Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy By GreenDay
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GreenDay
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 2


PostWysłany: 09 marca 2010, 22:21    Temat postu: Trasy By GreenDay Odpowiedz z cytatem  

Nazwa Mapki: Moja trasa Happy (tak na początek)
Screany: brak
Opis: Mapka jak mapka, nic nie ma tu ciekawego, parę skoczni itp...
Link do TMX:


P.S. to moja pierwsza mapka, wiem że nie jest bardzo dobra i dopracowana ale się uczę... i nie komentować mi tu takiego czegoś że źle robisz itp bo ja to wiem. A już na pewno nie bluzgajcie... proszę powiedzieć co poprawić co dodać itp Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09 marca 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wiec:

1. Już na samym początku nie podoba mi się nazwa, w której jest "Happy" strasznie drażni mnie ta emotikona, kojarzy mi się z dziećmi neo, ale to tylko moje subiektywne odczucie.

2.
Cytat:
P.S. to moja pierwsza mapka, wiem że nie jest bardzo dobra i dopracowana ale się uczę... i nie komentować mi tu takiego czegoś że źle robisz itp bo ja to wiem. A już na pewno nie bluzgajcie... proszę powiedzieć co poprawić co dodać itp


Pierw piszesz ze wiesz co robisz źle i żeby nie komentować tego, a po chwili czytam że chcesz żeby ktoś ci powiedział co poprawić.

3. Co poprawić hm... wszystko? Nie mam pojęcia co to za typ mapki bo i zakręty nie sa wyprofilowane, po skokach trzeba hamować żeby się zmieścić, masa nie potrzebnych elementów na mapie i stanowczo monotonna i nudna mapa.

Na twoim miejscu pierw pojeździł bym trochę na dobrych mapach i podpatrzył jakie sekwencje sa dobre a jakie złe, bo wydaje mi się że większość robiąca pierwsze mapy jeździ na lolach a chce robić mapy typu tech i kończy się to tak że ni to w...ani to w oko.

Jak dla mnie 1/10 ale te 1 to za chęci.

p.s skoro wiesz że jest niedopracowana to po co ja wrzucasz?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?