Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ponowna instalacja. Problem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 4


PostWysłany: 30 marca 2010, 22:40    Temat postu: Ponowna instalacja. Problem Odpowiedz z cytatem  

Witam. Mam problem. Rok temu kupiłem grę: Trackmania United Forever. Wszystko było pięknie gra cudowna itd. po jakimś czasie potrzebowałem miejsca na dysku więc musiałem ją usuńąć. Teraz kiedy zainstalowałem ją ponownie mam następujący problem. Podczas uruchamiania gry wyskakuje mi okienko ,, Czy chcesz wprowadzić klucz Trackmanii United, aby zmienić swoje konto na konto United. '' Klikam rzecz jasna na ok. Pokazuje mi się miejsce w które mam wpisać cd key. Wpisuje te z tyłu opakowania od instrukcji. Klikam na ,, konwertuj '' i wyskakuje mi błąd ,, Ten klucz jest już przypisany do konta gry Trackmania United '' Problem w tym, że skoro jest już przypisany to czemu nie mam tego co powinienem mieć, a mianowicie: mam dostep tylko do wyscigow formułą. Pozostałych 6 rodzajow samochodow jak i tras do nich nie ma. Co mam zrobić żeby je odzyskac ?
Mam przeczucie, że chodzi o ten kod co chyba się na meila dostawało ale ja już go nie mam. Czy jeżeli to o to chodzi to jest jakaś możliwośc odzyskania go z powrotem ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 30 marca 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pamiętasz login i hasło do starego konta, z którego jeszcze używałeś przed usunięciem gry? Bo nowe konto raczej nie zrobisz Smile 1 cd-key - 1 konto
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kacd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 4


PostWysłany: 30 marca 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz chodzi o to że ja włąsnie znalazłem hasło i login do starego konta ale i tka wymaga ode mnie tego hm klucza potwierdzającego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 30 marca 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten klucz z maila na nic Ci się nie przyda. Potrzebny jest właśnie klucz z pudełka/instrukcji. Jeżeli podajesz prawidłowe dane konta United to nie powinno Cię już pytać o zmianę typu konta. Kliknij sobie lepiej przypomnienie hasła/loginu na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kacd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 4


PostWysłany: 30 marca 2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie w tym rzecz że ja znam to konto
login: Kacd
hasło: nie podam Very Happy ale po wpisaniu normalnie mi się loguje. Pyta mnie o to Co napisałem w pierwszym poście i kiedy wpisuje kod z pudełka to mi pisze że jest już używany. Ale jak ? nikomu gry nie pożyczałem na pewno ani nie udostępniałem swojego cd keya hm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 30 marca 2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



Tutaj: http://en.tm-ladder.com/kacd_rech.php też widać, że Twój typ konta to Nations, więc nie wiem co chcesz odzyskać gdyż to nie było nigdy konto United. Musiałeś więc aktywować na inny login, bo innego wyjścia to nie widzę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kacd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 4


PostWysłany: 30 marca 2010, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie dzięki za pomoc Smile uświadomiłeś mi że wiele milionów lat temu miałem taki włąsnie nick na nations i dlatego mi zalogowało a na united mam kacd5 i już wszystko pięknie działa. Dziękuję ponownie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?