Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 lutego 2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nudy na pudy..... Jakbym Manchester City ogladal po prostu....

Chelsea i tak dosc ofensywnie wyszla. A o Interze ciężko coś powiedziec, Maicon ładnie gral, Balotelli parę sztuczek i kupa aktorstwa. Jak dla mnie, to nie maja szans w LM chyba ze się będą ładnie murowac.

A Chelsea zniszczona przez seksafery ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 24 lutego 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rozczarowalem się w hoi ! spodziewalem się lepszego widowiska, chelsea to w ogole lol! ehh no nic, mam nadzieje ze w rewanzu wygraja Smile

może dlatego ze wloskie zespoly graja bardziej defensywnie jak i cala Seria A

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 lutego 2010, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko spoooooko, już za tydzień pokażą w TV Milan-Manchester : >
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jeffrey
Team Poland


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 137


PostWysłany: 25 lutego 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i nudny mecz będzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Milan strzelił dwie bramki na Old Trafford. O wiele ciekawszym spotkaniem, który będzie tego samego dnia jest Real-Lyon.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 25 lutego 2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
no i nudny mecz będzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Milan strzelił dwie bramki na Old Trafford.


Może i nie strzelą tych dwóch bramek, ale na pewno będą się starali. Nie mają przecież nic do stracenia. Zresztą wczoraj Milan pokazał, że potrafi wygrywać na wyjeździe. Jak dla mnie to będzie arcyciekawe spotkanie. Wczoraj niestety nie miałem okazji zbytnio śledzić Inter - Chealsea, byłem blisko wygrania 60 zł, za dokładny wynik 1:1 Very Happy, może w rewanżu taki wynik padnie? Dzisiaj Juve !! niestety Buffon kontuzjowany.

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 25 lutego 2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Imo bardzo słaby i powolny mecz, wszystkie akcje są zatrzymywane, mało się dzieje, a szkoda : (
Zbakan tak poza tym, to przecież inter w lidze zajebiście sobie radzi więc nie wiem o co ci chodzi. : )


3 remisy z rzędu ze słabymi drużynami. Kilka czerwonych kartek. Tak słabo nie grali od 5 lat.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 lutego 2010, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ładny mecz Milan-Manchester to będzie jak Milan szybko gola strzeli.
Co mnie wkurza w transmisjach w TV...: Pokazuja mecz znanych marek niezaleznie od wyniku pierwszej konfrontacji. Jednak mam nadzieje, ze Milan szybko strzeli gola i będzie cale spotkanie wyrownany mecz od bramki do bramki, choć mam swiadomosc ze to nie liga angielska ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 lutego 2010, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oby strzelili :d i żeby taa obrona Milanu jakoś funkcjonowała bo z tym Didą w bramce i Bonerą i Favallim na skrzydłowych obrońcach to bye bye LM.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 25 lutego 2010, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Spoko spoooooko, już za tydzień pokażą w TV Milan-Manchester : >

Taaaa! ManU zdominuje u siebie Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 lutego 2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście skejt, że tak! Very Happy ManU od forevah do forevah! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 27 lutego 2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Juventus Turyn 0:0 Ajax Amsterdam

Wow, takiego nudnego meczu dawno nie widziałem. Spodziewałem się raczej ofensywnej walki ze strony Ajaxu, który nie miał tak naprawdę nic do stracenia. Konsekwencją takiej gry miał być gol z kontry dla Juventusu i spotkanie miało się zakończyć wynikiem 1:0. Tak też obstawiłem i chyba było blisko, bo wystarczy przytoczyć sytuację bodajże z pierwszej połowy, w której to po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej Ajaxu wybijał ich obrońca główką, następnie kolejny rożny i analogiczne wybicie, następnie Very Happy kolejny rożny ale już bez powtórki. Dalej jeszcze dwa całkiem fajne strzały z wolnego Del Piero i to chyba tyle co zapamiętałem z tego meczu. Jeszcze rzuciła mi się w oczy niepewność rezerwowego bramkarza Juventusu. Podobno Buffon będzie pauzował przez miesiąc, więc to może być dla nich wielkim problemem.

Jeszcze napiszę coś o wczorajszym spotkaniu Cracovii i Legii Very Happy ale na razie spadam.

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 lutego 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stworzyłem temat o lidze europejskiej i nikt się tym nie interesuje.. A tyle się męczyłem. :?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 27 lutego 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 27 lutego 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Davox mi się bardzo podobalo Razz nie ogladalem zadnego meczu LE wiec taki szybki skrocik co się dzialo na boiskach był elegancki Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 27 lutego 2010, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ogóle tak się chciałęm jeszcze odnieść do meczu Stuttgartu z Barceloną. Chyba każdy, nawet fan Barcelony przyzna, że ten remis im się nie należał (To Wally nauczył mnie tego obiektywizmu patrząc na swoją drużynę!). Dwa karne które powinny być a ich nie było, strasznie mnie denerwuje Barcelona i to nawet nie jest ich wina, tylko wina tego lansowania na 'piękny futbol, piękną grę, piękne sratatata', a na boisku widać co innego - to, że jak każda inna drużyna na świecie są zwykłymi cwaniakami, np. faul Marqueza w polu karnym, no jezu, albo ręka piqueta Mad Ale to już nawet nie chodzi o same karne, bo stuttgart najzwyczajniej w świecie miał więcej sytuacji, szkoda że np. Cacau (Kakau?) nie wykorzystał chociaż jednej z nich. Kibicuje Stuttgartowi na Camp Nou z całego serca, chociaż wiem że będzie im ciężko!

A także oczywiście czekam na mecz Manchesteru z Milanem, w którym Diabły przejadą się po Milanie jak po maśle mam nadzieje : )))))
A w niedziele finał Carling Cupa cheche

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 27 lutego 2010, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist, ale musisz przyznać, że w poprzednim sezonie jak się barca rozpędziła to nie było mocnych, nawet nasz MU był bezbronny w finale lm :/
/i ta celebracja Eto'o jak by se w żyłe dał Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 lutego 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czelzi przegrala mecz z ManCity, dominowala niepodzielnie, w pierwszej polowie to wygladalo jakby grali u siebie z Burnley... Ale brameczka Teveza do szatni, i ostatnie 3 minuty 1szej polowy kapitalne. Druga polowa swietna pelna walki z lekkim wskazaniem na Chelsea, a mimo wszystko sromotne 2-4, a gol nr2 w samej koncowce z karnego. Man City to drużyna która dostosowuje się do rywala, dziś był mecz na swietnym poziomie czego nie mozna powiedziec o meczarniach w poprzednich kolejkach w zalosnym stylu.

A pisze to dlatego, ze mecz Chelsea-Inter zapowiada się wprost kapitalnei, idealny wynik pierwszego meczu, podejrzewam ze Chelsea wsiadzie na Inter tak jak na the citizens. Dla mnie dalej Chelsea to kandydat na zwyciestwo w lidze mistrzow. I to nr1

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 27 lutego 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kuuuuurde nie mogłem oglądać Man City - Chelsea! A bardzo żałuje, teraz pozostaje mi niecierpliwie czekać na skróty obszerne na footytube! ; )

Skt7, zgodze się z toba, chociaż nie do końca. Barcelona ma od kilku lat bardzo proste drogi do finałów i tak samo może być w tym sezonie. Prześlizną się z tym Stuttgartem i potem jak dalej im pójdzie to oczywiście nikt nie będzie pamietal, że de fakto to powinni odpaść już w ch** wcześniej gdyby nie kanty sędziego Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 lutego 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 1 to proszę mi nie pierdolic o barcelonie, może i ich nie lubie za to ze to taki magnes na zawodnikow, i nie maja problemow ze sprowadzaniem graczy, bo wielu zawodnikow marzy o grze w barcelonie... Ale trzeba im przyznac ze graja zajebista dla oka pilke, graja do przodu, i robia to naprawdę dobrze.
może i odezwie się teraz lawina krytykow, ale kto się zna na pilce, ten dostrzeze wklad jaki ma ta drużyna na swiatowa pilke... Najgorsza katastrofa to euro dla grecji, grajacej na libero, na jedyego wysokiego napastnika, po prostu murki, byle na zero z tylu. To fatalna oznaka dla pilki swiatowej byla. Przeslizgiwali się po puchar Wlosi, a nie barcelona. Z chelsea mecz był pelen kontrowersji, zgadzam się ze rostrzygnietych na korzysc barcelony, co nie znaczy, ze rownei dobrze sedzia mogl te sytuacje gwizdnac dla czelsi. po prostu były kontrowersyjne, a ze sedziemu daje się ogromna wladze, a przepisy wymagaja interpretacji w ulamku sekundy, to mamy takie akcje.

No ale chciałem napisac o arsenalu. czy oni k**wa nie maja pecha...?
Birmingham skosilo czolowego snajpera ligi Eduardo - zlamanie otwarte... tak, to było 2 sezony temu. Teraz mecz ze stoke - zlamanie otwarte ramseya - jednego z graczy który ma zastapic fabregasa w razie odejscia. jednak mial, a nie ma .... Van persie doznal kontuzji na kilka miesiecy w nic nieznaczacym meczu towarzyskim z makaronami... Walcott co nie wraca, to kolejna kontuzja... Strasznie mnie to denerwuje,brakuje im twardzieli na boisku, no i szczescia. Bo taki van persie nie jest postury walcotta. Nic tak tylko musialem sobie ponarzekac, ze coś wszystko przeciwko pieknej pilce w wydaniu wyspiarskim (no tylko z nazwy)....

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 27 lutego 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally, każdy wie, że liga angielska opiera się na sile, ale te dotkliwe kontuzje w arsenalu to rzeczywiście pech Smile
Nawet C Ronaldo pokazuje w lidze hiszpańskiej, że uczył się grać w anglii Very Happy I mimo tego co teraz o nim mówią angielscy kibice, to dla mnie dalej jest fantastyczny. Magia nr.7 w manu, dziwi mnie to, że owen dostał ten numer ;e
Co do magnesu barcelony to może i racja, ale bardziej wkurwiający jest real... Ilu graczy już zassali w szczycie formy, a teraz grają w jakichś bundesligach albo innych słabszych ligach.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 3 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?