Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Teamy na skale swiatowa?:>
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 04 stycznia 2007, 14:00    Temat postu: Teamy na skale swiatowa?:> Odpowiedz z cytatem  

Mam prosbe gdyz klan FM zaliczyl duży sukces w lidze PL2 tzn nie był ostatni i po pochwalach PS (chociaż walczymy wciaz w polfinalach teraz mecz z eP trzymajcie kciuki za nas;)) chcielibysmy wystartowac w jakims turnieju na skale swiatowa sprawdzic się w i w ogóle moi gracze już się zgodzili i tylko oczekujemy na jakieś oferty będę bardzo wdzieczny gdy ktos napisze tylko nie robcie offtopicu;PP POZDRAWIAM lider klanu FM KMBS
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 04 stycznia 2007, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w sumie my (K&D) też moglibyśmy się zgłosić do jakiegoś turnieju i dokopać zagranicznym klanom Razz jak coś KMBS napisz mi na gadu jak coś znajdziesz może na ten sam turniej pójdziem Very Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 stycznia 2007, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja to mysle tak
po zakonczeniu PL2, moznaby porozmawiac z przedstawicielami kilku krajow, i znalezc troszke teamów "na poziomie". Nie mowie tu o w1 albo dignitas bo niemozliwe zeby się zglosili, ale TNL w Norwegii wypadlo bardzo dobrze i klany z Norwegii mysle ze moglyby walczyc z naszymi klanami. również w Szwecji czy Finlandii, Litwie itd, klanow nie jest mało, kwestia poziomu. jeżeli udaloby się stworzyc 2dywizje po dajmy na to 6-8 klanow (zakladam ze z Polski będą z max 4klany) to byloby naprawdę ciekawie. W Norwegii sa baaardzo silne ekipy (OnD i BB mysle ze sa lepsze od p~S, a w Inj- oraz OWN sa niektorzy kapitalni gracze) i mysle ze rywalizacja bylaby zdrowa i miedzynarodowa Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 stycznia 2007, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do zawodów, które mógłbym polecić to przede wszystkim turniej Stadium Team Championships. Niestety ostatnia edycja już jest w fazie końcowej i nie wiem kiedy i czy w ogóle zostanie rozpoczęta następna.

Teraz mamy okres fascynacji TMU i ciężko będzie jeszcze znaleźć jakieś poważne turnieje dla TMN. Jeśli, jednak macie już TMU to polecam zapoznanie się z tą stroną: http://www.et-generation.com. To oni organizują wszystkie poważne ligi dla TrackManii i myślę, że już niedługo wystartują z jakimś nowym turniejem dla TMU, a być może także dla TMN. Zobaczymy

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 stycznia 2007, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wally mozna by zrobić dywizje Polska i Dywizja "Reszta"
I z kazdej najlepsze 2 klany wlaczaja się do playoffow.
Ale wiesz to trzeba rozprowadzic wsrod tych klanow info ze jest tu zrobić INFO po angielsku i wtedy będzie mialo rece i nogi.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?