Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pacjonek Maps
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 19 marca 2010, 21:12    Temat postu: Pacjonek Maps Odpowiedz z cytatem  

Witam, jest to moja pierwsza mapa:

Wymagane TMUF

_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 20 marca 2010, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa ma fajny klimat. Zastanów jakie chcesz robić trasy w przyszłości bo jeżeli RPG (tak mi się wydaje po tej trasie) to muszą być trochę dłuższe. Jeżeli chcesz robić inne trasy np. mini lub tech to oczywiście musisz zacząć coś robić na stadium.
A co do tej trasy dwa miejsca mnie irytują; pierwszy przyspieszacz jest bez sensu, a na drugiej górce po przyspieszaczu (możesz sobie policzyć która) zawsze wypadam z trasy.
Ocena: trasa jest na coast więc ciężko ocenić ale jest przyjemna dla jazdy nie licząc tej górki. Dobra dla relaksu bo wiadomo że na coast techa nie zrobisz jednynie Nadeo albo lola.
Jak na coast 7/10
Edit: Za moda który robi klimat lata i plaży Smile (trochę razi na początku) to 8/10

_________________

My Maps


Ostatnio zmieniony przez dawid5791 dnia 20 marca 2010, 17:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 marca 2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2/10 - nic ciekawego ani odkrywczego

dawid5791 napisał:
Trasa ma fajny klimat. Zastanów jakie chcesz robić trasy w przyszłości bo jeżeli RPG (tak mi się wydaje po tej trasie) to muszą być trochę dłuższe.


Co ci w tej trasie przypomina trasę rpg?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 20 marca 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3/10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 20 marca 2010, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Co ci w tej trasie przypomina trasę rpg?

Nie chodzi o to że ta trasa mi przypomina RPG tylko widze że chyba chłopakowi nie chce robić techów w przyszłości (tak myślałem po tej trasie), ale to tylko moja wizja po tej trasie. Tak naprawdę to ŻLE TO UJĄŁEM i dlatego mnie nie zrozumiałeś.
P.S. Chciałem jeszcze dopisać dlacego ta trasa mi się podoba żeby nikt mi się nie pytał dlaczego taka ocena. Dzisiaj jestem trochre zmęczony i ta trasa fajnie relaksuje np po 2 godzinnej jeździe na techach. Nie musisz pilnować czy przejechałeś zakręt ocierając o bande czy nie. I spodobał mi się jeszcze mod bo jak widze za oknem(...) ale ta trasa do ścigania jest słaba. Jeżeli miałbym oceniać pod tym kątem to 3/10. Dobra i tak namieszałem mało kto mnie zrozumie więc nie komentować Very Happy (trzeba to przeczytać dwa razy żeby pojąć)

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pacjonek
Jeździ konno


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 10


PostWysłany: 20 marca 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wobec takich komentarzy widzę że TM nie jest dla mnie. Trasy które zamierzałem robić miały mieć klimat i być odprężające, w miarę realistyczne, szczerze mówiąc nie bardzo mnie interesują 'techy', 'lol', jakieś tam inne zawijasy. Jednakże z tego co widzę w tej grze liczą się w szczególności tego typu zawijasy, jakieś skocznie, rolle speedy itd. - to nie dla mnie, niestety jednak nie ma (chyba) gier z porządnym edytorem tras czy czegoś w tym stylu czego szukam Sad
_________________
Linux to sprite.Windows?PRAGNIENIE;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 20 marca 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pograj sobie w Half Life-a 2 tam masz porządny i łatwy edytor Map ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?