Bardzo lubie jak w dalszef fazie LM znajduja się zespoły ktore nie co rok pokusza się o pobre wystepy na arenie miedzynarodowej

(Dodano 23 lutego 2010, 20:22)
Diav3l napisał:
Pozwolę sobie na mały spam. Otóż czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co takiego przyciąga do tego spotu dziesiątki, a może i setki milionów ludzi? 22 spoconych gości, korupcja, niesprawiedliwi sędziowie ( nie powinno być sędziów, a w hói kamer). Sam od czasu do czasu w lato lubię pograć, ale żeby to ciągle oglądać i się tak tym jarać? A może to geny, u mnie w rodzinie jakoś nikt specjalnie nie interesuję się tym sportem. No może mi to ktoś jakoś sensownie wytłumaczy Smile


Dla mnie naprzyklad to styl zycia, na mecze piłki zacząłem chodzic w wieku 7 lat Smile, do dnia dzisiejszego za tym sportem odwiedzilem polowe europy Smile Tego chyba tak prostymi słowami nie da się wytłumaczyc, poprostu to ma to coś co strasznie ludzi przyciaga, chociaż czesto interesuje mnie bardziej to co się dzieje na trybunach niz na boisku to przed tv czesto z piwkiem w łapie ogladam zmagania graczy.
Gdy jest jakas wieksza impreza jak MŚ to potrafie zobaczyc wszytskie mecze Smile a jest ich zcasami 3 dziennie. no ale tak już od dziecka mam, choroba zarazona od ojca, pewno moje dzieci tez zaraze Smile. Z drogiej strony OGROMNA roznica jest ogladac mecz w TV a być na nim na żywo.
A jeśli chodzi o KORUPCJE o której wspomniales to oprocz włoskiej i polskiej piłki to ona tak czesto nie występuje.

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL


Ostatnio zmieniony przez Memorial dnia 23 lutego 2010, 20:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oddo, LE się tak nie interesuję, ale postaram się coś napisać po czwartkowym meczu Juventusu Very Happy. Krzysiek, trudno powiedzieć co tak przyciąga ludzi do tego sportu, zresztą już kilka razy chyba na ten temat rozmawialiśmy.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diavelek&feature=related

wiem ze umiesz angielski ale napisy pomoga Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piękny film o futbolu... Ja bym mógł napisac coś o Europejskiej Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to pisz w tym temacie jakby co : ) Dobra ja idę robić popcorn sobie, za 12 minut się zaczynają emocje Very Happy
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 lutego 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oddo lepiej wytlumaczyc tego nie mogles^^

a co by nie spamować:
BARCA BARCA BARCA BARCA!

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barca przegrywa ze Stuttgartem 1::0 po golu Cacau.... Sensacja!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj japa tam jeszcze się wszystko zmieni^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może i sensacja Razz ale Barcelona naprawdę zal gra, Stuttgart cisnie jak szalony 3-0 mogli spokojnie prowadzic Smile <czeka na 2 polowe>
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stuttgart jest nieobliczalny z tym Cacau. 5::1 w Bundeslidze 4 gole Cacau Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Davox napisał:
Stuttgart jest nieobliczalny z tym Cacau. 5::1 w Bundeslidze 4 gole Cacau Smile


i to 4 po kontuzji Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 lutego 2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

guardiola ich opieprzy w szatni i wyjda odrazu z zapalem do lepszej gry^^ szkoda ze Xavi ma kontuzje może by to inaczej wygladalo
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lutego 2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ibra gol!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jeffrey
Team Poland


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 137


PostWysłany: 23 lutego 2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barca remisuje po przecietnym meczu 1-1 i na Camp Nou pewnie dokopia im do zera. Olympiakosowi po przegranej u siebie nie daje zadnych szans na awans. Jutro spodziewam się dosc nudnego meczu pomiedzy Interem a Chelsea, dopiero w rewanzu moga być jakieś konkretniejsze emocje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 lutego 2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem update, możecie sobie przeczytać krótką relację z meczu VfB- Barca.

BTW
Cytat:
VfB Stuttgart 1:1 FC Barcelona
Ja jednak wybiorę do oglądania ten mecz. Liczę na dobry mecz i dużą ilość bramek : D Szczególnie że Stuttgart swój ostatni mecz wygrał 5:1 na wyjeździe, a Barcelona u siebie 4:0. Jakbym dzisiaj coś obstawiał, to w tym meczu pokusiłbym się o over 3,5. Myślę, że Barcelona będzie chciała wyjaśnić sprawę awansu już w tym meczu. Polecam - http://www.meczenazywo.pl/


5 x słowo mecz, jestem boski Very HappyVery Happy

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 23 lutego 2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się znam głównie na lidze angielskiej, i wlasnie ogladalem mecz ManU z West Hamem. ManU za***iscie zagralo, dali się chwile mlotom wyszumiec i zaczeli cisnac. Valencia, Roo - rewela, no i do tego Berbatov - gosc który przez 95% meczu snuje się jak g*wno, zenuje mnie na maksa, ale ma ze 3 genialne zagrania w meczu, przez ktore jest zajebistym pilkarzem ;p
choć wkurwil mnie Owen, kolesia nadepnal najpierw, on się zwija z bolu, stan 2-0, park probuje wybic pilke na aut, ale Owen ja lapie biegnire do przodu, podanie, wybieg, i strzela gola, mimo ze metr od niego lezal koleś który musial po tym zejsc na parę minut na pomoc lekarska - wiem, ze jest tylu symulantow, ale na milosc, to był twardy angielski obronca, on się z byle gownianego powodu nie kladzie ;p

Co do Barcy to jestem zdziwiony, ale w tej hiszpanskiej to jak w kalejdoskopie forma Barcy i Realu a i tak slab a gra potrafia wygrac ;p niby 4-0 no i jeszcze to 6-2, w pieknym stylu musze dodac, ale gwarancji ze dojda do finalu to ja bym nie dal.

Na dzień dzisiejszy dla mnie murowany kandydat do finalu - Chelsea. Omijaja ich kontuzje, a nawet jak się przytrafi to jest od bata zmiennikow na wysokim poziomie. Poza tym, daja rade z europejskimi drużynami, bo nie graja konserwatywnie, wala diament w środek, przynajmniej na papierku, boczni obroncy non stop do przodu, Drogba ma super sezon, jak na moje oko, to Inter wymagajacy przeciwnik dla kazdego, ale powinni sobie poradzic.

No i ostatni z angielskich klubow - Arsenal. Moj ulubiony zarazem. Jedyna dobra wiadomość, to to, ze na zmarznietych boiskach (dziś w manchesterze snieg podczas meczu) spotkaja się dwie ofensywnie usposobione druzyny. Dlatego sprawa awansu jest otwarta. Ogromny minus, to to, ze na takim boisku dob rze radza sobie druzyny lubiace dlugie podania do napastnika odwroconego tylem do bramki, niestety Arsenal posiada Bendtnera, który jesy jedynym wysokim ofensywnym graczem w tym momencie, ale jego powrot do formy po kontuzji jak na moje oko się zdecydowanie wydluza. grać jednak powinien, bo Arshavin jest w okolicach 170cm, co na wysunietego napastnika byloby jakims nieporozumieniem ;p

Jeszcze Milan tak z innej b eczki. Ogladalem ze 3-4 mecze ich w tym sezonie, na szczescie nie zaraz po obieciu funkcji przez Leonardo, tylko w momencie jak wkroczyli na wlasciwe tory, trzeba przyznac ze graja ladna dla oka pilke, i się naprawdę wyrozniaja w konserwatywnej lidze wloskiej. Jeszcze, ciekawe jakims cudem Lyon wygral mecz, skoro w lidze wygrywali w tak chujowym stylu stwarzajac se ze 2 akcje w meczu ...

No nic, jak ktos jakieś pytania ma co do angielskich teamów to zapraszam, staram się być obiektywny ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?