Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mistrzostwa Województw na ESL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Kubo a w jaki sposób rozmuiesz to, że to właśnie ESL powinno się starać o was jako graczy?

ESL powinno się starac o nas graczy, bo wlasnie jest firma, której cel jest maksymalnie mozliwy zysk ekonomiczny, jak kazdej innej firmy.
mimo ze nie jest to tutaj jak w sklepie, ze dajesz 2 zlotych i za to coś dostajesz, chodzi tu jednak o te sama rzecz.
te dwie zlotywki, ktore wydam w sklepie na zysk producenta, sprzedawcy itp, w ESL jest moj account. czym wiecej accountow, tym lepsze ceny placa reklamujaci na stronie ESL itp.
w wypadku trackmani, jednak od ESL nie dostaje nic za to, inaczej niz w sklepie. a przeciez powinnem coś dostac, bo coś dalem.
nie musza to wcale być jakieś nagrody, moglaby to być także reklama dla gry, przez która gra się staja wiecej popularna, przez co interesuje się wiecej multigamingow, przez co jest wiecej lanow itp.

Cytat:
A czego oczekujecie? Że ktoś wam wyśle kilo kartofli za bycie pierwszym w ladderze w którym jest 10 osób

to jest bledna forma argumentacji. powinno się argumentowac z innej strony.
jest tylko 10 graczy w ladderze, bo ten ladder jest uwazany za "nienaturalna" forma rozgrywek, dyktowana przez ESL, który z calym szacunkiem, nie ma zielonego pojecia o trackmanii. temu jest tylko 10 graczy.
przypominam, ze na polish league 8 było ich 200-300 przez rozgrywki kilkatygodniowe.

także chcialbym przypomnac, ze nagrody w ostatnich latach na ESWC i WCG były strasznie atrakcyjne i mialy wartosc wielu tysiecy zlotych.

chcialbym Tobie jeszcze wytlumaczyc, ze jak bylem wiecej aktywny na scenie, to wlasnie przezemnie zaczal się ten kontakt z ESL jako platforma na rozegranie polish league 8.
bylem przekonany, ze jest to dobry pomysl i pomoze naszej scenie.
mimo, ze z werkosem się fajnie rozmawia i wydaje mi się, ze on jest sympatycznym czlowiekiem, trzeba przyznac, ze komunikacja jednak nie byla najlepsza, a powinna, specialnie, jak organizuje się powazny teamowy turniej i zyska się ze strony ESL 200-300 nowych accountow.
chce przez to powiedziec, ze moja antypatia nie wziela się z nieba, ale ze poprostu doswiadczenie zmienilo moje zdanie o ESL.
mysle, ze nie jeden gracz mysli tak samo.
poczatkowa euforia o starcie polish league 8 szybko się zmienila w jedno wielkie rozczarowanie, bo poprostu dla gracza nie było widac zadnej roznicy w porównaniu do tymczasowych rozgrywek, ktore odbywaly się samozorganizowane tu na tmpl.

ps.: jako nowemu uzytkownikowi tmpl, pragne ci wytlumaczyc, ze od wielu lat żyje w berlinie i temu nie pisze bezblednie po polsku. jak już dyskutujemy powaznie, to chcialbym dodac te info, bo jak ja bym był toba i bym czytal moje posty, pewnie sam bym się dziwil Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mSr napisał:
Co do "pojebanej" sceny FIFY nie mogę się zgodzić. O dziwo gra jest popularna wśród Polaków, co więcej reprezentacja odnosi znaczące sukcesy.


Moje slowa były prosta ironia w odniesieniu do slow Botrexa, ktore brzmialy, ze to nasza scena jest wlasnie "pojebana" z jakiegostam wzgledu, niesetety zdazyl to usunac Smile . Jak najbardziej uwazam, ze FIFA jest scena ogarnieta i wlasnie dlatego tak mocno podkreslilem fakt, iz nawet u nich nie zebrano 16 ekip Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nic k**wa nie usuwałem, strasznie się czepialski coś zrobiłeś Shad ;o

A użycie zwrotu 'pojebana scena' odnosiło się do jakże słomianego zapału większości graczy i było wypowiedziane w zupełnie innym topicu. Temat skończony, a kolegę CSowca proszę o nieporównywanie tych dwóch gier, bo oprócz tego, że są obecne na światowych turniejach to zbyt wiele ich nie łączy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerry
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 09 Maj 2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

* Dolnośląskie - 1)Pyszo, 2)Floccus, 3)Mirs, 4)Fistashi, 5)rugger 6)Santacruz 7)h0lus 8)Wasc
* Kujawsko-pomorskie - 1)Botrex, 2)Kamilos, 3)dertas 4) Ekwador 5) Raven 6) BaRt
* Lubelskie - 1)Rafallo, 2)ketraBN0N!, 3) jeffrey, 4) maziarz, 5) manta, 6)Styś, 7) chybeck
* Lubuskie - 1)MzM, 2)John 3)Siekiera
* Łódzkie - 1)Jero 2) arsen 3)Mysterio
* Małopolskie - 1)Xardas, 2)Offline 3)Leopl 4)Picek 5)Davox
* Mazowieckie - 1)Diav3l, 2)(Noth?), 3)envy = rezerwa, 4)Pikaczu, 5)Mariowit, 6)Basia 7)Kiciak 8)Wally-czas się znajdzie ;p 9)Furious45
* Opolskie - 1)pszczola 2)freddy 3) BOBofrutPowahh
* Podkarpackie - 1)Kubek, 2)Sriczkos, 3)Luksyk, 4)Pikuś 5)Shion 6) Potman, 7)Jerry
* Podlaskie - 1)skt7 , 2) Mały 3) Matu 4) Mtik 5) Godaniel
* Pomorskie - 1) nugget, 2)ShaDDy 3) Lewy 4) Mac 5) Reżuś 6) Michaś 7) uniq
* Śląskie - 1)Ordon, 2)oddo, 3)Tal, 4)dameK 5) BonGo 6) MEMORIAL 7) Katalonczyk Cool Voj4k [rezerwa ofkorz] 9) glooch [ ręczniki 10) ajem aka apex
* Świętokrzyskie - 1)King 2)Tomczan 3) Anubis 4) Soso 5) Gostek
* Warmińsko-mazurskie - 1)gregorian 2)xen 3) JarOo 4) Amerd
* Wielkopolskie - 1)biluś, 2)Manek, 3)Słowik ,4)ksdfan,5)naaz 6)Sal
* Zachodniopomorskie - 1)Perlej, 2)CreativePL `

Podkarpackie wparuje i wszystkich naprostuje Very Happy ... gogo!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 17 Maj 2010, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta... Wstępnie w kuj-pom 6 chętnych a zapisało się ledwo 3 + ja Surprised
Ale Ty Ekwador byś mógł tyłek ruszyć, już się maturami nie tłumacz Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 21 Maj 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sry bot, ja nie mogę tego ogarnąć pod względem organizacyjnym ;f. wez kogoś innego na moje miejsce.
_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 21 Maj 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdzie jest w ogóle jakaś rozpiska kto z kim gra?
Bo kurw* do Chu*a nic nie wiadomo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 21 Maj 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na ESL.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?