Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rusza preselekcja tras ESL PL
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 8:47    Temat postu: Rusza preselekcja tras ESL PL Odpowiedz z cytatem  

Polska -> Dolnośląskie -> ESL PL Preselekcja

Tutaj wrzucone są wszystkie mapy nadesłane na ESL PL (dojdzie jeszcze mapka Walliego i ewentualnie przekopię 2k wiadomości na poczcie)

Mapki nie mają jeszcze konkretnego przydziału turniejowego, może część z nich pójdzie na mistrzostwa miast, może część do ladderów, ale będą obowiązywać dość długo, żeby nie trzeba było co ileś miesięcy trenować nowych.

Piszcie co o nich sądzicie, które najlepsze - w końcu to dla Was Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa Rafalla - Grimoe jest niezła. Wink Można tutaj ewentualnie usuńąć dziurę na początku. Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja radzę zebrać parę ogarniętych osób i dać im wybrać trasy, które się nadają, bo z tego co widzę to nikomu się nie chce ich sprawdzać.

Co do trasy rafalla to zgadzam się z zordonkiem, tylko znów jeden podstawowy błąd(kolejna trasa w tym "mappaku" z tym problemem)- z przedostatniego cp nie da się dojechać(po respawnie), ale akurat tam to nie powinno być trudne do zmiany.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mogę posprawdzać. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ups. Zapomniałem wysłać <wstyd> . Ale jeszcze wyślę, chociaż już za późno . ; X

A sprawdzać to mogę ; P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najlepiej żeby gracze pokroju notha sprawdzali, szybko uda im się płynnie przejechać trasę i nie wybiorą za łatwych Very Happy
Proponuje molestować szyma w tej sprawie Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A moim zdaniem jeżeli traski są już dostępne dla wszystkich to osoby, które wyraziły chęć udziału w lidze powinni dla własnego interesu się tym zająć.Wytypować najlepsze x trasek i tyle.Ja narazie przejechałem z połowe tych trasek i na razie mogę powiedzieć, że poziom wszystkich nie powala.Głównie trasy znanych mapmakerów są dobre chociaż nieznanych również.Po niektórych z kolei nie ma co zbierać Very Happy

A co do traski Rafalla to zajebiste oznakowanie na początku Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, wiem, trochę z tymi strzałkami się zagubiłem, można to zawsze poprawić Smile

@Edit : Trasę poprawiłem, z przedostatniego cp można już dojechać do mety, i strzałki, według mnie przynajmniej, poprawione. Gotowa do wrzucenia na serwer, jeżeli nadejdzie taka potrzeba. Smile

_________________



Ostatnio zmieniony przez Rafallo dnia 04 kwietnia 2010, 19:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rafallo, ślij na czamik@o2.pl Smile

Jak na razie po nazbieraniu opinii, najlepiej wypada trasa Rafallo, Jarka, Santacruza.

A podsyłać jeszcze można, nawet Scooter wybudził się z zimowego snu i coś tam montuje Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex napisał:
A podsyłać jeszcze można, nawet Scooter wybudził się z zimowego snu i coś tam montuje Smile

Do kiedy jest czas ? To może bym coś ukleił Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 kwietnia 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rafallo napisał:
Wiem, wiem, trochę z tymi strzałkami się zagubiłem, można to zawsze poprawić Smile

@Edit : Trasę poprawiłem, z przedostatniego cp można już dojechać do mety, i strzałki, według mnie przynajmniej, poprawione. Gotowa do wrzucenia na serwer, jeżeli nadejdzie taka potrzeba. Smile

No i bardzo dobrze Very Happy

Nomercy - Święta racja. Ale większość woli mieć w d*pie, a później narzekać

Salvation - Skok nad metą mi się nie podoba.

Longer- no nichuja ;p

Sraka piżmaka - trasa trochę dziwna, ale fajna. Nie licząc 6cp z którego nie da się jechać dalej...

Absztryfikacja - Dobra.

Julie - Dobra.

Cruzeiro
- Nie taka, do jakiej przyzwyczaił mnie santa, ale też dobra Very Happy

Grimoe - Dobra.

Slavistic - Wkurwiający zakręt 180. Dobra

Fuck It. - Trasa całkiem fajna, tylko znów pojawiają się wchuj ciasne zakręty na trawie i tym niebieskim podłożu,a tego nie lubie i drift na rampie na początku może być barierą nie do przeskoczenia na runach:P No i pod koniec też trochę ciasno, ale ok.


floWless - magia 6cp.

No Soul - Dobra.

No drift Style- Nie podoba mi się, a przejazd ciasny przez trawe to chyba żart? Very Happy Albo ja źle jadę Razz

Courage - Moja, więc nie ocenie.

Suv
- No sorry, ale imo się nie nadaje. Sam początek już odrzuca, a dalej wcale nie jest wiele lepiej. Nie najlepsza twoja trasa suv :p I kolejna magia 6cp [; Jak za szybko wjedziesz to wylecisz za trase.

LaRoux - Nie dla mnie. Najgorsze jest chyba miejsce z dwina 180stopniowymi zakrętami pod rząd. Może twoje trasy po prostu do mnie nie trafiają Smile

Exacly - Słypy po zwężeniu w pobliżu 3cp do wywalenia, bo skutecznie blokują drogę, dzięki czemu trasa raczej nie nadaje się na rundy. Dziwny skok po 8cp. Ogólnie to ta trasa też do mnie nie trafiła Razz

A - Trasa jareckiego jak zawsze trzyma wysoki poziom, trzeba się natrudzić, żeby ją porządnie przejechać. A dziurka po 8cp chyba jest świetna ;d Chociaż trasa nie dla mnie, to na pewno się nada, bo jest trudna i płynna.

Shoot Me - Nie, dziękuje.

Monier - Nie. Poczatek - Tragiczny zakręt w lewo na niebieskiej nawierzchni, chujowe podjazdy.

Na koniec 2zdjęcia pt. gdzie ja mam k**wa jechać...
No soul By Mtik Smile

Oraz Grimoe By Rafallo(to już chyba wersja poprawiona Very Happy) -

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam takie pytanie, bo nieco nie ogarniam tematu, bo nie sledzilem go, mozna nadeslac jeszcze jakieś mapy czy już za pozno ??/
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tą co pokazałeś to wcześniejsza wersja. W najnowszej powinno to wyglądać tak : http://img59.imageshack.us/img59/4940/screenshot26.png
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skt, na mapie Mtika "No Soul" najpierw w lewo po górkę. Smile Potem będzie re-use i użyjesz drugiej drogi, podczas jechania do mety. Razz
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex - do kiedy trwa preselekcja? I czy jak już tam są 2 moje traski - mogę dosłac jeszcze jakieś?

Pojutrze najprawdopodobniej ocenię wszystkie a'la skt7.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z powodu mojej ŻAŁOSNEJ trasy postanowilem ze ulepie nowa mam już 30 sek wyśle do Ciebie botrex i jak mozesz zamienisz za tą moją co jest na serwie z gory thx ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dosyłajcie ile wlezie, dopóki Werkos, główny admin ESL w Polsce nie każe mi wybierać mappacka na Mistrzostwa Województw etc, a znając jego poślizgi to z 2 tygodnie jeszcze to potrwa.

Można ile wlezie, w końcu mają być na poziomie a nie zgodnie z zasadą 'jedną wysłałem, olać' Smile

Wieczorem podmienie poprawioną trasę Rafallo + te, co dosłaliście.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Sraka piżmaka - trasa trochę dziwna, ale fajna. Nie licząc 6cp z którego nie da się jechać dalej...


Muszę Cię zaskoczyć skt7 Razz
Zawsze zwracam na takie szczegoly uwagę, i zapraszam do respawnu na cp 6, i zamiast jechac do przodu, opusc platforme zjezdzajac po jej lewej stronie, tam jest droga ewakuacyjna dla respawnow Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieje botti ze podejdziesz do tego profesjonalnie i nasze waśnie nie wpłyną na to czy mogę coś ciekawego wysłać :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Salvation - Raz, że ten skok nad meta to jakaś kpina, dwa, że 49 czy nawet 48 sekund to chyba trochę krótkawe ?

Longer- Za bardo tego nie miałem jak sprawdzić bo mi zacinało na tej trasce konkretnie.W każdym bądź razie nie przypadła mi do gustu.

Sraka piżmaka - Z jednej strony nie mam nic do zarzucenia tej trasce ale jak dla mnie za bardzo speedowa.

Absztryfikacja - Nawet dobra traska ale też trochę dużo speeda i trochę to łatwe momentami.

Julie - Prawdopodobnie najlepsza z tych co jeździłem.Miałem wątpliwości co do tego fragmentu z rampami ale da się tam przejechać normalnie.

Cruzeiro - W sumie trochę pokręcona ale nie ulega wątpliwości, że jeździ się po niej całkiem fajnie.Jedynie końcowe fragmenty trochę gorsze.

Grimoe - Ogólnie to traska jest całkiem niezła chociaż w jednym momencie tylko skoki.

Slavistic - W porównaniu do pierwszej traski Abszta ta jest już trudniejsza.Jedynie koniec wydaje się trochę banalnie zrobiony.

No Soul - W sumie momentami bardzo fajna traska ale oceniając całość jest średniacko.Do tego to oznakowanie na początku jest bardzo mylące a kontynuacja ( czyli ten zeskok ) trochę cienkawa.

No drift Style- Do tego fragmentu z offroadem nawet ujdzie ale nie widze tego grać na rundach.Do tego brak oznakowania tam również jest mylący.

Courage - Ogólnie spoko traska.Nie mam raczej do czego się doczepić.

LaRoux - Początek jest bardzo fajny ale później jest coraz gorzej ( już pomijając ten nodrift na wjeździe pod górkę ).Skok do fake mety wydaje mi się źle wymierzony bo wpada się tam z taką prędkością, że można polecieć na bandę.Oznakowanie pod koniec również by się przydało bo nie wiadomo jak jechać.Porównując do no drifta jest lepiej ale dalej nie jest to dobry track ( na jaki Ciebie przecież stać ).

To chyba na razie wszystkie trasy jakie objechałem.Co do mojej ( floWless ) to zdaję sobie sprawę z tego, że po tym CP nie da się doskoczyć ale czy ten fragment jest aż tak trudny ? Jak jedzie się na bandę to logiczne, że zwalniamy.Wcześniej ten problem rozwiązywał dodatkowy fragment przy skoku ale zmieniało to całkowicie jego specyfikę.

Oceny oczywiście po kilku przejazdach i nie wszyscy pewnie z nimi się zgodzą ale widać, że i tak nikt przesadnie się nie przejmuje podzieleniem się własną opinią Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?