Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESL Country Championship 2010
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 27 lutego 2010, 23:06    Temat postu: ESL Country Championship 2010 Odpowiedz z cytatem  

Goście z ESL wpadli na pomysł. "NC - no, jest, ma się nieźle, ale my też możemy mieć coś dla reprezentacji. Tyle że nasze będzie lepsiejsze!" Jak pomyśleli, tak zrobili. Efektem jest ogłoszony wczoraj ESL Trackmania Country Championship, czyli ichniejszy odpowiednik Nations Cupa, ale rozgrywany nie tylko na techach, ale też, uwaga, uwaga, na dirtach i speedach - w każdym meczu grana byłaby jedna trasa z każdego typu.

[link do newsa]

Lider każdej reprezentacji ma być wybierany przez organizatorów na podstawie podań wysłanych przez kandydatów na kapitanów. Innymi słowy każdy może być kapitanem. Jakub pewnie jeszcze wyrazi tu swoje zdanie, ja natomiast nie mam zamiaru się tym zajmować. Podyskutujcie nt. tego pomysłu, zobaczmy, czy będzie komu grać i komu "kapitanować".

Wzór aplikacji jest w linku podanym przeze mnie powyżej. Wybór nastąpi 10 marca, pierwszy mecz grupowy planowany jest na 28 marca, a kolejne w fazie grupowej mają być rozgrywane co 3 tygodnie (i w te weekendy Premiership będzie miało przerwę).

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 lutego 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tja, czytalem, moim jakze sybiektywnym zdaniem to kolejna porazka-strata czasu made by bezmózg. na takie tematy już nie mam sil się wypowiadac po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 lutego 2010, 23:56    Temat postu: Re: ESL Country Championship 2010 Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Jakub pewnie jeszcze wyrazi tu swoje zdanie

mnie to nie interesuje.
akurat teraz mamy jakiś NC w TMN na clanbase.
polska bierze udzial Smile


Cytat:
Ja 19:18:30
ale musze ci powiedziec, ze się dziwie po co ten ESL coś takiego wymysla
Ja 19:18:47
jakbym szykowal turniej pilky recznej dla pilkarzy
Ja 19:19:03
NC na dircie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skopol
Jeździ konno


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 56
Skąd: Ślunsk

PostWysłany: 01 marca 2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kto ma coś do dirta? Very Happy
czyli nie bierzecie udziału??
k**wa padaka Razz ja bym ekipę na dirta skołował Wink Wy byście musieli tylko zająć się techem i speedem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 01 marca 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, na dircie bym was brał jak spocony guziec dziką świnię Razz

Tak na serio - coraz więcej takich nic nie wnoszących turniejów. Bez żadnych rzeczy (czytać: nagród), które by nawet motywowały takiego driftleszcza jak ja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 marca 2010, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też to słabo widzę , ludzie z ESL wszystko chcą mieć lepsiejsze a nawet mapek nie potrafią wybrać porządnie ... 2,3 fajne czyli połowa a druga połowa to jest ojapi..... nabaw się kurwicy na trenie Smile no ale poczekamy zobaczymy a nóż a widelec coś im w końcu wyjdzie ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 marca 2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napisałem na ESL co o tym sądzi polska scena TM, to dostałem ostrzeżenie od głównego admina że nieprzychylnie wypowiadam się o ESL i nie powinienem być adminem Very Happy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 marca 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Unfortunately Polish players are very sceptical about this idea.
Definetely Nations Cup by ET-leagues is more popular, plus the year-calendar of the tournaments is too much fullfilled anyway."

no rzeczywiście k**wa nieprzychylnie! po raz kolejny pokazali ze nie warto na tej ich zasranej stronie brac już udzialu totalnie w niczym

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 marca 2010, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
"Unfortunately Polish players are very sceptical about this idea.
Definetely Nations Cup by ET-leagues is more popular, plus the year-calendar of the tournaments is too much fullfilled anyway."

no rzeczywiście kur** nieprzychylnie! po raz kolejny pokazali ze nie warto na tej ich zasranej stronie brac już udzialu totalnie w niczym


bardzo dobrze im napisales botrex, bo przeciez prawdę.
jazeli za takie coś sa ostrzezenia czy nawet odbieraja adminow, to ESL raczej kojarzy mnie się jednak z jakas firma, która patrzy tylko na wlasny zysk i jakby cenzuruje wszystko, co mogloby zaszkodzic jej czystego image´u.
ja w takim zachowaniu nie widze zadnego poczucia esportowej community.

musze wam powiedziec, za jak zaczynalem te "wspolprace" z ESL na Polish League, to calkiem inaczej sobie to wyobrazalem.
myslalem, ze będziemy miec z tego jakas korzysc typu turnieje z nagrodami, wiecej raklamy dla sceny itp, ale specialnie dla polskiej sceny trackmanii chyba nic nie było.
na drugiej stronie parę setek wiecej glupich polskich graczy tmn, ktorzy grzecznie przy każdym logowaniu patrza na loga sponsorow.

szkoda, ze ESL nie traktuje tmn jak np CS czy WC3.

to tylko parę takich moich mysli na ten moment, nie mowie, ze musimy z nimi zerwac wszystko, ale takie zachowanie naprawdę denerwuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 05 marca 2010, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy nie lepiej olać tą "scenę" europejską i skupić się na tym co mamy ? W Polsce jesteśmy w stanie sami siebie zaspokoić turniejami to po co użerać się więcej z tymi pajacami :X
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 marca 2010, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ekwador napisał:
Czy nie lepiej olać tą "scenę" europejską i skupić się na tym co mamy ? W Polsce jesteśmy w stanie sami siebie zaspokoić turniejami to po co użerać się więcej z tymi pajacami :X

to nic nie ma do rotoby ze scena eurpoejska, ale z platforma na której się gra, wiec ESL. na ET tez przeciez gra europa i swiat.

zamykac się przed innymi i grać tylko ze soba, to już na pewno jest zle wyjscie.

ogolnie mysle, ze byloby idealnie grać miedzy innymi na ESL, ale jak oni maja taki dziwny poglad, to naprawdę jest to smutne i nie wiem, czy to się dla nas oplaca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 marca 2010, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozostaje czekać, aż Baser i Holus ruszą pupcie, pomogą mi zrobić to gówniane EMS (które ma być dla graczy Premium.............) i zająć się normalnymi ladderami, w które admini europejscy nie będą już ingerować (tutaj mamy praktycznie wolną rękę)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 marca 2010, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex napisał:
EMS (które ma być dla graczy Premium.............)

proszę jak?
czy to znaczy, ze trzeba będzie jeszcze placic za to, by patrzec na te reklamy na ich stronie, za ktore oni dostaja kupe kasy i co znow jest mozliwe tylko dla tego, ze wielu graczy, jak my, się na ich stronie rejestruje?
jakos mi te przyczynowe kolko nie wychodzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 marca 2010, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Botrex napisał:
EMS (które ma być dla graczy Premium.............)

proszę jak?
czy to znaczy, ze trzeba będzie jeszcze placic za to, by patrzec na te reklamy na ich stronie, za ktore oni dostaja kupe kasy i co znow jest mozliwe tylko dla tego, ze wielu graczy, jak my, się na ich stronie rejestruje?
jakos mi te przyczynowe kolko nie wychodzi.


hehe ... jedną z zalet konta premium, które podaje się na stronie ESL jest możliwość wyłączenia reklam Very Happy. Także to może w jakimś stopniu ratuje sprawę, ale faktycznie, robienie turnieju tylko dla graczy premium to jakaś totalna pomyłka.

Niemniej jeśli tego nie dało się będzie inaczej obejść to jeżeli jest na naszej scenie jakiś gracz, który chce na serio powalczyć w EMS VI, niech napisze do mnie (najlepiej pm na tmpl). Chodzi oczywiście o gracza, który ma realne szanse na osiągnięcie czegokolwiek w tym turnieju. Jeśli się dogadamy to chętnie takiemu graczowi sprezentuję konto premium na czas EMS VI.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 marca 2010, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Redzik, jak pytalem wstepnie to Nugecik, Jarecki i bodajze ktos z iksow sa zainteresowani.
Jednakze, znalazlem sposob na ominiecie tego premium.
Esl funduje miesieczne premium za rejesracje na www.ovi.com
trzeba zalozyc tam konto i napisac do supportu podajac maila
[nick]@ovi.com
napisze dokładnie jak wrócę ze szkoly - net w komorce nie ogarnia kilku zakladek na raz, a chcialbym zarzucic linkami od razu ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 marca 2010, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jest akurat sensowne, wiem ze w tym esl pro series w innych krajach też trzeba miec. Ja w tym nie widzę nic złego płacisz im parę złociszy wpisowego poprostu, dzięki czemu w turnieju stratują tylko poważni zawodnicy, którzy nie będą wycofywali się z meczów, lub tacy którzy w ESL coś grają (często nagrodami są konta premium)

Co do ostrzeżenia Botrexa, to powiem ze ostrzeżenie może dać jedna osoba, nie można przekreślać z góry wszystkich adminów i całej ligi

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 marca 2010, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak mordowicz, ale nie myl EMS z EPS, gdzie nagrody sa kilkukrotnie wieksze i tylko dla graczy danego kraju a nie calej europejskiej sceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 marca 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A to ogłosili już nagrody w EMS aktualnym ? ;>
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 marca 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie, tylko podali nic nie znaczace sumy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 05 marca 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podali. Aby zachęcić do nie wycofywania się z turnieju za 16 miejsce dają nawet 10 ojro xd. Winner!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?